دانلود رایگان کتاب MAKKAR IELTS Speaking - May & August ۲۰۲۱
دانلود فایل های همراه

دانلود رایگان کتاب MAKKAR IELTS Speaking - May & August ۲۰۲۱

  • PDF
  • Speaking
  • IELTS

مجموعه کتابهای معروف و پرطرفدار MAKKAR IELTS، یکی از بهترین کتب و رفرنس برای داوطلبین آزمون آیلتس به شمار می روند. آکادمی زبان دیاکو بصورت دوره ای و مستمر فایل پی دی اف این کتابها را جهت استفاده شما عزیزان در بخش دانلود سنتر دیاکو قرار می دهد.

در این شماره از MAKKAR IELTS SPEAKING نمونه سوالات آزمون مصاحبه شفاهی آیلتس از تاریخ می تا آگوست ۲۰۲۱ جمع آوری شده و با پاسخ های اصولی و ارائه سمپل حرفه ای به شما کمک می کند تا در بخش مصاحبه اسپیکینگ آزمون آیلتس بیش از پیش آماده شوید. این فایل را بصورت رایگان جهت دانلود در اختیار شما عزیزان در این بخش از دانلودسنتر دیاکو قرار داده ایم.

در کتاب MAKKAR IELTS Speaking نمونه سوالات قبلی آزمون آیلتس که در آزمونهای گذشته آیلتس استفاده شده جمع آوری شده و به شما کمک می کند تا با طیف وسیعی از سوالات این آزمون آشنا شوید. جوابهای ارائه شده در این کتاب بصورت سمپل و نمونه است و هر داوطلب با مطالعه ی آن می تواند لغات، اصطلاحات، عبارات و کالوکیشن های مربوط به هر موضوع و نحوه ی استفاده از آنها را در جمله مشاهده نماید و با تمرین و تکرار به ذهن بسپارد.

این نمونه پاسخها بسیار حرفه ای و عالی هستند و اگر شما نیز بتوانید همین عبارات و کلمات کلیدی مربوط به هر موضوع را به عنوان پاسخ در روز آزمون ارائه دهید باید منتظر نمره ی بالای ۷ در آزمون اسپیکینگ آیلتس باشی!

با کلیک بر روی دکمه قرمز بصورت رایگان دانلود کن و از خواندن آن لذت ببر!