خدمات دیاکو

کلاس های آنلاین

آکادمی زبان دیاکو به عنوان موسسه ی آموزشی پیشرو در ایران، سالهاست که خدمات آموزشی خود را بصورت آنلاین ارائه می دهد. کلاس های آنلاینِ دیاکو برای آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان طراحی شده که به دلایل مختلف اعم از دوری مسافت تا محل آموزشگاه دیاکو، عدم تطابق وقت با برنامه های موسسه با توجه به شرایط خاص کاری، مشغله زیاد کاری و ... توانایی شرکت در کلاس های آموزشی بصورت حضوری را ندارند.

کلاس های آنلاین در دیاکو:

آکادمی زبان دیاکو، سالهاست که کلاسهای آنلاین خود را با کیفیتی بسیار بالا برگزار می کند. در طی چند سال اخیر و با شیوع ویروس کرونا اقبال و توجه بسیاری از زبان آموزان به شرکت در کلاسهای آنلاین بیشتر هم شده است. باعث افتخار است که امروزه در آکادمی زبان دیاکو پذیرای تعداد بسیار زیادی از علاقه مندان به یادگیری زبان در کلاسهای آنلاین از سراسر دنیا هستیم. زبان آموزان دیاکو دیگر محدود به جغرافیای ایران نیستند و امروزه ما شاهد حضور زبان آموزان بسیاری از کشورهای همسایه خصوصا ترکیه، افغانستان، عراق و حتی چین در کلاسهای آنلاین دیاکو هستیم. بسیاری دیگر از زبان آموزان آنلاین دیاکو ایرانیان عزیزی هستند که در خارج از کشور حضور دارند. 

مفتخریم که توانسته ایم با ارتقا سطح کیفی کلاسهای آنلاین و ارائه خدمات مناسب آموزشی، اعتماد بسیاری از شما عزیزان را به شرکت در کلاسهای آنلاین دیاکو جلب نماییم. 

 از مزایای شرکت در کلاسهای آنلاین دیاکو میتوان به این موارد اشاره نمود: 

- عدم صرف هزینه جهت ایاب و ذهاب و یا اقامت 

- امکان دسترسی راحت و شرکت در کلاس درس در محل کار و یا منزل و تنها از طریق اینترنت و یک کامپیوتر

- استفاده بهینه از زمان و جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک شهری

- و بهره مندی از مدرسین مجرب دیاکو از هر جای دنیا.

کلاسهای آنلاین دیاکو این امکان را به افراد شاغل نیز داده است تا بتوانند در ساعت و روز دلخواه خود در کلاس آنلاین شرکت نمایند. 

 

UNp2pY-1630924719.jpg
 

چرا دیاکو را برای کلاس های آنلاین باید انتخاب کرد؟

با ثبت نام در کلاس آنلاین در دیاکو، لینک ورود به کلاس همراه با یوزر پسوورد به شما پیامک و ایمیل می شود. هر زبان آموز دارای داشبورد آموزشی در فضای وب است و براحتی با ورود از طریق پورتال آموزشی دیاکو به کلاسهای آنلاین خود دسترسی دارید. در داشبورد زبان آموزی کلیه اطلاعات آموزشی، نمرات هر ترم، آزمونهایی که پیشتر شرکت کرده اید و اطلاعات مالی هر زبان آموز قابل مشاهده است. کلاس های آنلاین مکالمه انگلیسی در دیاکو بطور کامل به زبان انگلیسی برگزار میگردد. در هر جلسه آموزشی، هر درس همراه با تمرینات مرتبط آموزش داده می شود و برای جلسه بعدی چندین برگه تمرین گرامر و لغت به زبان آموز بعنوان تکلیف ارائه می گردد. تمرینات منزل اساساً براساس سر فصل آموزشی هر درس متغیر می باشد. بعنوان مثال، چنانچه درسی در خصوص تمرین مهارت نامه نگاری در بخش WRITING می باشد، حتما برای جلسه بعد از زبان آموز خواسته می شود تا بر اساس موضوع درس یک نامه بنویسد. تکالیف هر جلسه از سوی مدرس بصورت آنلاین کنترل شده و نقاط ضعف و قوت زبان آموز بررسی می گردد. مواد درسی بصورت آنلاین و معمولا در قالبPDF  در اختیار زبان آموز قرار میگیرد. تمرین و تکرار جملات و عبارات کلیدی در مکالمه در هر جلسه انجام می شود و بمانند یک کلاس درس حضوری می توانید از آموزشی دقیق و اصولی لذت ببرید.


کلاس های آنلاین بصورت خصوصی ۱ نفره و یا نیمه گروهی ۲ تا ۵ نفره و کلاسهای گروهی آنلاین با تعداد حداقل ۸ و حد اکثر ۱۲ نفر برگزار می گردد. اما شرط تشکیل کلاس های گروهی آنلاین یکسان بودن و یا نزدیک بودن سطح زبانی شرکت کنندگان می باشد. از اینرو قبل از شروع دوره حتما از شما آزمون تعیین سطح آنلاین گرفته می شود.
کلاس های آنلاینِ دیاکو برای کلیه دوره های آموزشی خصوصا دوره های مکالمه SPEAKOUT و دوره های آمادگی آزمون آیلتس IELTS، دوره های PTE، دوره های آمادگی ازمون دولینگو، دوره های آمادگی آزمون سلپیپ، دوره های تافل TOFEL  و دیگر دوره های مهارت آموزی  و یا تک مهارتی از قبیل تقویت مهارت گفتاری Speaking، نوشتاری Writing  و غیره برگزار می گردد. همچنین دیاکو دوره های تخصصی و ورکشاپ های مهارت آموزی خود را بصورت آنلاین به علاقه مندان در سراسر دنیا ارائه می دهد.

