دوره های آموزشی دیاکو

مکالمه زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر متقاضیان همواره با چالش های زیادی در دنیای آموزش مواجه بوده است. بنا به ضرورت و اهمیت یادگیری این زبان، دپارتمان فرانسه آکادمی دیاکو با استفاده ازکادر حرفه ای، اساتید مجرب و با انتخاب متدی نوین تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح رضایت و آمادگی متقاضیان جهت شرکت در آزمون ها و مصاحبه های سفارت کانادا و فرانسه نموده است.

 

☑️ چرا فرانسه یاد بگیریم؟

زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای آموزش سریع و راحت به علاقه مندان زبان فرانسه  همواره با چالش هایی همراه بوده است.
ما در آکادمی زبان دیاکو دوره های زبان فرانسه را از سال ۱۳۸۵ با حضور مدرسین بسیار باانرژی و مجرب بصورت دوره های حضوری و آنلاین ارائه می دهیم. دپارتمان زبان فرانسه دیاکو با انتخاب جدیدترین متد آموزش زبان فرانسه در حال حاضر و برگزاری کلاسهای فرانسه در سانس های متنوع، شما زبان آموز عزیز را برای یادگیری سریع و فوری این زبان  کمک می نماید.

 

☑️ سیستم آموزشی فرانسه در دیاکو

ما در دیاکو از جدیدترین متد و سیستم آموزش فرانسه با مجموعه کتابهای Tendances زبان فرانسه را آموزش می دهیم.
Tendances  مجموعه کتابهایی کاربردی و جذاب با محتوای جامع هستند که کل نیاز همه زبان آموزان علاقه‌مند به زبان فرانسه را در بر می گیرد. این مجموعه کتابها توسط انتشارات معروف Clé international در سال ۲۰۱۷ به چاپ رسیده است. 
مجموعه کتابهای جدید Tendances  برای رده سنی  بزرگسالان در ۵ سطح از A1 که سطح مقدماتی و پایه است تا سطح C1C2 که سطح پیشرفته زبان محسوب میگردد تألیف شده است. در کتابهای Tendances  با گردآوری تکنیک ها و راهکارهای بسیار مناسب و  به منظور بالا بردن سطح مهارتهای عمومی به ویژه مهارت گفتاری زبان آموز در موقعیت های گوناگون طراحی شده است. 

 

xEFkpX-1649359684.jpg

 

مجموعه کتابهای Tendances  کتابهایی کاربردی و فعالیت-محور است که با هدف فراهم نمودن کلیه نیازهای زبانی یک زبان آموز در موقعیت های روزمره در زبان فرانسه طراحی شده است. مثلا در درس اول Arriver dans un pays francophone از کتاب اول، زبان آموز را برای دادن اطلاعاتی از خودش و پرسیدن اطلاعاتی از بقیه آماده می کند. 

ویدیو کلیپ های جذاب و بامزه بخش مهمی از هر درس از کتابهای Tendances  هستند که به معرفی موقعیت های مختلف در مکالمه با روشی خنده دار و سرگرم کننده می پردازند.

کتابهای Tendances  با در نظر گرفتن ترکیبی از شاخص ها همچون رفتارهای مردم فرانسه، جامعه فرانسه زبان، باورها، آداب و رسوم، فرهنگ و حتی علائق فرانسوی ها، یک نگرش کلی را به زبان آموز علاقه مند به زبان فرانسه می دهد. 
نکات گرامری و لغت های هر درس بصورت گام به گام و تدریجی به زبان آموز معرفی می شود. سناریو و مکالمات هر روزه که در هر درس وجود دارد امکان استفاده ی آسان از لغات و گرامرها را برای تمرین بیشتر به زبان آموز  می دهد. مثلا در درس مربوط به "غذا" استفاده از موضوع " بیرون رفتن از منزل" و یا "دعوت دوستان به منزل" به درستی استفاده شده است. در کتاب های Tendances   و در پایان هر درس یک پروژه انفرادی و یا گروهی طراحی شده که در آن زبان آموز می بایست از دانش زبان فرانسه خود بصورت عملی استفاده کند. مثلا طراحی صفحه فیسبوک برای کلاس،‌ نشان دادن عکس محله یا شهرشان و صحبت در موردش، نوشتن یک برنامه سفر و  ... .

