دانلود رایگان کتاب IELTS Speaking Actual Tests _ September ۲۰۱۸

  • PDF
  • مهارت
  • Speaking
  • آزمون بین المللی
  • IELTS

برای موفقیت در آزمون آیلتس باید حتما با نمونه سوالات آزمونهای قبلی آیلتس آشنا باشی.

کتاب فوق العاده کاربردی IELTS Speaking and Actual Tests دقیقا همین کار را برای شما کرده است. یک کتاب فوق العاده کاربردی که نمونه سوالات از مصاحبه های قبلی آزمون آیلتس را جمع آوری کرده و با نمونه جوابهای ارائه شده راهکارهای عالی می دهد و شما را برای کسب نمره ۷ و بالاتر آماده می کند.

در کتاب IELTS Speaking and Actual Tests نمونه سوالات قبلی آزمون آیلتس مربوط به ماههای سپتامبر تا دسامبر ۲۰۱۸ را جمع آوری شده است. مجموعه تاپیک ها و موضوعات این کتاب بسیار جذاب است و از همه مهمتر برای هر سوال یک جواب نمونه ارائه شده است. جوابها بمانند یک راهنمای حرفه ای شما را آماده می کند تا چنانچه با چنین سوالات یا موضوعاتی در آیلتس برخورد کردید بدانید که چطور پاسخ دهید و از چه کلمات، عبارات و کالوکیشن های زبانی استفاده کنید تا نمره ی بالا در مهارت اسپیکینگ یا همان مهارت گفتاری دریافت نمایید.

اگر داری خودت رو برای شرکت در آزمون آیلتس  و کسب نمره ۶، ۷ و بالاتر آماده میکنی، دانلود و مطالعه این کتاب رو بهت شدیدا توصیه میکنیم. آکادمی زبان دیاکو، حامی و مشوق داوطلبین آزمون آیلتس، مجموعه کتابهای  IELTS Speaking and Actual Tests رو در این بخش از وب سایت دیاکو برای دانلود شما عزیزان قرار داده است.

جهت دانلود رایگان کتاب IELTS Speaking and Actual Tests کافیست روی دکمه قرمز کلیک کنی.