شروع ترم زمستان از ۵ و ۶ بهمن ۹۹

شروع ترم زمستان از ۵ و ۶ بهمن ۹۹

با پایان یافتن قرنطینه سراسری و رفع محدودیت ها مجدد با شروع ترم جدید از تاریخ ۵ بهمن ۹۹ بصورت حضوری و آنلاین در خدمت شما عزیزان هستیم😌🙏
📌عزیزانیکه در کلاسهای گروهی ترم گذشته به هر دلیلی موفق به ادامه کلاسها بصورت آنلاین نشده و یا نتواستید در آزمون فاینال شرکت کنید، جهت شرکت در سطح بالاتر حتما از طریق تماس با تلفن ۷۲۱۱۴ و یا ارسال دایرکت به همین صفحه یا ارسال پیامک به شماره واتس آپ زیر با کارشناسان آموزشی دیاکو در ارتباط باشید😍❤️🙏
📲 09395109008

 

کلاسهای آکادمی زبان دیاکو طبق روال به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد. کلاسهای آنلاین از ۵ و ۶ بهمن و کلاسهای حضوری از ۷ و ۸ بهمن طبق برنامه زمانبندی شروع می گردند. کلاسها بصورت عادی، نیمه فشرده و تکروز پنجشنبه و جمعه ها در سانس های متنوع برگزار می شوند.

کلاسهای حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تهداد نفرات ۶ تا ۸ نفر در هر کلاس تشکیل می گردند. لذا چنانچه تمایل به شرکت در کلاسهای حضوری دارید قبل از تکمیل ظزفیت کلاسها،  حتما در سرع وقت ثبت نام نمایید. متاسفانه با تکمیل ظرفیت قادر به پذیرش زبان آموز برای ترم جدید نیستیم و نام شما در لیست انتظار ترم های بعدی قرار می گیرد.

زبان آموزان عزیز ورودی جدید، جهت شروع کلاسها از سطح مقدماتی نیاز به تعیین سطح ندارید و با مراجعه حضوری یا آنلاین میتوانید با همکاران بخش اداری دیاکو تماس گرفته و ثبت نام نمایید. عزیزانیکه پیشتر کلاس زبان رفته و دانش زبانی دارند حتما برای شرکت در دوره های دیاکو در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند. جهت شرکت در آزمون حضوری تعیین سطح  اینجا را کلیک کنید.

جهت شرکت در آزمون آنلاین تعیین سطح اینجا را کلیک کنید. پس از انجام تست آنلاین و دریافت نتیجه، جهت هماهنگی برای آزمون مصاحبه شفاهی  با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

جدول کلاسهای حضوری بزرگسالان

MWEA3P-1610294663.jpg

 

جدول کلاسهای آنلاین بزرگسالان

 

af1hv7-1610294700.jpg

 

جدول کلاسهای حضوری آمادگی آزمون IELTS

 

b1E-0a-1610294742.jpg

 

جدول کلاسهای کودک و نوجوان

v5ZiSN-1610294773.jpg

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!