خدمات دیاکو

کلاس‌های آنلاین

با ظهور اینترنت و پیشرفت تکنولوژی خصوصا در دهه اخیر، صنعت آموزش شاهد تحولات بسیاری خصوصاً در عرصه بر گزاری کلاس‌های آموزشی بوده است. در همین راستا بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر در سراسر دنیا اقدام به برگزاری کلاس‌های آنلاین یا "آموزش از راه دور" distance learning نموده اند.

خدمات کلاس های آنلاین:

دانشگاهها و موسسات آموزشی، بسیاری از دوره های آموزشی خصوصاً کلاس های پرطرفدار و کاربردی خود را بصورت مجازی یا آنلاین به علاقه مندان در همه جای دنیا پیشنهاد میدهند. از مزایای شرکت در این کلاس ها فراگیر بودن، عدم صرف هزینه گزاف جهت ایاب و ذهاب و یا اقامت، و امکان دسترسی راحت و شرکت در کلاس درس در محل کار و یا منزل و تنها از طریق اینترنت و یک کامپیوتر می باشد. با شرکت در کلاس های آنلاین، زبان آموز دیگر نیازی به اتلاف وقت در مسیر کلاس ها و ترافیک شهری ندارد.
از سوی دیگر، با افزایش مشغله ی کاریِ افراد در جوامع بزرگ شهری، اقبالِ عمومی جهت شرکت در کلاسهای آنلاین طی سالهای اخیر رو به افزایش بوده است. از اینرو بسیاری از افراد با توجه مشغله کاری خود طی روز، تمایل به شرکت در کلاسهای آموزشی و کسبِ مهارتهای زبانی بصورت آنلاین را دارند. 

w3JBdl-1545132511.jpg


خدمات کلاس های آنلاین:

به عنوان موسسه ی آموزشی پیشرو در ایران، سالهاست که دیاکو خدمات آموزشی خود را بصورت آنلاین ارائه می دهد. کلاس های آنلاینِ دیاکو برای آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان طراحی شده که به دلایل مختلف اعم از دوری مسافت تا محل موسسه، عدم تطابق وقت با برنامه های موسسه با توجه به شرایط خاص کاری، مشغله زیاد کاری و ... توانایی شرکت در کلاس های آموزشی بصورت حضوری را ندارند.
کلاس های آنلاین بصورت خصوصی ۱ نفره و یا نیمه گروهی ۲ تا ۵ نفره ارائه می گردد. اما شرط تشکیل کلاس های نیمه گروهی آنلاین یکسان بودن و یا نزدیک بودن سطح زبانی شرکت کنندگان می باشد.
کلاس های آنلاینِ دیاکو برای کلیه دوره های آموزشی خصوصا دوره های مکالمه SPEAKOUT و دوره های آمادگی آزمون آیلتس IELTS، دوره های PTE ، دوره های تافل TOFEL  و دیگر دوره های مهارت آموزی  و یا تک مهارتی از قبیل تقویت مهارت گفتاری Speaking، نوشتاری Writing  و غیره برگزار می گردد. همچنین دیاکو دوره های تخصصی و ورکشاپ های مهارت آموزی خود را بصورت آنلاین به علاقه مندان در سراسر دنیا ارائه می دهد.

کلاس های آنلاین مکالمه انگلیسی در دیاکو بطور کامل به زبان انگلیسی برگزار میگردد. در هر جلسه، هر درس همراه با تمرینات مرتبط آموزش داده می شود و برای جلسه بعدی چندین برگه تمرین گرامر و لغت به زبان آموز بعنوان تکلیف ارائه می گردد. تمرینات منزل اساساً براساس سر فصل آموزشی هر درس متغیر می باشد. بعنوان مثال، چنانچه درسی در خصوص تمرین مهارت نامه نگاری در بخش WRITING می باشد، حتما برای جلسه بعد از زبان آموز خواسته می شود تا بر اساس موضوع درس یک نامه بنویسید. تکالیف هر جلسه از سوی مدرس بصورت آنلاین کنترل شده و نقاط ضعف و قوت زبان آموز بررسی می گردد. مواد درسی بصورت آنلاین و معمولا در قالبPDF  در اختیار زبان آموز قرار میگیرد.

oUaQHK-1545132562.jpg

برای شرکت در کلاس های آنلاینِ دیاکو کافی است سطح زبانی شما مشخص شود. (البته اگر برای دوره های مکالمه از پایه اقدام میکنید نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح نخواهید داشت.) بدین منظور کافیست در آزمون ورودیِ تعیین سطح دیاکو در قالب حضوری و یا آنلاین شرکت کنید تا سطح زبانی شما تعیین گردد. جهت شرکت در آزمون تعیین سطح کلیک کنید. سپس بر اساس سطح زبانی متقاضی و دوره ی درخواستی، برنامه ریزی آموزشی همراه با تعداد جلسات معین صورت می پذیرد. پس از عقد قرار داد آموزشی بین موسسه و زبان آموز، کلاس در تاریخ مقرر شروع می گردد. در پایان تعداد جلسات مشخص شده در قرارداد، زبان آموز می تواند نسبت به تمدید قرارداد خود اقدام نماید.

شرکت در کلاس های آنلاینِ دیاکو تنها با دسترسی به اینترنتی با سرعت مناسب حداقل ۵۱۲K و استفاده از یک لپ تاپ یا کامپیوتر امکان پذیر می باشد. کلاس های آنلاینِ دیاکو بصورت هر جلسه ۱ ساعت می باشد. کلاس ها قابل ضبط بوده و در صورت نیاز، زبان آموز میتواند با مراجعه به فایل ضبط شده درس را مرور کند. همچنین کلیه فایل های درسی آموزشی و همینطور فایل های صوتی تصویری در اکانت شخصی زبان آموز  قرار گرفته و همیشه قابل دسترسی می باشد.

zCv3qS-1545132589.jpg

در پایان هر کتاب مکالمه و پس از برگزاری آزمون جامع، مدرک پایان دوره دیاکو برای هر زبان آموز صادر شده و به ایشان تحویل می گردد. در کلاسهای آنلاین دیاکو، زبان آموزدر پایان دوره همان مدرکی را دریافت میکند که شرکت کنندگان حضوری دریافت کرده اند. 
جدول شهریه کلاس های آنلاین در دیاکو به شرح زیر است 

ErMjYt-1585383192.jpg

  
    حداقل تعداد جلسات جهت شرکت در کلاس های آنلاین ۱۰ جلسه می باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و ثبت نام در کلاس های آنلاینِ دیاکو با ما تماس بگیرید.


 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.