زبان آموزان محترم می‌توانند با ثبت نام آنلاین از طریق وب سایت دیاکو،‌ ضمن استفاده از خدمات آنلاین موسسه در وقت و انرژی خود نیزصرفه جویی نمایند. در منزل،‌ محل کار و هر جایی که به اینترنت دسترسی دارید براحتی ترم بعدی خود را بصورت آنلاین ثبت نام کنید.
در آکادمی زبان دیاکو شما ممی توانید از هر جای دنیا بصورت آنلاین ثبت نام کنید و بدون نیاز به حضور فیزیکی، در کلاسهای آنلاین شرکت کنید. اگر چنانچه از خارج از ایران تمایل به شرکت در کلاسهای دیاکو دارید توصیه میکنیم برای دریافت اطلاعات و پاسخ آنی، با شماره واتس آپ دیاکو 09395109008 تماس حاصل نموده و پیام دهید. همکاران ما در این بخش در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند و راهنمایی های لازم در خصوص دوره های جدید، شهریه ها و .. را به شما خواهند داد.
 

 

-h_t_j-1547127725.jpg

پیش از ثبت نام حتما از میزان شهریه پرداختی خود در خصوص ترم مورد نظر اطلاعات کامل حاصل نمایید.
regular_smile.pngاگر در داخل ایران هستید با تماس با شماره ۷۲۱۱۴ میتوانید با بخش ثبت نام دیاکو و سوال از همکاران ما از مبلغ دقیق شهریه‌ی ترم خود مطلع شوید. 
چنانچه تخفیف ممتازی داشته باشید حتما در شهریه‌ی شما لحاظ می‌گردد.

regular_smile.pngچنانچه خارج از ایران هستید با ارسال پیام به شماره واتس آپ 09395109008  میتوانید اطلاعات دوره و نحوه واریز شهریه را جویا شوید. 

نکته بسیار مهم در خصوص  ثبت نام آنلاین این است که نام نویسی از این طریق بمانند ثبت نام حضوری، در بازه زمانی معین که از سوی دیاکو مشخص شده انجام می‌پذیرد و ثبت نامهای پس از تاریخ مربوطه در سیستم اتوماسیون درج نمی‌گردد. جهت اطلاع از تاریخهای ثبت نام ترم به برگه‌های اطلاع رسانی در داخل هر کلاس دقت نمایید. ثبت نام ها تا یک هفته پیش از شروع ترم (آنلاین یا حضوری) انجام می پذیرد. جهت اطلاع از جدول شروع ترم ها در دیاکو کلیک کنید. 

از شما صمیمانه خواهشمندیم فقط در تاریخهای معین ثبت نام نمایید تا در کلاسبندی و ایجاد نظم بهتر به مسئولین موسسه کمک کرده باشید.

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام دیاکو بر اساس تکمیل ظرفیت بسته می‌شود،‌ لذا آکادمی زبان دیاکو مسئولیتی در قبال ثبت نام خارج از موعد زبان آموزان ندارد و نام زبان آموز مربوطه در لیست انتظار ترم بعدی قرار می‌گیرد. از همه‌ی زبان آموزان عزیز خواهشمندیم تا پیش از تکمیل ظرفیت هر کلاس و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام ترم بعد خود اقدام نمایند.

آکادمی زبان دیاکو همواره تلاش می‌نماید تا با ایجاد بستری مناسب در حوزه دیجیتال، ‌زمینه‌ی راحتی و رفاه زبان آموزان عزیز در استفاده از خدمات آموزشی این موسسه را فراهم نماید. از اینکه در ایجاد نظم و انضباط مطلوب در دیاکو به همکاران ما کمک می‌کنید بی‌نهایت سپاسگزاریم.

 

iM80aY-1551522368.png