شروع دوره های نیمه فشرده مکالمه انگلیسی از ۵ اردیبهشت

اگر به دنبال پیشرفت سریع در انگلیسی هستی در این دوره شرکت کن.
شروع دوره های نیمه فشرده مکالمه انگلیسی از ۵ اردیبهشت

دوره های مکالمه زبان انگلیسی با سیستم آموزشی Speakout بصورت نیمه فشرده و آنلاین از ۵ اردیبهشت برگزار می گردد. این دوره ها در سطوح مختلف از سطح مقدماتی Starter تا سطح Upper-Intermediate برگزار می گردد. در دوره های نیمه فشرده ، هر ۲ ترم در یک ترم ۵ هفته ای پوشش داده می شود و در واقع یک کتاب Speakout در ظرف ۴/۵ ماه به اتمام می رسد. این دوره ها با کیفیت بسیار بالا و با حضور برترین مدرسین آکادمی زبان دیاکو برگزار می گردند. چنانچه تمایل به شرکت در این دوره ها از سطح استارتر هستی میتوانی همین حالا ثبت نام کنی. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۷۲۱۱۴ تماس حاصل نمایید. 

اگر در دوره های گذشته زبان آموز دیاکو بوده اید میتوانید با دریافت مشاوره ادامه ترمهای خود را در این دوره ها و بصورت نیمه فشرده شرکت نمایید. زبان آموزان ورودی جدی، جهت شرکت در دوره های سطوح بالاتر از سطح مقدماتی، لطفا در آزمون تعیین سطح شرکت کنید. جهت رزرو آزمون تعیین سطح کلیک کنید. 

دوره های نیمه فشرده بصورت ۳ روز در هفته،‌هر روز ۳ ساعت بصورت آنلاین با نرم افزار قوی ادوبی کانکت برگزار می شود. طول این دوره ۵ هفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با خط ویژه ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!