آغاز ثبت نام ترم پاییز ۹۹

ثبت نام دوره های متنوع آموزشی در دیاکو شروع شد.
آغاز ثبت نام ترم پاییز ۹۹

شروع کلاسهای ترم پاییز از ۳۰ و ۳۱ شهریور ۹۹ می باشد. فرصت ثبت نام فقط تا تاریخ ۲۵ شهریور می باشد. بنا به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری در کلاسهای حضوری، ظرفیت نفرات کلاسها در دیاکو به ۸ نفر کاهش پیدا کرده است. لذا در صورت تمایل به شرکت در کلاسهای حضوری در اسرع وقت ثبت نام نمایید چرا که اکثرکلاسهای حضوری زودتر از موعد مقرر تکمیل می گردند.

علاقه مندان به یادگیری زبانهای خارجه و نیز دوره های تخصصی IELTS، PTE، CELPIP و Duolingo میتوانند از امروز نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. کلیه کلاسها به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردند. کلاسهای آنلاین با پلتفرم قوی و حرفه‌ای ادوبی کانکت برگزار می گردند و بمانند یک کلاس درس واقعی زبان‌آموزان و مدرس بصورت صوتی و تصویری می توانند یکدیگر را ببینند و از تخته‌ی مجازی و فایل شرینگ براحتی استفاده نمایند. از کلاس های آنلاین دیاکو بیشتر بدانید.

برای شرکت در دوره های پایه و مقدماتی نیاز به تعیین سطح ندارید و می توانید همین امروز در کلاسها ثبت نام کنید.. اما چنانچه از قبل دانش زبانی دارید و زبان خوانده‌اید برای مشخص شدن سطح زبانتان حتما در آزمون تعیین شرکت کنید. جهت رزرو آزمون تعیین سطح کلیک کنید

کلاسهای تخصصی IELTS و PTE نیز بصورت فشرده و نیمه فشرده (حضوری و آنلاین) در تاریخ مذکور شروع می گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با شماره ۷۲۱۱۴ و یا ارسال پیام به دایرکت صفحه اینستاگرام diakoacademy اقدام نمایید.

 

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!