ثبت‌نام ترم زمستان ۲ آغاز شد!

به اطلاع کلیه متقاضیان و زبان‌آموزان محترم می‌رساند که ثبت نام ترم زمستان دیاکو شروع شده است و می توانید از همین امروز ثبت نام خود را انجام دهید. سیستم ثبت نام برای نام نویسی در کلیه دوره‌های دیاکو شامل مکالمه، آمادگی آیلتس، آمادگی PTE، دوره کودک و نوجوان، دوره‌های خصوصی، مکالمه تجاری و ... باز می باشد.
ثبت‌نام ترم زمستان ۲ آغاز شد!

آخرین فرصت ثبت‌نام تا تاریخ ۳۰ دی در نظر گرفته شده است.  البته با تکمیل ظرفیت بسیاری از کلاسها مخصوصا در سانس‌های عصر بسیار توصیه میکنیم ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول ننمایید. متاسفانه در ترم‌های گذشته بسیار دیده شده که برخی زبان آموزان در آخرین روزهای ثبت نام اقدام به نام نویسی می نمایند که خود موجب بروز مشکلات عدیده‌ای خصوصا در کلاسبندی شده است.

لذا از زبان‌اموزان محترم دیاکو صمیمانه خواهشمندیم طبق جدول زمانبندی، در اسرع وقت اقدام به ثبت‌نام کنند تا به این ترتیب به دفتر آموزش موسسه در ایجاد نظم و کلاسبندی بهتر کمک نمایند. در صورت تمایل می توانید فقط تا تاریخ مذکور بصورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید. دقت داشته باشید که پذیرش ثبت نام آنلاین منوط به عدم تکمیل ظرفیت کلاس مربوطه می باشد. چنانچه ظرفیت کلاس پیشتر تکمیل شده باشد کل شهریه به شما عودت گشته و متاسفانه دیاکو قادر به ثبت نام شما نخواهد بود. جهت ثبت نام آنلاین همین حالا کلیک کنید.


به اطلاع عزیزانی که ورودی جدید هستند و تمایل به عضویت در کلاسهای ترم جدید دیاکو را دارند می رسانیم که به منظور شرکت در کلاسها در ابتدا لازم است تا تعیین سطح شوید و سطح زبان شما مشخص گردد.  جهت رزرو آزمون تعیین سطح به این لینک مراجعه کنید. اما چنانچه تمایل به شرکت در کلاسهای مکالمه از سطح مقدماتی را دارید نیازی به تعیین سطح نداشته و می‌توانید با مراجعه به هر یک از شعب دیاکو ثبت نام نموده و کارت عضویت دریافت نمایید.


همچنین لازم به ذکر است چنانچه تا تاریخ مقرر، ثبت‌نام شما انجام نشود و دوره مدنظرتان به حدنصاب نرسد، دوره موردنظر لغو می‌شود.
ترم جدید زمستان از تاریخ ۵ و ۶ بهمن شروع می گردد.

شروع ترم کلاسهای تکروز (پنجشنبه) از ۳ بهمن و (جمعه) از ۴ بهمن می باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با خط ویژه ۷۲۱۱۴ با همکاران ما در دیاکو تماس حاصل فرمایید.

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!