دیاکو،‌ به عنوان یک موسسه پیشرو در تهران همواره از افراد واجد شرایط جهت همکاری در تیم علمی و آموزشی دعوت به همکاری می‌نماید. از کلیه مدرسین جوان،‌ مجرب و خلاق علاقه مند به تدریس در مقاطع مختلف کلاسهای کودک و نوجوان (زیر ۱۸ سال) و کلاسهای بزرگسال (بالای ۱۸ سال)‌ خواهشمندیم تا با تکمیل فرم استخدام جهت همکاری با آکادمی زبان دیاکو اقدام نمایند. جهت تکمیل فرم استخدام اینجا را کلیک کنید. در آکادمی زبان دیاکو ضمن حضور در فضایی متفاوت و آکادمیک و بهره‌مندی از حق التدریس بالا (بالاترین حق‌التدریس در بین مراکز آموزشی در تهران) از مزایای بیمه در هر ماه نیز برخوردار خواهید شد.

 

مدیران آموزشی در آکادمی زبان دیاکو همواره از حضور مدرسین پرتوان،‌ متعهد و مسئولیت پذیر استقبال می‌کنند. از اینرو سالهاست که ساز و کار مشخصی در جذب مدرسین عزیز در نظر گرفته شده و این رویه همچنان ادامه دارد. متقاضیان محترم در ابتدا می‌بایست از طریق تکمیل فرم استخدام درخواست خود را ارایه نمایند. ظرف چند روز جهت تعیین وقت آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی تماس گرفته می‌شود. برای مدرسینی که آزمون کتبی و مصاحبه را با موفقیت سپری کرده باشند وقت دمو در نظر گرفته می‌شود. در دموی مدرسین،‌ موضوعی از قبل ارایه می‌شود و مدرس می‌بایست گوشه‌ای از کار عملی و مهارتهای تدریس خود را در خصوص آن موضوع در حضور مدیران آموزشی دیاکو اجرا نماید. سپس تصمیم گیری در خصوص جذب مدرس مربوطه انجام می‌پذیرد.

KVjrfM-1549108314.gif

 

از مدرسین محترمی که پیشتر در دوره‌های تربیت مدرس شرکت نکرده‌اند تقاضا مندیم در دوره‌ی تربیت مدرس دیاکو شرکت نمایند. جهت رزرو آزمون ورودی دوره تربیت مدرس اینجا را کلیک کنید. در دیاکو دوره حرفه‌ای و کاربردی تربیت مدرس طبق سرفصل آزمون بین المللی TKT دانشگاه کمبریج و با حضور مربیان بین المللی در هر فصل برگزار می‌گردد. طول دوره با مهارتهای عملی ۶ هفته (۳۰ ساعت)  می‌باشد. دراین دوره ها مدرسین برای تدریس به سنین بزرگسال و سنین کودک و نوجوان آماده می‌شوند.

دارا بودن مدارک بین المللی تدریس از قبیل TKT، TESOL، CELTA و یا DELTA در جذب سریع‌تر مدرسین در دیاکو نقش کلیدی دارند. چنانچه خود را فردی مسئول،‌ متعهد،‌ با اخلاق و روابط عمومی بالا می‌شناسید درنگ نکنید و همین امروز با تکمیل و ارسال فرم استخدام برای پیوستن به دیاکو اقدام نمایید. جهت تکمیل فرم استخدام اینجا را کلیک کنید.