آزمون تولیمو فردا برگزار می‌شود

۱۳۷امین دوره از آزمون زبان انگلیسی تولیمو، فردا پنجشنبه ۷ آذر در سه حوزه امتحانی شهر تهران برگزار می‌شود.
آزمون تولیمو فردا برگزار می‌شود

 

به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو می‌رساند، این آزمون ۸ صبح فردا، پنجشنبه ۷ آذر ۹۸ در شهر تهران برگزار می شود. لازم به ذکر است این آزمون به صورت الکترونیکی برگزار خواهد‌شد.
متقاضیان محترم توجه داشته‌باشند که حداقل نیم ساعت یا یک ساعت پیش از شروع آزمون، در محل حضور داشته‌باشند، چراکه در صورت عدم حضور به موقع و تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه،احتمال لغو آزمون متقاضی وجود دارد.
با توجه به اینکه آزمون تولیمو به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، فلذا برای داوطلبان کارت ورود به جلسه صادر نشده‌ است. بنابراین داوطلبان نیازی به ارائه کارت ورود به جلسه نخواهند‌داشت. متقاضیان محترم برای ورود به جلسه، تنها کافیست کارت شناسایی عکسدار ( کارت ملی، شناسنامه و یا پاسپورت) به همراه کپی برگه ثبت‌نام خود را به همراه داشته‌باشند.
برای اینکه دچار مشکل نشوید، هیچ‌گونه وسایل اضافی مثل کیف دستی، کتاب، جزوه، تلفن همراه و ... با خود به همراه نداشته‌باشید؛ چراکه حوزه برگزاری آزمون، واحدی را جهت نگهداری از وسایل متقاضیان درنظر نگرفته‌است.
هرگونه مکالمه و یا رد‌و‌بدل وسایل بین متقاضیان تخلف محسوب شده و چنانچه موردی مشاهده شود، طبق قانون با فرد خاطی برخورد خواهد‌شد. همچنین، توجه داشته‌باشید که از همراه داشتن وسایل هوشمند و الکترونیکی مانند ساعت هوشمند، ماشین حساب، تلفن همراه و ... جداً خوددداری بفرمایید، چراکه در صورت مشاهده، نتیجه‌ای جز محرومیت در گزینش آزمون در پی نخواهد‌داشت.
لازم به ذکر است، محل برگزاری آزمون همان حوزه انتخابی شما در روز ثبت‌نام می‌باشد. بنابراین، از مراجعه به سایر حوزه‌های امتحانی اکیداً خوددداری فرمایید، چراکه در سایر مراکز، آزمونی از شما گرفته نخواهد‌شد.


حوزه امتحانی شماره ۱: سازمان سنجش آموزش كشور
تهران، خيابان كريم‌خان زند، بين استاد نجات اللهي و سپهبد قرني، پلاك ۲۰۴، طبقه اول، سالن iBT
حوزه امتحانی شماره ۲: مرکز سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
تهران، خيابان آزادي، بين خيابان اسكندري شمالي و دكتر قريب، روبروي پارك اوستا، پلاك ۱۳۱
حوزه امتحانی شماره ۳: پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی
تهران، اكباتان، فاز ۳، جنب بيمارستان صارم


چنانچه در طول فرایند برگزاری آزمون، با هرگونه مشکلی برخورد کردید، می‌توانید مراتب اعتراض خود را حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذرماه در سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش ثبت کنید. توجه داشته‌باشید که به درخواست‌های بعد از این تاریخ، ترتیب اثری داده نخواهد‌شد. همچنین، در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید از ۷ آذرماه با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق سامانه پاسخگویی سایت سازمان سنجش، اقدام به ثبت سوال خود کنید.

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!