شروع دوره کاربردی Collocation in Use در دیاکو

برای اولین بار در دیاکو دوره جذاب و کاربردی Collocation in Use برای زبان‌آموزان سطوح متوسطه و بالاتر برگزار می‌شود.
شروع دوره  کاربردی Collocation in Use در دیاکو

برای اولین بار در دیاکو دوره جذاب و کاربردی Collocation in Use با تدریس مانیا آزاد برگزار می‌شود. این دوره استثنایی بصورت ۳ روز در هفته در سانس عصر و روزهای آخر هفته تشکیل می‌گردد. تعداد جلسات هر دوره ۱۰ جلسه است. شروع دوره از ۲۵ اردیبهشت ۹۸ می‌باشد.

 

Collocation چیست و چرا باید استفاده کنیم؟

 در زبان انگلیسی ًهمایند ً یا collocation دو یا چند کلمه هستند که معمولاً با هم ترکیب و استفاده می‌شوند. استفاده از ترکیب کلمات باعث می‌شود تا انگلیسی را به شکلی طبیعی و صحیح صحبت کنید. لذا، در صورت استفاده از کلمات دیگر به جای این ترکیبهای درست این ترکیب ها یا عبارات ممکن است غیرعادی یا حتی «نادرست» باشند. مثلا همراه با فعل کلیدی do در انگلیسی این collocationها به کار می‌رود: تمرین کردنdo homework,  do exerciseانجام دادن تکلیف, ... و یا چند مثال با make می‌توان به make progress پیشرفت کردن , پول در‌آوردنmake money, قول دادن make a promise و .... اشاره کرد.


در انگلیسی طیف بسیار وسیعی از collocation وجود دارد و زبان‌اموزان در سطوح بالا می‌بایست یاد بگیرند که چطور در مهارت Speaking و خصوصا مهارت نوشتاری Writing از آنها بطور صحیح استفاده نمایند تا انگلیسی که به کار می‌برند طبیعی‌تر به نظر برسد. یکی ار تفاوت‌های اساسی بین یک فرد native که زبان مادری وی انگلیسی است با یک learner و زبان‌آموز در همین استفاده از رنج وسیعی از کالوکیشن‌ها در جملات است. 

 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام در این دوره کاربردی با تلفن ۷۲۱۱۴ تماس حاصل نمایید. 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!

دیاکو را دنبال کنید!

مطالب آموزشی دیاکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
همچنین جهت عضویت در خبرنامه دیاکو و دریافت مطالب روزانه در ایمیلتان، در خبرنامه دیاکو ثبت نام نمایید.