کتاب Tendances   زبان آموز را تشویق می کند تا با استفاده از تعداد زیادی تمرین دوره ای و با سرعتی واقعی و منطقی از زبان فرانسه خودش استفاده کند و خود بتواند برای مشکلاتش راه حل پیدا کند! بر عکس کتابهای دیگر در آموزش زبان فرانسه، Tendances   تنها کتاب درسی  است که هر چهار مهارت کلیدی زبان را در دوصفحه با دو و یا سه تمرین عملی در آموزش هر موضوع به کار برده است. ضمنا کلید سوالات هر بخش به همراه متن بخش شنیداری Listening در پایان کتاب تمرین Workbook در اختیار زبان آموز قرار گرفته است.
 

☑️ چرا Tendances  ؟

مجموعه کتاب های Tendances   مبتنی بر روش های مکالمه محور است. روش مکالمه محور به روشی اطلاق می شود که در طی مسیر آن ضمن تقویت چهار مهارت زبانی زبان آموز را در جهت تقویت بیشتر مهارت های شفاهی (صحبت کردن و شنیدن) هدایت می کند. 
از ویژگی های متمایز Tendances  این است که تمامی مطالب ارائه شده از اولین تا آخرین جلد کتاب توالی و تکرار خود را حفظ می کند که این باعث فهم و درک عمیق زبان آموز می شود.


📘 سطح A1 (مقدماتی) از کتاب Tendances   

با پایان یافتن سطح مقدماتی یا همان A1، زبان آموز براحتی می تواند با استفاده از واژگان محاوره ای و روزانه و گرامر های ساده، اطلاعات اولیه ای درباره ی زندگی شخصی و کاری خود ارائه دهد و نیز متقابلا می تواند این اطلاعات را درک کند. میتواند در مورد خود، خانواده خود، شهر محل زندگی، تحصیلات و شغلش صحبت کند. اعداد را بشمارد و رنگها را بداند و در مکالمه از کلمات کاربردی و ابتدایی استفاده نماید.


📘 سطح A2 (پیش متوسطه) از کتاب Tendances   
با اتمام سطح A2 از کتاب Tendances ، زبان آموز می تواند درباره ی برنامه های آینده و گذشته اش  صحبت کند و نیز می تواند به صورت کامل در ارتباط با زندگی شخصی و کاری خود نیاز هایش را تا حد زیادی بر طرف نماید. در پایان سطح A2 زبان آموز فرانسه  می تواند درباره ی محیط پیرامونش و اتفاقاتی که میفتد با کلمات و گرامری مناسب به خوبی صحبت کند.

qJ02pq-1649359675.jpg


📘 سطح B1 (متوسطه) از کتاب Tendances  
 با کمک جلد سوم از کتاب Tendances که سطح B1 و متوسطه کتاب است، زبان آموز می تواند بحث ها و مکالمات را تا حد زیادی دنبال کند و قادر خواهد بود با دایره ی واژگان گسترده درباره ی موضوعات مختلف اظهار نظر کند.
این سطح از کتاب Tendances   به گسترده تر شدن طیف وسیع کلمات کاربردی فرانسه و یادگیری گرامرهای اساسی کمک می کند. در سطح B1 زبان آموز براحتی در خصوص موضوعات مختلف می نویسد. در این سطح از کتاب Tendances از موضوعات متنوعی برای بهبود مهارت های زبانی استفاده شده است. 📘 سطح B2 (بالاتر از متوسطه) از کتاب Tendances  
سطح  B2 از کتاب Tendances   همان سطح بالاتر از متوسطه است. در این سطح زبان آموز می تواند در سطحی بسیار خوب و براحتی به زبان فرانسه صحبت کند. تا بیش از ۵۰٪ از اخبار و برنامه های تلویزیونی به زبان فرانسه را متوجه شود و در مورد موضوعات و مسائل جامعه با دوستان خود به فرانسه صحبت کند. سطح B2 کتاب Tendances   زبان آموز را برای ورود به دوره های پیشرفته زبان فرانسه یا سطح C1 آماده می کند. 


چنانچه سطح زبان فرانسه در سطح پیشرفته یا C1هستید و تمایل به شرکت در کلاسهای زبان فرانسه دیاکو را دارید، همین حالا با مشاورین ما در دپارتمان زبان فرانسه دیاکو در تماس باشید. 
 

E18Pzc-1556468169.jpg

 

شایان ذکر است از مزایای شرکت در کلاسهای زبان فرانسه آکادمی زبان دیاکو، برگزاری دوره های فقط مکالمه در پایان هر کتاب می باشد. در این دوره ها با استفاده از مجموعه کتاب های Expression Orale سعی در افزایش سطح محاوره ی زبان آموزان در استفاده از دانش زبانی خود و بالا بردن اعتماد به نفس آنها شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های زبان فرانسه در دیاکو،‌ روز‌ و ساعت برگزاری کلاسها با مشاورین دیاکو تماس بگیرید.

 

 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.