خدمات دیاکو

قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌ها

چنانچه به هر دلیلی فرصت شرکت در کلاسهای دیاکو را به صورت حضوری در محل موسسه ندارید به شما توصیه میکنیم که کلاس را در محل کار خود تشکیل دهید. کلیه دوره های آموزشی دیاکو خصوصا دوره های مکالمه و تخصصی همچون IELTS ،PTE و Business به درخواست مدیران و مسوولین محترم در محل شرکت و سازمان مربوطه برگزار میگردد.

قرارداد با شرکتها و سازمان ها

 

چنانچه به هر دلیلی فرصت شرکت در کلاسهای دیاکو را به صورت حضوری در محل موسسه ندارید  به شما توصیه میکنیم که کلاس را در محل کار خود تشکیل دهید.

کلیه دوره های آموزشی دیاکو خصوصا دوره های مکالمه و تخصصی همچون IELTS ،PTE و Business به درخواست مدیران و مسوولین محترم در محل شرکت و سازمان مربوطه برگزار میگردد.
امروزه دانش زبانی جز لاینفک یک سازمان برای پیشبرد مقاصد تجاری خود به شمار می رود. هدف دیاکو از برگزاری کلاس در سازمانها و شرکتها بسط و توسعه دانش زبانی در سطح سازمانی است.

 

oh-OI3-1545146761.jpg

در دنیای پررقابت کسب و کار، شرکت ها و سازمانهایی موفق هستند که نیروهای ماهر و زبده در اختیار داشته باشند. مهارت زبانی افراد در یک سازمان در رشد و توسعه ی سازمان خصوصا در عرصه بین الملل نقشی پررنگ ایفا میکند. در اختیار داشتن نیروهای کاری که دارای دانش زبانی مطلوب هستند خود به عنوان یک مزیت رقابتی برای صاحبان کسب و کار به شمار می رود. خوشبختانه آکادمی زبان دیاکو در سالهای اخیر موفق به جلب اعتماد بسیاری از سازمان های خصوصی و دولتی در ایران شده است. شرکت های بزرگی که با سرمایه گذاری در این بخش و اعتماد به برنامه های آموزشی دیاکو از خدماتی شایسته و مطلوب در آموزش زبان بهره مند شده اند. لیست برخی از موسسات، شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد با دیاکو در پایان این مطلب ارائه شده است.
امروزه مدیران آگاه و آینده نگر در تلاش برای افزایش سهم بازار خود از طریق ارتباط با بازارهای برون مرزی و رخنه در آن میبایست نیروها و کارکنانی در اختیار داشته باشند تا بتوانند در این راستا  با دیگر شرکتهای بین المللی تعامل و ارتباط برقرار نمایند. لذا اهمیت و دلیل آموزش زبان به خوبی پیداست.

 

مزایای برگزاری کلاس در محل کار شما:

  •  بهره وری در زمان و استفاده ی مطلوب از ساعات غیرکاری
  • جلوگیری از اتلاف وقت در مسیر رفت و برگشت تا محل موسسه به شما کمک میکند تا از زمان بهینه استفاده نمایید.
  • یادگیری انگلیسی به عنوان ابزاری کلیدی در توسعه اهداف سازمانی
  • حس خوب یادگیری در کنار همکاران و دوستان خود

یکی از مشکلات زبان آموزان در کلاسها کم رو بودن و خجالتی بودن است و نیز ترس از غلط صحبت کردن باعث میشود تا مدت ها زبان آموزان نتوانند در  کلاس انگلیسی صحبت کنند. حسن جمع های دوستانه و همکاران در این است که موضوع خجالتی بودن و کم رویی کمرنگ شده و افراد به راحتی و با اعتماد به نفس بالاتر در یک کلاس درسی در کنار هم آموزش دیده و انگلیسی حرف میزنند.

 

3AXm3G-1545147120.jpg


 

افزایش انگیزه و اثربخشی در کار تیمی

قطعا یک سازمان حرفه ای نتیجه ی تربیت و آموزش افراد خود را در نتایج حاصله خواهد دید. اینکه خارج از ساعات کار روز افراد یک مهارت ارزنده خصوصا مکالمه انگلیسی را یاد میگیرند در ایجاد انگیزه ای مضاعف در محل کار و زندگی شخصیتان نقش چشمگیری دارد.

 

ایجاد فضایی متنوع در محل کار

بسیاری از کارمندان و کارکنان در شرکت ها و سازمان ها از یکنواخت شدن و روزمرگیِ کار خود گله دارند. برگزاری کلاسهای آموزشی می تواند به عنوان یک محرک خارجی در ایجاد فضایی متنوع و با نشاط در محل کار به کارمندان کمک نماید.
 

JCE603-1545147193.jpg


دوره های پیشنهادی ما:

ما در دیاکو دوره های متنوعی را براساس نیاز شرکت ها و سازمان ها پیشنهاد می دهیم.
•    چنانچه احساس می کنید مکالمات روزمره انگلیسی در شرکت شما بیشتر نیاز است حتما دوره های مکالمه با سیستم  Speakout  را انتخاب کنید.
•    اگر تمایل به یادگیری زبان تجارت و آشنایی با کلمات و اصطلاحات مرسوم در دنیای تجارت را دارید به شما دوره های مکالمه بازرگانی با سیستم جدید Market Leader را معرفی میکنیم. برای آشنایی با دوره های  Market Leader  اینجا را کلیک کنید.در این دوره ها سرفصل آموزش نوشتاری شامل نوشتن انواع نامه، ایمیل، گزارش نویسی و ... ارائه  میگردد.
•    آمادگی دوره های آمادگی IELTS  و یا PTE به آن  دسته از افرادی معرفی می شود که در نظر دارند یکی از این دو مدرک بین المللی را برای رسیدن به اهداف مهاجرتی (ویزای کار در کشور های دیگر) و یا ویزای تحصیلی (پذیرش دانشگاههای خارج از کشور) بدست آورند. البته داشتن این دو مدرک فقط برای اهداف یاد شده نیست و بسیاری از افراد صرفا جهت نشان دادن سطح زبان انگلیسی خود به کارفرمایان و یا همکاران خود در جهت دریافت ترفیع درجات شغلی کسب می نمایند.
•    دوره فنون مذاکره و فروش  Negotiation and Sales 
•    دوره مخصوص منشی ها و پاسخگویی تلفن Secretaries, Telephoning
 

COpNTS-1545147229.jpg

 

لیست برخی از شرکت های طرف قرارداد با این موسسه که در سال های اخیر تفاهم نامه آموزشی به امضا رسانده و از خدمات آموزشی ‘دیاکو’ استفاده نموده اند به شرح زیر می باشد:

١) مديران محترم بانك ملي ايران شعب شهر تهران
٢) كاركنان محترم شعب ارزي بانك ملي ايران
۳) شرکت صرافی ملی ایران
۴) شركت تبليغاتي ايده تصوير اشاره
۵) شركت هنكِل پاک وش
۶) موسسه مهاجرتي دروازه طلايي آسيا
۷) كاركنان و خانواده هاي موسسه مالي و اعتباري كوثر
۸) مدرسه ابتدايي و راهنمايي نور الهام (شیخ بهایی)
۹) پیش دبستان و دبستان نور علوی (تهرانپارس)
۱۰) آژانس هواپيمايي پرين پرواز
۱۱) آژانس هواپيمايي فرداد پرواز

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و عقد قرارداد آموزشی با مشاورین آموزشی ما در دیاکو با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.

 

 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.