از سرگیری کلاسهای حضوری از ۱۷ خرداد ۹۹

کلیه کلاسهای گروهی و خصوصی در شعب آکادمی زبان دیاکو  از روز شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته می شود.
از سرگیری کلاسهای حضوری از ۱۷ خرداد ۹۹

با استعانت از پروردگار، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ادامه کلاسهای ترم زمستان ۲ که از تاریخ ۵ اسفند به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود از ۱۷ خرداد از سر گرفته می گردد.

پس از یک وقفه طولانی در آموزش به اطلاع کلیه زبان آموزان عزیز و مدرسین گرامی می رسانیم که کلیه کلاسهای گروهی و خصوصی در شعب آکادمی زبان دیاکو از روز شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد. بدینوسیله تاکید می‌کنیم که کلاسهای آنلاین به قوت خود باقی است و عزیزانی که تمایل به ادامه کلاسهای آموزشی خود بصورت آنلاین دارند می توانند به همان رویه ادامه دهند و دیاکو خدمات آنلاین خود را همچنان به علاقه مندان ارايه می نماید.

 

جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین حفظ سلامت عزیزان نظر شما را به رعایت نکات زیر جلب می نماییم:

۱) از کلیه زبان آموزان و مدرسین عزیز خواهشمندیم که حتما با ماسک و دستکش به ساختمانهای دیاکو مراجعه نمایند. از پذیرش افراد بدون ماسک به ساختمان و کلاسهای درس جدا معذوریم. همه عزیزان می بایست در طی برگزاری جلسات درسی و تا پایان هر جلسه ماسک را بر روی صورت خود حفظ نمایند.

۲) فاصله نشستن در هر کلاس به طول ۱/۵ متر (یک صندلی فاصله) بین زبان آموزان رعایت شده و فاصله اجتماعی در نظر گرفته می شود.

۳) در شعب دیاکو، مواد ضدعفونی کننده و الکل در راهروها و کانتر اداری قرار دارد. حتما با ورود به ساختمان دستهای خود را ضدعفونی نمایید.

 

شروع مجدد کلاسهای زوج از روز شنبه ۱۷ خرداد ۹۹
شروع مجدد کلاسهای فرد از روز یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹

 

همچنین به اطلاع می رسانیم شروع ترم جدید دیاکو (ترم تابستان ۱) از روز شنبه ۳۱ خرداد و یکشنبه ۱ تیر ۹۹ می باشد. زبان آموزان ورودی جدید چنانچه قصد شرکت در کلاسهای زبان از سطح مقدماتی دارند نیاز به تعیین سطح ندارند. زبان آموزانی که در سطوح بالاتر تمایل به شرکت دارند می بایست در آزمون تعیین سطح حضوری شرکت نمایند.  جهت رزرو آزمون تعیین سطح حضوری کلیک نمایید.

 

در شعبه مرکزی دیاکو پاسخگوی شما عزیزان از طریق تلفن خط ویژه ۷۲۱۱۴ از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب خواهیم بود. از روز ۱۷ خرداد طبق روال قبل از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۲۱ شب در شعبه مرکز و  از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۲۱ در شعب دیگر پاسخگوی تلفنی عزیزان هستیم. لطفا به دوستان خود نیز اطلاع رسانی کنید.

 

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!