خدمات دیاکو

کلاس‌های خصوصی

دیاکو با توجه به نیازها و اهداف متفاوت زبان آموزان در یادگیری زبان، کلاس های خصوصی آموزش زبان را به علاقه مندان ارائه میدهد. کلاس های خصوصی در قالب کلاس های یک تا چهار نفره برگزار می گردد. پکیج های خصوصی دیاکو با هدف جذب مشتریان هدفمند و ارائه یک برنامه مستقیم آموزشی به گونه ای متفاوت طراحی شده تا امکان ارائه خدمات آموزشی با کیفیت به علاقه مندان را فراهم نماید.

دیاکو با توجه به نیازها و اهداف متفاوت زبان آموزان در یادگیری زبان، کلاس های خصوصی آموزش زبان را به علاقه مندان ارائه میدهد. کلاس های خصوصی در قالب کلاس های یک تا چهار نفره برگزار می گردد. پکیج های خصوصی دیاکو با هدف جذب مشتریان هدفمند و ارائه یک برنامه مستقیم آموزشی  به گونه ای متفاوت طراحی شده تا امکان ارائه خدمات آموزشی با کیفیت به علاقه مندان را فراهم نماید. 
استفاده از برترین مدرسین، ارائه سانس های متنوع به دلخواه متقاضی، برنامه ریزی منظم آموزشی، پیگیری امور تحصیلی زبان آموز در پایان هر ۵ جلسه توسط مشاور و پشتیبان آموزشی بخشی از خدمات ویژه دیاکو در کلاسهای خصوصی است. زبان آموزانی که به دلیل فرصت زمانی محدود و یا شرایط خاصِ کاری امکان شرکت در کلاسهای گروهی را ندارند میتوانند تقاضای کلاسِ خصوصی نمایند. در کلاسهای خصوصی دیاکو، زبان آموزان قادرند مدرس دلخواه خود را در زمانِ دلخواه انتخاب نمایند. 

UyGykJ-1544545846.jpg

 

خدمات ویژه و VIP در دیاکو

دفتر آموزش دیاکو با دقت و وسواسی خاص وضعیت کلاسهای خصوصی را دنبال کرده و هر هفته گزارش عملکرد زبان آموز را از مدرس مربوطه طی فرم هایی مشخص دریافت می نماید. در کلاسهای خصوصی دیاکو هر برنامه ریزی تنها برای یک زبان آموز تنظیم شده و طی آن مدرس نقاط ضعف و قوت هر فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد. یکی از خدمات ویژه دیاکو در کلاسهای خصوصی، ارائه خدمات مشاوره و پشتیبان آموزشیِ رایگان برای هر زبان آموز است. طی این خدمات پشتیبان آموزش در پایان هر جلسه با زبان آموز تماس گرفته، شرایط کلی دوره، کتب درسی، تکالیف و پیشرفت تحصیلیِ فرد را مورد ارزیابی قرار داده و در صورت نیاز به زبان آموز خدمات مشاوره ارائه میدهد. زبان آموز نیز با حمایت پشتیبان آموزشِ خود، احساس راحتی بیشتری در آموزش داشته و بااعتماد به نفس بیشتری دوره را ادامه میدهد.  کلاسهای خصوصی در دیاکو بر اساس درخواست متقاضی در قالب کلاس های یک تا چهار نفره تشکیل می گردد. در صورت نزدیکی سطح زبانی شرکت کنندگان در یک کلاس و عدم مشاهده اختلاف سطح بالا از سوی مسئولین آموزشی، افراد میتوانند نسبت به تشکیل یک کلاس خصوصی ۲، ۳ و یا ۴ نفره اقدام نمایند. 

qBHZCO-1545130078.jpg

 

چرا کلاس خصوصی؟  

با شرکت در کلاسهای خصوصی در دیاکو، زبان آموز قادر است بجای صرف وقتِ فراوان (بین یک تا دوسال) و شرکت در کلاسهای گروهی و ترمیک،  ضمن استفاده بهینه از وقت خود، در مدت زمانی کمتر مطالب بیشتری را فرا گرفته و هر کتاب مکالمه را با سرعتی بالاتر به پایان برساند.  به عنوان مثال، برای تکمیل یک کتاب مکالمه در کلاسهای گروهی، زبان آموز ناچار به صرف زمانی حدود ۹ ماه در دوره های عادی و چهار ماه و نیم در دوره های نیمه فشرده می باشد، و این درحالیست که روند تکمیل کتاب و پکیج های ۳۰ جلسه ای در کلاسهای خصوصی طی مدتی حدود ۳ ماه و یا کمتر (بسته به تعداد کلاس های درخواستی زبان آموز در طول هفته) اتفاق می افتد. 

توصیه اکید دیاکو به شما شرکت در کلاسهای خصوصی بصورت پکیج می باشد تا ضمن صرفه جویی در پرداخت شهریه، امکان استفاده ی بهینه از زمان خود را به بهترین شکل ممکن داشته باشید.
 

BcsUj6-1545130404.jpg

 

مزایای شرکت در کلاس های خصوصی دیاکو

با انتخاب دوره های خصوصی، ضمن سرعت بخشیدن به یادگیری زبان، از زمان خود بیشترین استفاده را ببرید.
•    انتخاب مدرس دلخواه توسط زبان آموز
•    انتخاب زمان دلخواه جهت تشکیل کلاس ها
•    صرف زمانی چند برابری نسبت به کلاس های گروهی جهت صحبت و مکالمه در کلاس
•    اتمام هر کتاب مکالمه طی زمانی بسیار فشرده تر 
•    برنامه ریزی هر یک از جلسات دوره های خصوصی با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف زبان آموز
•    تمرین و تکرار جملات کلیدی بر اساس موضوع هر درس، تاکید بر مکالمه و تقویت جمله سازی 
•    تمرین بیشتر با کتب کمک آموزشی و نظارت دقیق بر روند پیشرفت زبان آموز در هر مهارت
•    ارائه گزارش در هر ۵ جلسه توسط مدرس مربوطه 
•    نظارت مستقیم پشتیبانِ آموزشی و ارائه فیدبک در هر ۵ جلسه به دفتر آموزش


جهت شرکت در کلاسهای خصوصی و درصورت تمایل به شروع دوره ها از سطح مقدماتی، شما می توانید بدون نیاز به آزمون تعیین سطح و در کوتاهترین زمان با مراجعه به یکی از شعب دیاکو نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. در غیر اینصورت و چنانچه احساس میکنید دانش زبانی بالاتری از سطح مقدماتی دارید، به شما توصیه می کنیم حتما در آزمون ورودی دیاکو (تعیین سطح) بصورت گروهی یا خصوصی VIP  شرکت کرده و جهت انعقاد قرار داد به دیاکو مراجعه نمایید.

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.