دوره های آموزشی دیاکو

مکالمه زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر متقاضیان همواره با چالش های زیادی در دنیای آموزش مواجه بوده است. بنا به ضرورت و اهمیت یادگیری این زبان، دپارتمان فرانسه آکادمی دیاکو با استفاده ازکادر حرفه ای، اساتید مجرب و با انتخاب متدی نوین تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح رضایت و آمادگی متقاضیان جهت شرکت در آزمون ها و مصاحبه های سفارت کانادا و فرانسه نموده است.

 

☑️ چرا فرانسه یاد بگیریم؟

آموزش زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر متقاضیان همواره با چالش های زیادی در دنیای آموزش مواجه بوده است.

بنا به ضرورت و اهمیت یادگیری این زبان، دپارتمان فرانسه آکادمی دیاکو با استفاده ازکادر حرفه ای، اساتید مجرب و با انتخاب متدی نوین تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح رضایت و آمادگی متقاضیان جهت شرکت در آزمون ها و مصاحبه های سفارت کانادا و فرانسه نموده است.

 

☑️ سیستم آموزشی فرانسه در دیاکو

ما در دیاکو از متد و سیستم جدید écho به آموزش زبان آموزان در کلاسهای فرانسه می پردازیم.
écho   کتابی است کاربردی و جذاب با محتوای جامع که کلیه  نیاز زبان آموزان علاقه‌مند به زبان فرانسه را در برمی گیرد و اولین بار توسط اساتید به نام Jacky Girardet  و Jacque Pécheur بنیانگذاری شد.

این مجموعه برای رده سنی  بزرگسالان در ۵ سطح A1, A2, B1-1,B1-2 و B2 تألیف شده که با گردآوری تکنیک ها و راهکارهای مناسب به منظور بالا بردن مهارتهای عمومی و به ویژه مهارت ارتباط کلامی زبان آموزان در شرایط گوناگون طراحی شده است. بدیهی است تمامی این اهداف به کمک عواملی چون ساختار ساده و بسیار روان ، و مسیر آموزشی کاملا مشخص این کتاب تحقق یافته است.
 

pbMqhI-1551522070.jpg

 

☑️ چرا écho؟


مجموعه کتاب های écho   مبتنی بر روش های مکالمه محور است. روش مکالمه محور به روشی اطلاق می شود که در طی مسیر آن ضمن تقویت چهار مهارت زبانی زبان آموز را در جهت تقویت بیشتر مهارت های شفاهی (صحبت کردن و شنیدن) هدایت می کند. 
از ویژگی های متمایزécho   این است که تمامی مطالب ارائه شده از اولین تا آخرین جلد کتاب توالی و تکرار خود را حفظ می کند که این باعث فهم و درک عمیق زبان آموزان می شود.

📘 کتاب A1
با پایان یافتن این کتاب زبان آموز قادر خواهد بود با استفاده از واژگان محاوره ای و روزانه و گرامر های ساده اطلاعات اولیه ای درباره ی زندگی شخصی و کاری خود ارائه دهد و نیز متقابلا می توانر این اطلاعات را درک کند.

📘 کتاب A2
با اتمام این کتاب زبان آموز می تواند درباره ی برنامه های آتی و گذشته اش نقطه نظراتی ارائه دهد و نیز می توانر به صورت کامل در ارتباط با زندگی شخصی و کاری خود نیاز هایش را تا حد زیادی بر طرف سازد و نیز می تواند درباره ی محیط پیرامونش به خوبی صحبت کند.

📘 کتاب B1Vol.1 
با کمک جلد سوم زبان آموز می تواند بحث ها و مکالمات را تا حد زیادی دنبال کند و قادر خواهد بود با دایره ی واژگان گسترده درباره ی موضوعات مختلف صاحب نظر باشد.

📘 کتاب B1Vol.2
این کتاب برای زبان آموزانی است که علاقه مند به گسترده کردن هرچه بیشتر دایره وایژگان خود هستند و نیز مایل هستند با روش های مقاله نویسی بیشتر آشنا شوند.در این کتاب از موضوعات متنوعی برای بهبود مهارت های زبانی استفاده شده است. 


📘 کتاب B2
آخرین کتاب در این متد آموزشی می باشد که برای کامل کردن توانایی های زبانی در سطح پیشرفته طراحی شده است.

 

E18Pzc-1556468169.jpg

 

هر درس از کتاب écho  شامل:
🔍  ۲ صفحه Interaction 
که به زبان آموز این امکان را می دهد که با واژگان درس جدید و کاربرد های آن آشنا شوند و نیز بتواند در پایان این دو صفحه با استفاده از واژگان جدید مکالمه کند

🔍 ۲ صفحه Ressources
این ۲ صفحه در هر درس برای آشنایی زبان آموزان با گرامر جدید طراحی شده است که گرامر هر درس را در قالب مکالمه آموزش می دهد نه فرمول های مدرسه ای.

🔍 ۲ صفحه Simulations
این صفحه ها با مشابه سازی محیط های مکالمه به زبان آموز این امکان را می دهد که با تقویت مهارت های شفاهی (شنیداری و صحبت کردن) به اصلی ترین هدف هر درس نزدیک شود.

🔍 ۱ صفحه écrits
در این صفحه زبان آموز با روش های نگارش متن آشنا می شود و در پایان این صفحه قادر خواهد بود با تکنیک های جدید متن هایی مناسب با سطح خودش بنویسد

🔍 ۱ صفحه Civilisation
آخرین صفحه ی هر درس به این قسمت اختصاص داده شده است و برای آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و تمدن دیگر کشور هاست. 


 

✏️ از دیگر مشخصات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

📌 تاکید این کتاب بر روی  approche actionnelle  که امکان استفاده از توانایی و دانش زبان آموزان را میسر میسازد.
📌 ارایه نکات دستوی بسیار صریح و شفاف
📌 امکان ارزیابی زبان آموز از دانش زبانی خود در طی گذراندن دوره ها
📌 استفاده از موضوعات بروز مطابق با مضامین فرهنگی کشور فرانسه
 
بدین ترتیب و با توجه به توضیحات بالا می‌توان به درستی مدعی شد که این سری کتابها با ارایه ی مجموعه ای کامل و محتوایی غنی می‌تواند پاسخگوی تمامی انتظارات شما عزیزان علاقه‌مند به یادگیری زبان فرانسه باشد.
 

شایان ذکر است از مزایای شرکت در کلاسهای زبان فرانسه آکادمی دیاکو، برگزاری دوره های فقط مکالمه در پایان هر کتاب می باشد. در این دوره ها با استفاده از مجموعه کتاب های Expression Orale سعی در افزایش سطح محاوره ی زبان آموزان در استفاده از دانش زبانی خود و بالا بردن اعتماد به نفس آنها شده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های زبان فرانسه در دیاکو،‌ روز‌ و ساعت برگزاری کلاسها با مشاورین دیاکو تماس بگیرید.

 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.