آغاز مسیر مهاجرت از اینجا شروع می‌شود!

با شرکت در آزمون IELTS فرصت‌ و موقعیت‌های بیشتری را در زندگی پیش روی خود باز کنید. تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی تراز اول در جهان، مهاجرت و دریافت ویزای کار، زندگی در کشور‌های مرفه با اقتصادی باثبات از جمله فرصت‌هایی است که می‌توانید براحتی به آنها دست یابید.

آزمون IELTS به عنوان یکی از معتبرترین مدارک بین‌المللی، راه شما را برای رسیدن به آرزوهایتان هموار می‌سازد. نمره آزمون IELTS به عنوان آزمونی که چهار مهارت‌ اصلی زبان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، در اثبات دانش زبانی شما بسیار مهم و تاثیرگزار می‌باشد.

بسیاری از داوطلبین هدفمند جهت شرکت در آزمون IELTS، عزم خود را جزم کرده اند تا امسال با برنامه ریزی ویژه به نمره دلخواه خود در این آزمون بین‌المللی دست یابند. دیاکو از سال ۱۳۸۴ مجری برگزاری دوره‌های آمادگی IELTS در روز و سانس‌های متنوع است.

پیشنهاد ما در دیاکو استفاده از بسته‌های ویژه کلاسهای آمادگی IELTS خصوصا در نوبت صبح با تخفیف ۳۰٪ می‌باشد.

کلاسهای آمادگی IELTS بصورت دو روز در هفته (یکشنبه و سه شنبه ها) از ساعت ۹ تا ۱۳:۳۰ ارائه شده است. زبان آموزان عزیز با شرکت در هر سطحی از پکیج های IELTS می توانند از ۳۰٪ تخفیف ویژه این طرح استفاده نمایند.

اهداف دوره IELTS

در این دوره‌ها چهار مهارت اصلی زبان در IELTS بر اساس نمره‌ای که هر داوطلب از این آزمون نیاز دارد آموزش داده می‌شود. زبان‌آموزان ضمن آشنایی و تمرین تکنیک‌های مربوط به تست‌های IELTS، دانش زبانی خود خصوصا در دو بخش لغت و گرامر را تقویت می‌نمایند. کارگاه‌ّهای تست و حل تمرین، رفع اشکال، تاکید بر مهارت‌هایReading ، Listening، Writing و Speaking بخشی از برنامه‌های این دوره‌ها می‌باشد.

    جزئیات دوره IELTS

  • تعداد پکیج آموزشی : ۴ پکیج (از Foundation تا Advanced)
  • طول هر پکیج آموزشی : ۴/۵ ماه
  • مدت زمان هر پکیج آموزشی : ۱۴۴ ساعت
  • ظرفیت هر کلاس گروهی : ۸ تا ۱۴ نفر
  • شهریه ترم با احتساب ۳۰٪ تخفیف : از ۳۷۸.۰۰۰ تومان