لیست کلاسهای بهار ۱۴۰۰، ثبت نام شروع شد

در بهار ۱۴۰۰ با دوره‌های متنوع دیاکو آنلاین و حضوری همراه باشید.
لیست کلاسهای بهار ۱۴۰۰، ثبت نام شروع شد

 

به اطلاع کلیه متقاضیان و زبان‌آموزان محترم می‌رساند که ثبت نام ترم بهار ۱۴۰۰ دیاکو آغاز شد. شما عزیزان می‌توانید از همین امروز ثبت نام خود را در یکی از دوره‌های دیاکو نهایی کنید . سیستم ثبت نام برای نام نویسی در کلیه دوره‌های دیاکو شامل مکالمه، آمادگی آیلتس، آمادگی PTE، دوره کودک و نوجوان، دوره‌های خصوصی، مکالمه تجاری و ... باز می باشد.

شروع کلاسهای تکروز پنجشنبه و جمعه از۱۴ و ۱۵ اسفند ۹۹, کلاسهای آنلاین از ۱۶و ۱۷ اسفند و کلاسهای حضوری از ۱۹ و ۲۰ اسفند ۹۹ میباشد.


 با توجه به امکان تکمیل ظرفیت بسیاری از کلاسها خصوصاً در سانس‌های عصر توصیه میکنیم ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنید. متاسفانه در ترم‌های گذشته بسیار دیده شده که برخی زبان آموزان در آخرین روزهای ثبت نام اقدام به نام نویسی می نمایند که خود موجب بروز مشکلات عدیده‌ای خصوصاً در کلاسبندی شده است.

 

آخرین فرصت ثبت‌نام تا تاریخ ۱۴ اسفند در نظر گرفته شده است. لذا از شما زبان‌آموز محترم دیاکو صمیمانه خواهشمندیم طبق جدول زمانبندی، در اسرع وقت اقدام به ثبت‌نام کنید تا به این ترتیب به دفتر آموزش موسسه در ایجاد نظم و کلاسبندی بهتر کمک نمایید.

در صورت تمایل می توانید فقط تا تاریخ مذکور بصورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید. دقت داشته باشید که پذیرش ثبت نام آنلاین منوط به عدم تکمیل ظرفیت کلاس مربوطه می باشد. چنانچه ظرفیت کلاس پیشتر تکمیل شده باشد کل شهریه به شما عودت گشته و متاسفانه دیاکو قادر به ثبت نام شما نخواهد بود. جهت ثبت نام آنلاین همین حالا کلیک کنید.


هم‌چنین به اطلاع عزیزانی که ورودی جدید هستند و تمایل به عضویت در کلاسهای ترم جدید دیاکو را دارند می رسانیم که به منظور شرکت در کلاسها در ابتدا لازم است تا تعیین سطح شوید و سطح زبان شما مشخص گردد.  جهت رزرو آزمون تعیین سطح حضوری به این لینک مراجعه کنید. برای انجام تهیه سطح آنلاین با شماره 72114 تماس و یا شماره واتس آپ 09395109008 پیام ارسال نمایید. 

چنانچه تمایل به شرکت در کلاسهای مکالمه از سطح مقدماتی را دارید نیازی به تعیین سطح نداشته و می‌توانید با مراجعه به هر یک از شعب دیاکو ثبت نام نموده و کارت عضویت دریافت نمایید.
لازم به ذکر است چنانچه تا تاریخ مقرر، ثبت‌نام شما انجام نشود و دوره مدنظرتان به حدنصاب نرسد، دوره موردنظر لغو می‌شود.


تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ از تاریخ ۲۶ اسفند آغاز و تا ۱۳ فروردین ادامه دارد.wink_smile.png

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با خط ویژه ۷۲۱۱۴ با همکاران ما در دیاکو تماس حاصل فرمایید.

جهت دانلود و مشاهده لیست کلاسهای آنلاین و حضوری ترم بهار کلیک کنید.

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!