خدمات دیاکو

کلاس‌های خصوصی VIP

بر این باوریم که مشتریان خاص دیاکو شایسته دریافت خدمات آموزشی اختصاصی و فراتر از معمول می باشند. از اینرو دیاکو اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی VIP و ارائه خدمات ویژه آموزشی به مشتریان وفادار و خاص خود نموده است.

کلاس های خصوصی VIP


خدمات کلاسهای خصوصی VIP  در دیاکو تحت نام DIAKO PRIME به زبان آموزان ویژه در واحدی جداگانه به نشانی خیابان شریعتی (جنب ایستگاه مترو شریعتی) کوچه یاس ارائه می گردد. به پاس قدردانی از اعتماد زبان آموزان وفادار در انتخاب دیاکو، DIAKO PRIME با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و ایجاد حس خوب یادگیری در فضایی کاملا متفاوت و منحصر به فرد ایجاد شده است. DIAKO PRIME  با بهره مندی از برترین تجهیزات آموزشی، مدرسین مجرب و منتخب و  فضای آموزشی متفاوت، خدماتی متمایز را ارائه میدهد.

IxmKHa-1545131392.jpg

با بیش از ۱۵ سال تجربه در صنعت آموزش در ایران ، دیاکو کلاسهای واحد DIAKO PRIME   را با استانداردی بسیار بالا به گونه ای طراحی و تجهیز نموده که ضمن فراهم آوردن فضایی آرام و آکادمیک،  تجربه ی یک کلاس آموزشی پربار و مفید را برای زبان آموزان به ارمغان می آورد.

 

برخی از ویژگیها و امتیازات شرکت در کلاسهای خصوصی VIP :

  •  برگزاری کلاسها در واحد DIAKO PRIME

  •  جلسه کلاس رایگان مکالمه ی محض در هر پکیج
  • اسنک بار رایگان با سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد، کیک و اسنک بصورت سلف سرویس
  •  تنوع در برگزاری سانس ها (درهرروز و ساعتی که تمایل دارید کلاس خود را برگزار کنید.)
  • همراه داشتن پشتیبان آموزشی و پیگیری وضعیت تحصیلی زبان آموز در هر ۵ جلسه
  •  مدرسین منتخب دیاکو
  •  تخفیف ویژه خرید کتاب

FMzTZt-1545131609.jpg

در کلاسهای خصوصی VIP ، تیم آموزشی دیاکو از ابتدای راه همراه شما بوده و تا رسیدن به موفقیت و اهداف آموزشی در کنار شما باقی می ماند. پشتیبان و مشاور آموزشی وضعیت پیشرفت تحصیلی هر زبان آموز را رصد کرده و در پایان هر ۵ جلسه گزارش مدرس مربوطه و پشتیبان آموزشی به رویت مدیر آموزش می رسد.
برنامه ریزی روزانه هر زبان آموز براساس نیاز سنجی پیش از شروع دوره صورت می پذیرد و نقاط ضعف و قوت زبان آموز قبل و حین برگزاری دوره به دقت رصد می شود.

 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.