خدمات دیاکو

کلاس‌های گروهی

تعداد بسیار زیادی از زبان آموزان، متقاضی شرکت در کلاس های گروهی و استفاده از خدمات گروهی دیاکو هستند. کلاسهای گروهی دیاکو با حداقل ۶ زبان آموز در هر کلاس تشکیل میگردد. حداکثر تعداد شرکت کنندگان در کلاسهای گروهی ۱۴ نفر می‌باشد.

تعداد بسیار زیادی از زبان آموزان، متقاضی شرکت در کلاس های گروهی و استفاده از خدمات گروهی دیاکو هستند. کلاسهای گروهی دیاکو با حداقل ۶ زبان آموز در هر کلاس تشکیل میگردد. حداکثر تعداد شرکت کنندگان در کلاسهای گروهی ۱۴ نفر می‌باشد. علاقمندان می توانند پس از شرکت در آزمون ورودی دیاکو (آزمون تعیین سطح) و تعیین سطح زبانی خود، نسبت به ثبت نام در کلاسهای ارائه شده در سانس های مختلف بصورت گروهی اقدام نمایند.

کلاسهای گروهی دیاکو بر اساس جدول زمانبندی ثبت نام تکمیل شده و در تاریخ های مقرر آغاز میگردد. جهت کسب اطلاع از تاریخ شروع و پایان ترم کلاسهای گروهی و تقویم آموزشی دیاکو اینجا را کلیک کنید.
 
زبان آموزان محترم می توانند جهت شرکت در کلاسهای گروهی در یکی از سانس‌های پیشنهادی دیاکو ثبت نام نمایند. کلاسهای گروهی دیاکو با تنوعی بالا از دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته با برنامه های مختلف (عادی، نیمه فشرده، فشرده، تک‌روز و ۲ روز در هفته) در حال برگزاری می‌باشد.
 
wXmxCc-1544543674.jpg
 

زمان مناسب برای ثبت نام

با توجه به تنوع بالای کلاسهای گروهی، امور ثبت نام و کلاسبندی ظرف ۴۸ ساعت قبل از شروع کلاس ها انجام می‌پذیرد. نظر به اهمیت امور کلاسبندی و برنامه ریزی در انتخاب مدرسین کلاس ها، دیاکو ناچار به تکمیل ظرفیت کلاس ها تا ۴۸ ساعت قبل از شروع ترم می باشد، لذا ضروری است متقاضیان محترم قبل از مهلت اعلام شده نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند. در صورت عدم ثبت نام در موعد مقرر، زبان آموز در لیست انتظار قرار گرفته و ناگزیر به شرکت در کلاس های گروهی ترمهای بعدی خواهد بود.

 

سانس های متنوع در دیاکو

تلاش دیاکو همواره بر آن بوده تا با هوشمندی و دقت نظر در ارائه دوره های گروهی، سانس های متنوعی را به مخاطبین خود ارائه دهد. همچنین نظر به تنوع بالا در دوره های آموزشی، دیاکو موفق شده برای همه ی افراد با سلایق مختلف برنامه ای منسجم و منظم ارائه دهد.
در راستای هدف فوق، این امکان فراهم شده تا زبان آموزان از محصل و دانشجو گرفته تا شاغلین و صاحبان کسب و کار، با توجه به اوقات فراغت خود در طول هفته و با تطابق این اوقات با زمان‌های بیش‌تری در دیاکو از خدمات کلاس‌های گروهی به بهترین نحو بهره ببرند.
ما در دیاکو بر این باوریم که سانس برگزاری کلاس‌ها باید به گونه‌ای باشد که امکان استفاده از کلاس های این مجموعه برای افراد با هر مشغله فراهم گردد.

