خدمات دیاکو

کارگاه‌های مهارت آموزی

کارگاه‌های مهارت آموزی با هدف تقویت مهارتهای مختلف زبانی در هر ماه در دیاکو برگزار می گردند. زبان آموزان درمسیر یادگیری زبان، در برخی مهارت های زبانی نیاز به تمرین بیشتر دارند که کارگاههای تک مهارتی کمک شایانی به این دسته از زبان آموزان می نماید.

کارگاه‌های مهارت آموزی با هدف تقویت مهارتهای مختلف زبانی در هر ماه در دیاکو برگزار می گردند. زبان آموزان درمسیر یادگیری زبان، در برخی مهارت های زبانی نیاز به تمرین بیشتر دارند که کارگاههای تک مهارتی کمک شایانی به این دسته از زبان آموزان می نماید. آکادمی زبان دیاکو با نیاز‌سنجی و رصد نمودن نقاط ضعف و قوت زبان آموزان از طریق برگزاری آزمونهای میان ترم و پایان ترم و نیز در نظر گرفتن اهمیت هر مهارت در زبان، کارگاههای آموزشی و مهارت آموزی را طراحی و در هر ماه برگزار می نماید. 

ha9uCE-1545475194.jpg

کارگاه‌های مختص گرامر 

کارگاه‌های ۱۰ جلسه ای مختص گرامر، تفکیک شده بر اساس سه سطح (مقدماتی، متوسطه و پیشرفته) بصورت دوره های آخر هفته (پنجشنبه و جمعه) برای علاقه مندان به تقویت گرامر برگزار می گردد. پرواضح است که دانستن گرامر و دستور زبان انگلیسی نقش بسیار مهمی در صحیح صحبت کردن هر فرد در مکالمه دارد. آشنایی از زمانهای مختلف در انگلیسی و استفاده‌ی بجا از هر زمان در حین مکالمه از ضروریات یادگیری زبان است. در کارگاه‌های گرامر در آکادمی زبان دیاکو ضمن تمرین و تکرار زمانهای مهم،‌ زبان آموز با قواعد مهمی از قبیل انواع ضمایر، اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش،‌ افعال کمکی، عبارات اسمی، انواع صفت،‌ جملات مجهول، انواع جملات شرطی،‌ حروف ربط،‌ جملات نقل قول،‌ انواع عبارات ربطی Relative clause  و ... آشنا می گردد.

sMSFVG-1545475389.jpg


کارگاههای گفت و شنود (گفتاری Speaking و شنیداری Listening)

کارگاههای مختص مهارت گفتاری Speaking و مهارت شنیداری Listening که همیشه از طرفداران بسیاری برخوردار است. زبان آموزان با تمرکز بر روی این دو مهارت بر روی مهارتهای گفت و شنود خود کار کرده و آن را تقویت می نمایند. این کراگاه‌ها بصورت ۲ روز در هفته و نیز آخر هفته (پنجشنبه و جمعه)‌ نیز برگزار می گردد. یک مکالمه‌ی خوب و با کیفیت می بایست بصورت روان Fluent و صحیح از لحاظ ساختاری Accurate باشد. در کارگاه‌های تخصصی مهارت گفتاری در آکادمی زبان دیاکو با تاکید بر این دو اصل زبان آموزان با طیف وسیعی از لغات و اصطلاحات کاربردی آشنا می شوند و با تمرین و تکرار و جمله سازی تسلط خود را بر موضوعات مکالمه افزایش می دهند.
به دلیل اینکه این کارگاه‌ها صرفا بر روی دو مهارت تمرکز دارد، مدرس وقت بیشتری در فضاسازی و ایجاد شرایط شبیه سازی شده در موقعیت های مختلف دارد و زبان آموزان در مدت زمان بیشتری فرصت حرف زدن و تمرین دارند.
مهارت شنیداری Listening، از آن دسته مهارتهایی است که اغلب زبان آموزان در آن دچار ضعف هستند. زبان آموزان همواره دوست دارند فیلم و سریالهای مورد علاقه خود را بدون زیر نویس ببینند و متوجه شوند و یا موزیک دلخواه خود را تا آنجا که امکان دارد بدون مراجعه به متن ترانه درک کنند. برخی تمایل زیاد به شنیدن اخبار دارند و فهم و درک بیش از ۸۰٪ از یک خبر را از خود توقع دارند. در کارگاه‌های مهارت شنیداری در آکادمی زبان دیاکو سعی شده منابع متنوع مربوط به Listening به زبان آموزان بصورت طبقه بندی شده معرفی گردد. مهارت شنیداری Listening فقط از طریق تمرین و تکرار تقویت شده و بهتر می گردد.

5wHHav-1545475370.jpg


کارگاه‌های مهارت نوشتاری Writing

کارگاه‌های مهارت نوشتاری Writing نیز بصورت دو روز در هفته و یا روزهای آخر هفته (پنجشنبه و جمعه) برای علاقه مندان برگزار می گردد. در کارگاه‌های مهارت نوشتاری تمرکز بر روی نامه‌نگاری، ایمیل نوشتن، انواع انشا و مدلهای متنوع دیگری از نوشتن است. مهارت نوشتاری از آن دسته مهارت‌های کلیدی زبان است که زبان‌آموز از سطوح پایه میبایست بر تقویت آن اهتمام ورزد.
زبان آموزان بسیاری در بخش نوشتاری دچار مشکل هستند و برای برخی،‌ فرصت تمرین و نوشتن در کلاسهای مکالمه به اندازه‌ای نیست که پاسخگوی تمام نیاز آنها باشد. این مشکل بیشتر هنگامی به چشم می آید که زبان آموز داوطلب شرکت در آزمونهای آکادمیک و معتبری همچون IELTS، TOEFL، PTE، CAE و ... میباشد و میبایست جهت اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر و یا اخذ ویزای مهاجرتی در مهارت Writing به نمره‌ی بالایی دست یابد. 
 از اینرو آکادمی زبان دیاکو کارگاه‌های مهارت آموزی Writing را با تقویت و بهبود این مهارت کلیدی ارائه می نماید. شرکت در این کارگاه را به همه‌ی زبان آموزان توصیه میکنیم. 

dn6jFv-1545475487.jpg


جهت اطلاع از تاریخ شروع و برگزاری کارگاه‌های مهارت آموزی در دیاکو به کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام دیاکو بپیوندید. جهت رزرو همین حالا با تلفنهای 22223810 و 22223870 تماس حاصل نمایید.

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.