 

wxwMCG-1585388607.jpg

 

قدم اول برای شرکت در کلاسهای آنلاین دیاکو چیست؟ 

 

برای شرکت در کلاس های آنلاینِ دیاکو کافی است سطح زبانی شما مشخص شود. (البته اگر برای دوره های مکالمه از پایه اقدام میکنید نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح نخواهید داشت.) بدین منظور کافیست در آزمون ورودیِ تعیین سطح دیاکو در قالب حضوری و یا آنلاین شرکت کنید تا سطح زبانی شما تعیین گردد. جهت شرکت در آزمون تعیین سطح کلیک کنید. سپس بر اساس سطح زبانی متقاضی و دوره ی درخواستی، برنامه ریزی آموزشی همراه با تعداد جلسات معین صورت می پذیرد. پس از عقد قرار داد آموزشی بین موسسه و زبان آموز، کلاس در تاریخ مقرر شروع می گردد. در پایان تعداد جلسات مشخص شده در قرارداد، زبان آموز می تواند نسبت به تمدید قرارداد خود اقدام نماید. اگر چنانچه علاقه مند به شرکت در کلاسهای آنلاین دیاکو از سطح مقدماتی هستید، دیگر نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح نیست و می توانید با تماس با شماره ۷۲۱۱۴-۰۲۱ و یا ارسال پیام به دایرکت اینستاگرام دیاکو به نشانی diakoacademy ثبت نام خود را انجام دهید.

شرکت در کلاس های آنلاینِ دیاکو تنها با دسترسی به اینترنتی با سرعت مناسب حداقل ۵۱۲K و استفاده از یک لپ تاپ یا کامپیوتر امکان پذیر می باشد. کلاس های آنلاینِ دیاکو بصورت هر جلسه ۱/۵ ساعت می باشد. چنانچه به دلیل فشردگی برنامه های خود در کلاسهای خصوصی دیاکو شرکت کنید،‌می توانید درخواست ۲ جلسه در یک روز یعنی ۳ ساعت آموزش را نیز بدهید. در کلاس خصوصی این امکان برای شما فراهم می گردد تا با شرکت در کلاسهای آموزشی در ساعات بیشتر، پیشرفت مضاعف و چشمگیرتری نیز داشته باشید. 
 

9wZe3E-1585388767.jpg

 

معرفی نرم افزار ADOBE CONNECT برای شرکت در کلاس آنلاین دیاکو

 

کلاسهای آنلاین دیاکو با نرم افزار فوق العاده کاربردی ادوبی کانکت که مختص برگزاری کلاسهای آموزشی طراحی شده است برگزار می شود. این نرم افزار یکی از قویترین اپلیکیشن های برگزاری کلاسهای مجازی یا آنلاین در دنیا به حساب می آید و میلیونها نفر از طریق این اپ در سراسر دنیا از آموزش آنلاین بهره مند می شوند.  نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت برای چندمین سال متوالی برنده بهتر ین کلاس درس مجاز ی در دنیا شناخته شد. برخی از ویژگیها و امکانات بی نظیر اپلیکیشن ادوبی کانکت:- ارسال و دریافت صدا، تصویر و پیام متنی بین مدرس و زبان آموزان بصورت همزمان 
- امکان اتصال با
حداقل سرعت اینترنت  از خانه یا دفتر کار به کلاس درس
-
تخته دیجیتالی WhiteBoard پیشرفته همراه با  ابزارهای کمکی 
- نمایش انواع فایلها SWF, FLV, MP4, PPT, JPG, PDF و ...
- قابل نوشتن بر روی تخته‌سفید ادوب با فناوری قلم‌نوری و تبلت
- امکان
برگزاری نظرسنجی (رای‌گیری و نمایش نتایج بصورت نمودار)
- امکان
سطح‌بندی و اعمال کنترل بیشتر نسبت به ویدئو‌کنفرانس
- قفل کردن جلسه و جلوگیری از ورود دیگر کاربران به همایش
-
امکان ضبط جلسات و استفاده مجدد بصورت (Online)
- امکان تغییر چیدمان تجهیزات در کلاس آنلاین ( وب میت )
- امکان کنترل از راه دور (Remote Control) دسکتاپ کاربران
-
مشاهده لیست کاربران حاضر در هر کلاس
-
امکان دریافت ( Download ) و ارسال فایلهای تمرینی متنی، صوتی و حتی ویدیویی بین مدرس و زبان آموزان در یک کلاس 
- امکان برقراری پرسش و پاسخ بصورت خصوصی و عمومی
-
امکان شر کردن و به اشتراک گذاری video و دانلود MP3 & ...
-
ارسال پیام در قسمت چت بین زبان آموزان و مدرس
- امکان شرکت در WebConferece از طریق تبلت
- امکان مشاهده تمام صفحه کاربران Desktop Sharing
- نمایش وضعیت اتصال و سرعت کاربران
- امکان ذخیره وایتبرد بصورت عکس

 

3PKsxE-1586812511.jpg

 

جهت اطلاع از شهریه کلاسهای آنلاین در دیاکو بصورت گروهی و بصورت خصوصی اینجا را کلیک کن.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و ثبت نام در کلاس های آنلاینِ دیاکو با ما تماس بگیرید و یا به صفحه اینستاگرام موسسه دیاکو به نشانی diakoacademy دایرکت دهید تا در اسرع  وقت پاسخ شما داده شود.
 

 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.