شروع دوره Summer Camp کمپ تابستانه

دوره Summer Camp کمپ تابستانه مختص کودکان و نوجوانان از ۱ تیر در دیاکو برگزار می شود.
شروع دوره Summer Camp کمپ تابستانه

کمپ تابستانی و یا Summer Camp  یک برنامه آموزشی و مهارتی تحت نظارت دفتر آموزش دیاکو برای کودکان و نوجوان می باشد که مدل مشابهی از آن در بسیاری از کشورهای پیشرو در آموزش زبان همچون انگلیس، کانادا، آمریکا و .... در فصل تابستان برگزار می شود.

کمپ تابستانی یک برنامه جامع آموزش زبان انگلیسی با استفاده از ابزارهای متنوع آموزشی مختص رده سنی کودکان و نوجوانان می باشد. کمپ های تابستانی طیف وسیعی از فعالیت ها و مهارت هایی همچون موسیقی وشعر، هنر، ورزش، کاردستی و خلاقیت، نمایش فیلم، داستان سرایی Story telling و نقش پردازی Role play، کامپیوتر را شامل می شود.

هدف اولیه بسیاری از این کمپ ها تقویت زبان انگلیسی، مهارت های ورزشی و یا فرهنگی است. ایجاد یک محیط واقعی می تواند به کودکان و نوجوانان اجازه دهد که مهارت های جدیدی را در یک فضای امن و آموزشی یاد بگیرند.

 والدین عزیز باید در نظر داشته باشند که تجربه ی شرکت در کمپ های تابستانی معمولا می تواند تاثیر روان شناختی پایداری را بر رشد ذهنی فرزندشان داشته باشد.

در زیر به برخی مزایای کمپ تابستانه اشاره مختصری میکنیم:


۱- شکل گیری و رشد علاقه مندی های منحصر به فرد کودکان
۲- یادگیری وکسب عمیق مهارت های جدید
۳- تقویت روابط اجتماعی و ایجاد روابط دوستانه با سایرین
۴- کمک به تحریکات ذهنی و فعالیت های بدنی
۵- تقویت استقلال و توانمند سازی
۶- دستیابی به موفقیت با تقویت حس اعتماد به نفس
۷- تقویت حس مشارکت در فعالیت های گروهی
۸- ایجاد خلاقیت، نوآوری و انعطاف پذیری در مواجه با موقعیت ها وشرایط مختلف
۹- سرگرمی و تفریح
 

3RB25c-1557397879.jpg

 

آکادمی زبان دیاکو به عنوان یک موسسه پیشرو در آموزش تخصصی کودکان و نوجوانان، هر ساله در فصل تابستان دوره های متنوع آموزشی را همراه با برگزاری کمپ های تابستانی در محیطی شاد، آموزنده و کاملا انگلیسی برگزار می نماید.

در کمپ های تابستانی دیاکو زبان آموزان با قرار گیری در موقعیت های شبیه سازی شده، جملات و کلمات کاربردی انگلیسی مربوطه را به صورت کاملا طبیعی (Natural) یاد می گیرند و با توجه به محیط کاملا شاد، مفرح وخلاق فراهم شده توسط دیاکو از هر دقیقه شرکت در این کلاسها لذت می برند.

این دوره در فصل تابستان از شنبه تا چهار شنبه در نوبت صبح از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳:۱۵ بعد از ظهر  ( سه ساعت و ربع) به مدت ۴ هفته (۶۰ ساعت آموزشی)  طراحی و برگزار می شود.
 

💡 تعداد جلسات
۴۰ جلسه  معادل ۶۰ ساعت

 

💡 نحوه برگزاری 
از شنبه تا چهارشنبه (۱۰ صبح تا ۱۳:۱۵ ظهر)

 

⏳ طول دوره
۴ هفته

👫 تعداد نفرات هر کلاس
۱۲ نفر

💰 شهریه دوره 
۵۹۰.۰۰۰ تومان

شروع دوره از ۱ تیر ۹۸

 

در این کلاسها مهارت های مختلف هنری، ورزشی و یوگا، آشپزی (مطابق با فرهنگ غذایی انگلیس) ، خطاطی انگلیسی ، کارگاه فیلم، کارتون و شعر به همراه تحلیل آن توسط مدرس و زبان آموز، داستان سرایی (story telling)  و بازی در نقش های داستان (roll play) ، کاردستی و خلاقیت ، آموزش مشاغل و فعالیت های مختلف دیگر به زبان انگلیسی آموزش داده می شود.

 به طور حتم والدین محترم میتوانند با ثبت نام فرزندان خود در این دوره ها شاهد پیشرفت قابل توجهی در یادگیری زبان انگلیسی آنها باشند. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و از همین حال با یکی از شماره های دیاکو تماس بگیرید تا پرسنل آموزشی ما مشاوره بهتری در این زمینه به شما بدهند.

 

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با تلفن ☎️۷۲۱۱۴ و یا ۲۲۲۲۳۸۷۰ تماس حاصل نمایید.

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!

دیاکو را دنبال کنید!

مطالب آموزشی دیاکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
همچنین جهت عضویت در خبرنامه دیاکو و دریافت مطالب روزانه در ایمیلتان، در خبرنامه دیاکو ثبت نام نمایید.