شروع ترم تابستان از ۲۴ و ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

شروع کلاسهای آنلاین از ۲۴ خرداد و حضوری از ۱ تیر میباشد.
شروع ترم تابستان از ۲۴ و ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ترم جدید کلیه کلاسهای انگلیسی و غیر انگلیسی آنلاین از ۲۴ و ۲۵ خرداد  و حضوری از ۱ و ۲ تیر ۱۴۰۰  می باشد.


📌عزیزانیکه در کلاسهای گروهی ترم گذشته به هر دلیلی موفق به ادامه کلاسها بصورت آنلاین نشده و یا نتواستید در آزمون فاینال شرکت کنید، جهت شرکت در سطح بالاتر حتما از طریق تماس با تلفن ۷۲۱۱۴ و یا ارسال دایرکت به همین صفحه یا ارسال پیامک به شماره واتس آپ زیر با کارشناسان آموزشی دیاکو در ارتباط باشید😍❤️🙏


📲 09395109008

کلاسهای آکادمی زبان دیاکو طبق روال به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد. کلاسهای آنلاین از ۲۴ و ۲۵ خرداد  و حضوری از ۱ و ۲ تیر ۱۴۰۰  طبق برنامه زمانبندی شروع می گردند. کلاسها بصورت عادی، نیمه فشرده و تکروز پنجشنبه و جمعه ها در سانس های متنوع برگزار می شوند.

کلاسهای حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تهداد نفرات ۶ تا ۸ نفر در هر کلاس تشکیل می گردند. لذا چنانچه تمایل به شرکت در کلاسهای حضوری دارید قبل از تکمیل ظزفیت کلاسها،  حتما در سرع وقت ثبت نام نمایید. متاسفانه با تکمیل ظرفیت قادر به پذیرش زبان آموز برای ترم جدید نیستیم و نام شما در لیست انتظار ترم های بعدی قرار می گیرد.

زبان آموزان عزیز ورودی جدید، جهت شروع کلاسها از سطح مقدماتی نیاز به تعیین سطح ندارید و با مراجعه حضوری یا آنلاین میتوانید با همکاران بخش اداری دیاکو تماس گرفته و ثبت نام نمایید. عزیزانیکه پیشتر کلاس زبان رفته و دانش زبانی دارند حتما برای شرکت در دوره های دیاکو در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند. جهت شرکت در آزمون حضوری تعیین سطح  اینجا را کلیک کنید.

جهت شرکت در آزمون آنلاین تعیین سطح اینجا را کلیک کنید. پس از انجام تست آنلاین و دریافت نتیجه، جهت هماهنگی برای آزمون مصاحبه شفاهی  با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید تا همکاران ما در دیاکو شما را راهنمایی کنند.

 

جدول کلاسهای آنلاین بزرگسالان

OcFtpk-1622633534.jpg

 

جدول کلاسهای حضوری  بزرگسالان

Oci2Hw-1622633504.jpg
جدول دوره های آمادگی IELTS

4gBarj-1622633359.jpg

 

JnCLmM-1622633391.jpg

 

 

جدول کلاسهای کودک و نوجوان

wdsYpH-1622633450.jpg

 

لطفا پیج رسمی اینستاگرام موسسه را دنبال کنید. آدرس پیج در اینستا diakoacademy

 

 

 

 

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!