برای پیوستن به خانواده بزرگ دیاکو کار ساده‌ای در پیش دارید. ابتدا دوره‌ی مورد نظر خود را با توجه به هدفی که دارید انتخاب کنید و اطلاعات کامل در خصوص آن دوره را در همین وب سایت و از طریق منوی دوره‌های آموزشی به دست آورید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌ی مورد نظر حتما با مشاورین دیاکو تماس حاصل نمایید.

w3pQTT-1546263921.jpg

 

برای ورود به دیاکو از شما خواهشمندیم که در آزمون ورودی (تعیین سطح)‌ دیاکو شرکت نمایید. مشخص شدن سطح زبانی به ما کمک می‌کند تا شما را در سطح و کلاس مناسب خودتان قرار دهیم. برای شرکت در آزمون تعیین سطح اینجا را کلیک کنید. چنانچه پیشتر زبان نخوانده‌اید و فقط انگلیسی را در حد حروف الفبا می‌شناسید نیازی به تعیین سطح نیست و به شما توصیه میکنیم در دور‌های مکالمه مقدماتی ثبت نام کنید. در دوره‌‌های مقدماتی در دیاکو آموزشهای لازم در خصوص مکالمه، جملات کلیدی روزمره و عبارات و اصطلاحات رایج مقدماتی  به شما داده می‌شود. در صورت مشاوره حتما با مشاورین دیاکو در خصوص هدفتان از یادگیری زبان صحبت کنید. 

5aC27y-1549527982.jpg

 

دیاکو سالهاست که با برگزاری آزمون‌های استاندارد تعیین سطح بصورت کتبی و مصاحبه شفاهی،‌ سطح زبانی زبان آموزان را همسان سازی نموده و کلاسهای یکدست را به زبان آموزان ارائه می‌دهد.

پس از آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطح زبانیتان، در همانروز می‌توانید ثبت نام کنید. با توجه به اینکه سیستم ثبت نام در دیاکو نرم افزار اتوماسیون است،‌ ظرفیت کلاسها در بسیاری از سانس‌ها تکمیل گشته و امکان ثبت نام وجود ندارد. لذا توصیه اکید داریم تا به محض مشخص شدن سطح و دوره مربوطه در اسرع وقت ثبت نام نمایید تا در لیست انتظار ترمهای بعدی قرار نگیرید. 

در هنگام ثبت نام، مشخصات شما توسط کاربر وارد سیستم شده و قرارداد آموزشی با شما به امضا می‌رسد. کارت عضویت هوشمند صادر می‌گردد که بر روی آن نام شما به همراه کد عضویت در دیاکو درج شده است. کارت عضویت هوشمند به عنوان یک آی دی کارت حاوی اطلاعات تحصیلی و مالی هر زبان آموز می‌باشد.

 

mS64dH-1549528034.jpg

خواهشمندیم کارت عضویت خود را همیشه همراه خود داشته باشید. صمیمانه آرزومندیم در دیاکو ضمن لذت بردن از فضایی با نشاط و آکادمیک به موفقیتهای بیشتر و اهداف زبانی خود دست پیدا کنید.