 

oRwIhD-1544543771.jpg

 

نحوه برگزاری کلاس‌های گروهی

عادی (۲ یا ۳ روز در هفته)

متقاضیان شرکت در این دوره‌ها باید در نظر داشته باشند که دوره های عادی، همانگونه که از نام آن برمی آید، به صورت عادی یعنی۲ یا ۳ روز در هفته برگزار می‌شود. دوره های ۳ روز در هفته، در قالب کلاس های ۱.۵ ساعته و دوره های ۲روز در هفته، در قالب کلاس های ۲ ساعته می‌باشد. دوره های ۳ روز در هفته معمولا در روزهای زوج  (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) و دوره های ۲ روز در هفته در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه) ارائه می‌گردد.
در پایان هر ۵ هفته، متقاضیان ۱ ترم از کتاب مکالمه را به اتمام میرسانند. کلاس‌ها در دوره های عادی در نوبت برگزار شده و پیشرفت تحصیلی زبان آموزان به صورت آرام و تدریجی می‌باشد.
این دوره به افرادی پیشنهاد می گردد که برای رسیدن به اهداف زبانی خود فرصت کافی داشته و مایل به فراگیری زبان طی چندین سال بصورت مداوم می باشند.

 

۱۶ جلسه (۱/۵ ساعته) ۱ ترم در ۵ هفته

شنبه، دوشنبه، چهارشنبه

زوج (۳روز)

۱۲ جلسه (۲ ساعته)  ۱ ترم در ۵ هفته

یکشنبه، سه شنبه

فرد (۲روز)

 

OGgaBF-1544543834.jpg

 

نیمه فشرده (۳روز یا ۲روز) در هفته

کلاس‌های نیمه فشرده دیاکو همواره از پرمخاطب‌ترین و جذاب‌ترین کلاسهای دیاکو بوده است. این دوره‌ها بصورت ۳ روز در هفته عموما روزهای زوج یعنی شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و یا ۲ روز در هفته یکشنبه و سه‌شنبه ها ارائه می‌گردد. کلاس‌های ۳ روز در هفته هر نوبت ۳ساعته و کلاس‌های ۲روز در هفته هر نوبت ۴ساعته می‌باشد.
البته لازم به ذکر است که در این ساعات برگزاری زمان استراحت ۱۵ دقیقه ایی در نظر گرفته شده است. متقاضیان شرکت در این کلاس‌ها با توجه به اینکه مدت زمان بیش‌تری را در هفته به آموزش می‌پردازند در پایان هر ۵هفته ۲ ترم از کتاب مکالمه را پشت سر می‌گذارند. لذا میزان و سرعت رشد ویادگیری زبان آموزان در این کلاس‌ها بالاتر از کلاس‌های عادی است.
با توجه به اینکه مدت زمان حضور زبان آموزان در این کلاس‌ها بیشتر است و حجم مطالب بیش‌تری از کتاب در طی هرجلسه آموزش داده می‌شود توصیه اکید داریم که در هر هفته برنامه درسی منسجم و مطالعه خارج از کلاس به همراه دوره‌ی هر درس در منزل صورت پذیرد. در این صورت است که شاهد بازدهی بالای این کلاس‌ها و پیشرفت چشم‌گیری در فراگیری زبان خواهید داشت.
زبان آموزان در این کلاس‌ها با توجه به حضور بیشتر در کلاس بیشتر در معرض زبان قرار گرفته و در پایان هر هفته میزان پیشرفت درسی خود را احساس می نمایند. این دوره به افرادی پیشنهاد می گردد تا وقت کافی برای حضور در کلاس و نیز فرصت دوره‌ی دروس را در منزل داشته و برای رسیدن به اهداف زبانی خود فرصت اندکی داشته باشند.

 

هرجلسه ۳ ساعت ۳۲ جلسه (۱/۵ ساعته) ۲ ترم در ۵ هفته

شنبه، دوشنبه، چهارشنبه

زوج (۳ روز)

هرجلسه ۴ ساعت ۲۴ جلسه (۲ ساعته)  ۲ ترم در ۵ هفته

یکشنبه، سه شنبه

فرد (۲ روز)

 

zHVU3B-1544543880.jpg

 

