آکادمی زبان دیاکو،‌ دوره های آموزشی خود را بصورت ترمیک و در تاریخهای مشخص برگزار می‌نماید. روند برگزاری منظم دوره‌ها در طی هفده سال اخیر به گونه‌ای بوده که کلیه ی کلاسهای آموزشی طبق جدول زمانبندی مشخص و از پیش تعیین شده شروع شده و پایان یافته است.

نظم و انضباط در برگزاری کلاسها از مواردی است که مدیران آموزشی در دیاکو همواره بدان حساسیت نشان داده‌اند. از بدو تاسیس دیاکو دوره‌های آموزشی خود را بر اساس تاریخهای مشخص به علاقه‌مندان ارایه نموده است.

 

در تقویم آموزشی دیاکو،‌ در هر فصل ۲ ترم برگزار می‌گردد. هر ترم شامل ۵ هفته می‌باشد. وجود تقویم آموزشی مدون و از پیش تعیین شده در دیاکو این امکان را به زبان آموز می‌دهد تا بتواند برای خود برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشد. با توجه به اینکه در تقویم آموزشی دیاکو تعطیلات بین ترم و تعطیلات تابستانی مشخص است زبان آموزان می‌توانند برای سفرهای خود نیز برنامه ریزی کنند. 

 

لطفا به تاریخ شروع هر ترم توجه کرده و توصیه میکنیم حداقل از ۱ ماه قبل نسبت به ثبت نام خود در ترم مربوطه اقدام نمایید. با توجه به سیستم اتوماسیون ثبت نام که با تکمیل ظرفیت نفرات در هر کلاس بسته میشود، حتماً و لطفاً در اسرع وقت در ترم مورد نظرتان ثبت نام نمایید.

 

خواهشمندیم به جدول زمانبندی کلاسهای آکادمی زبان دیاکو در سال ۱۴۰۱به شرح زیر دقت نمایید و به گونه‌ای در کلاسها شرکت کنید که ضمن استمرار در حضور در هر ترم به برنامه‌های دیگر خود در زندگی شخصی نیز برسید.

 

MCvOr--1652509776.jpg