شروع ترم جدید کلاسهای حضوری از ۲۵ و ۲۶ آذر

شروع ترم جدید کلاسهای آنلاین از ۲۲ و کلاسهای حضوری از ۲۵ آذر می باشد.
شروع ترم جدید کلاسهای حضوری از ۲۵ و ۲۶ آذر

امیدواریم با پایان یافتن قرنطینه سراسری و رفع محدودیت ها مجدد بتوانیم با شروع ترم جدید بصورت حضوری در خدمت شما عزیزان باشیم😌🙏
📌عزیزانیکه در کلاسهای گروهی ترم گذشته به هر دلیلی موفق به ادامه کلاسها بصورت آنلاین نشده و یا نتواستید در آزمون فاینال شرکت کنید، جهت شرکت در سطح بالاتر حتما از طریق تماس با تلفن ۷۲۱۱۴ و یا ارسال دایرکت به همین صفحه یا ارسال پیامک به شماره واتس آپ زیر با کارشناسان آموزشی دیاکو در ارتباط باشید😍❤️🙏
📲 09395109008

 

کلاسهای آکادمی زبان دیاکو طبق روال به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد. کلاسهای آنلاین از ۲۲ و ۲۳ آذر و کلاسهای حضوری از ۲۵ و ۲۶ آذر طبق برنامه زمانبندی شروع می گردند. کلاسها بصورت عادی، نیمه فشرده و تکروز پنجشنبه و جمعه ها در سانس های متنوع برگزار می شوند.

کلاسهای حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تهداد نفرات ۶ تا ۸ نفر در هر کلاس تشکیل می گردند. لذا چنانچه تمایل به شرکت در کلاسهای حضوری دارید قبل از تکمیل ظزفیت کلاسها،  حتما در سرع وقت ثبت نام نمایید. متاسفانه با تکمیل ظرفیت قادر به پذیرش زبان آموز برای ترم جدید نیستیم و نام شما در لیست انتظار ترم های بعدی قرار می گیرد.

زبان آموزان عزیز ورودی جدید، جهت شروع کلاسها از سطح مقدماتی نیاز به تعیین سطح ندارید و با مراجعه حضوری یا آنلاین میتوانید با همکاران بخش اداری دیاکو تماس گرفته و ثبت نام نمایید. عزیزانیکه پیشتر کلاس زبان رفته و دانش زبانی دارند حتما برای شرکت در دوره های دیاکو در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند. جهت شرکت در آزمون حضوری تعیین سطح  اینجا را کلیک کنید.

جهت شرکت در آزمون آنلاین تعیین سطح اینجا را کلیک کنید. پس از انجام تست آنلاین و دریافت نتیجه، جهت هماهنگی برای آزمون مصاحبه شفاهی  با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

لیست کلاسهای حضوری

 

PzxzU6-1606563338.jpg

 

ادامه لیست کلاسهای حضوری

70i0ra-1606563397.jpg

 

لیست کلاسهای حضوری تکروز پنجشنبه ها و جمعه ها

 

qgbPPW-1606833838.jpg

 

لیست کلاسهای آنلاین

 

NKFfDN-1606417425.jpg

 

 

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!