شروع کلاسهای ترم تابستان آنلاین ۹ مرداد حضوری ۱۷ مرداد

شروع کلاسهای ترم تابستان ۲ بصورت آنلاین از ۹ مرداد و بصورت حضوری از ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ می باشد.
شروع کلاسهای ترم تابستان آنلاین ۹ مرداد حضوری ۱۷ مرداد

با توجه به اینکه کلاسهای دیاکو به هر دو صورت کلاس آنلاین و کلاس حضوری برگزار می شود کافیست سانس دلخواه خود را پیدا کنید و ترم تابستان دیاکو را از دست ندهید.

چنانچه قصد شروع کلاسهای زبان انگلیسی از سطح مقدماتی را دارید نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح ندارید و همین حالا می توانید با شماره ۷۲۱۱۴ تماس و یا با مراجعه حضوری خود را ثبت نام کنید. چنانچه قبلا زبان خوانده اید توصیه میکنیم در آزمون تعیین سطح شرکت کنید تا از سطح زبان خود آگاه شوید و سپس ثبت نام نمایید. جهت ثیت نام آنلاین اینجا رو کلیک کن. پس از انجام تعیین سطح آنلاین جهت رزرو و انجام مصاحبه شفاهی حتما با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.

جهت شرکت در تعیین سطح حضوری در دیاکو اینجا رو کلیک کن.    

 

دوره های دیاکو بسیار متنوع است. بر اساس هدف و فرصت خالی که برای زبان داری دوره مورد نظر خود را انتخاب کن. دوره های عادی، نیمه فشرده، آخر هفته ها و دوره های خصوصی. برای آشنایی با نحوه برگزاری کلاسهای گروهی در دیاکو و سانس های متنوع اینجا رو کلیک کن

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات دیاکو و نیز مشاهده ویدیوهای آموزشی رایگان حتما پیج دیاکو در اینستاگرام به نشانی diakoacademy رو دنبال کن. چنانچه سوالی در ذهن داری نیز از طریق ارسال دایرکت به همین پیج با ما در ارتباط باش.

جهت ارتباط با واتس آپ موسسه نیز به شماره 09395109008 پیام ارسال نمایید. 

به امید دیدار در ترم جدید.

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!