فشرده (۵ روز) در هفته،شنبه تا چهارشنبه

کلاس‌های فشرده بصورت هر روز از شنبه تا چهارشنبه (روزی ۴ساعت) ارائه می‌شود. متقاضیان شرکت در این کلاس‌ها،  ۱ کتاب مکالمه را در مدت زمان ۶ هفته به اتمام می‌رسانند.
ساز و کار این کلاس‌ها به گونه‌ایست که افراد شرکت کننده در این کلاس‌ها می‌بایست از لحاظ زمانی بسیار آزاد باشند تا بتوانند نه تنها با شرکت روزی ۴ ساعت در کلاس بلکه با برنامه ریزی٢ يا ٣ ساعت به صورت روزانه در منزل به دوره ي دروس و تمرين مكالمه بپردازند.
اين كلاس ها بنا به نوع  برگزاري و حساسيتي كه دارد از اهميت ويژه اي برخوردار است .دياكو با برنامه ريزي منظم و منسجم، استفاده از مدرسينِ انگیزشی، عدم كنسلي در برگزاري كلاس، ايجاد فضایی متفاوت درجهت جلوگيري از يكنواختي و تكرار، برگزاري آزمون هاي كتبي و مكالمه در هر هفته به صورت مستمر اين مكان را فراهم نموده كه شركت كنندگان در پايان دوره با كوله باري از تجربه، حس خوب يادگيري و پيشرفت بسيار چشمگير درمكالمه، به دوره  بعدي وارد شوند.
كلاس هاي فشرده هرروز معمولا در سانس صبح ساعت ٩ تا ۱۳:۴۵ برگزار ميگردد.
اين كلاسها به افرادي توصيه ميگردد كه فرصت بسيار كمي براي دستيابي به اهداف زباني خود دارند و درمدت زمان كوتاه نيازمند جهش بلند دريادگيري زبان هستند.

 

تك روز پنجشنبه يا جمعه ها

امروزه باتوجه به مشغله ي بالاي كاري و پيچيدگي هاي زندگي شهري در كلان شهري مثل تهران، افراد بسياري نميتوانند دركلاس هاي طول هفته شركت كنند. از اين رو دياكو سالهاست كه دوره هاي تك روز آخرهفته را با موفقيت به اين گروه ازعلاقه مندان به يادگيري زبان ارائه كرده است.
كلاسهاي تك روزپنجشنبه يا جمعه همانطور كه از اسمشان پيداست دريكي از اين دو روز ارائه ميگردد. اين كلاس ها به كلاس هاي آخرهفته نيزمعروف هستند و درهرترم طرفداران بسيار زيادي در دیاکو دارند. كلاس هاي تك روز پنجشنبه سانس ٩تا ۱۳:٤٥ در نوبت صبح و سانس ۱۴ تا ۱۹ در نوبت عصر و تك روز جمعه سانس ٩:٣٠ تا ١٤:١٥ برگزار ميشوند.
با توجه به اينكه اين كلاس ها به صورت يك روز درهفته در دیاکو برگزار می شود توصیه اكيد داريم كه ازغيبت كردن پرهيزكنيد. چرا که با غیبت در یک روز ۳ جلسه آموزشی خود را از دست می‌دهید. ضمنا به مدت دو هفته از پروسه یادگیری زبان عقب می‌مانید!
 متقاضیان شرکت در این دوره‌ها می‌بایست با برنامه ریزی و داشتن برنامه ی مطالعه ضمن شرکت مستمر در کلاس‌ها، بصورت روزانه در منزل دروس را مرور و بصورت خودآموز مطالعه داشته باشند. در این صورت است که کلاس‌های تک‌روز بازده‌ای بسیارخوبی خواهد داشت.

زبان آموزان با شرکت در دوره‌های تک‌روز در پایان هر ۵هفته ۱ ترم مکالمه را پشت سر می‌گذرانند.

 

۱۵ جلسه (۱/۵ ساعته) ۱ ترم در ۵ هفته

سانس صبح ۱۳:۴۵ - ۹

تک روز پنجشنبه ها

۱۵جلسه (۱/۵ ساعته) ۱ ترم در ۵ هفته

سانس عصر ۱۸:۴۵ - ۱۴

۱۵جلسه (۱/۵ ساعته) ۱ ترم در ۵ هفته

۱۴:۱۵- ۹:۳۰

تک روز جمعه ها

 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.