دوره های آموزشی دیاکو

دوره های کودک و نوجوان

ذهن پویا و فعال کودکان ظرفیت بسیار بالا و تواناییهای شگفت انگیزی دارد و پدر و مادرهای عزیز می بایست از این ظرفیت استفاده نموده و با تشویق فرزندان خود به شرکت در کلاسهای آموزشی متناسب با سنشان آنها را در مسیر رشد و یادگیری قرار دهند.

کودکان از سن ۳ سالگی مستعد یادگیری زبان هستند. فقط کافیست با شناخت استعدادهای فرزند دلبند خود و یک برنامه ریزی صحیح از همان دوران خردسالی آموزش زبان را برایشان شروع کنید.
ما در دیاکو در خصوص آموزش کودکان بهتون مشاوره میدیم و اونها دردوره مناسب ثبت نام میکنیم و آموزش میدیم. کلیه کلاسهای مختص کودک و نوجوان به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار میشه!

 

چرا دیاکو؟


-    آموزش به رده سنی کودک و نوجوان بسیار حساس است و نیاز به مدرسین متخصص دارد تا با روحیات و کار با بچه ها آشنا باشند. دیاکو گلچینی از بهترین مدرسین مجرب را در اختیار دارد.
-    از سال ۱۳۸۵ تجربه ی بسیار بالایی در برگزاری کلاسهای کودک و نوجوان را داریم.
-    تفکیک سنی در کلاسها به درستی انجام می گیرد.
-    تعیین سطح بصورت شفاهی و کتبی انجام میدیم تا بچه ها در سطح درستی از زبان، کلاس خود را شروع کنند.
-    استفاده از جدیدترین کتابهای آموزش کودک از آکسفورد و کمبریج انگلستان در کلاسهای درسی 
-    آماده سازی کودکان و نوجوانان برای شرکت در آزمونهای بین المللی کمبریج مثل Starters, Movers, Flyers

آموزش انگلیسی به کودکان و نوجوانان امری کاملا تخصصی است! این تخصص را ما داریم.

 

xZu1kc-1620478727.jpg

 

دوره‌های انگلیسی با کتابهای Show & Tell 
(مختص سنین ۳ تا ۶ سال)


کتابهای Show and Tell دقیقا دست گذاشته روی کنجکاوی طبیعی بچه ها! اونم با پرسیدن سوالاتی در ابتدای هر درس از کتاب. سوالاتی مثل “چه کسی تو رو خوشحال میکنه؟” یا “حس های ما بهمون چی میگن؟” فعالیتها و تمرینهای کتاب، کودکان رو تشویق میکنه تا از طریق یادگیری زبان به سوالات فکر کنن،‌در موردش صحبت کنن و در نهایت به آنها پاسخ دهند. پروژه های کلاسی در پایان هر درس، یادگیری رو در ذهن کودک جا میندازه و اونها رو تشویق میکنه تا با همکاری هم و در غالب کار تیمی با یکدیگه کار کنن. پروژه و کاردستی های کتاب Show and Tell این فرصت رو به کودک میده تا در خصوص چیزی که در کلاس به انگلیسی یاد گرفته بتونه حرف بزنه.
فعالیتهایی از قبیل داستان ها، همکاری چشم و دست و فرم نوشتاری حروف الفبا،‌کودک رو به خواندن و نوشتن جملات ساده هدایت میکنه. تمرینهای “پیداکردن راه حل” Problem-solving activities به بچه ها کمک میکنه تا منتقدانه و خلاقانه فکر کنن. 
این کتاب برای کودکان سنین مهدکودک و پیش دبستانی بسیار ایده آل و عالیه. مجموعه کتاب های Show and Tell در سه جلد میباشد. 
جهت دریافت مشاوره از مشاورین مجرب دیاکو و ثبت نام کودک دلبندتون در ساعات کاری موسسه با شماره ۷۲۱۱۴ تماس حاصل نمایید. ضمنا میتوانید برای کسب مشاوره به شماره واتس اپ 09363904384 پیام دهید.

 

از شاخصه های کلیدی مجموعه کتابهای Show and Tell


-    متد تدریس منحصر به فرد که مهارتهای زبان و گرامر رو به خوبی آموزش میده.
-    بخش مربوط به Big Questions که فرم هر درس رو شکل میده و به زندگی واقعی کودکان مربوط میشه.
-    ویدیوهای تصویری انیمیشن که شخصیتها و داستانهای جالبی رو به کودکان نشون میده.
-    فرصت “نشان دادن و گفتن” Show and Tell که برگرفته از اسم کتاب هم هست! اینکه کودک کاردستی و پروژه های هر درس رو در کلاس و منزل نشون میده و با زبان انگلیسی که یاد گرفته راجع بهشون حرف میزنه.

 

sqPYxC-1620478751.jpg

 

دوره‌های انگلیسی با کتابهای Oxford Discover
(مختص سنین ۶ تا ۱۲ سال)

مجموعه کتابهای جدید و فوق العاده اثربخش Oxford Discover، یکی از کاملترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی ویژه کوکان ۶ تا ۱۲ سال طراحی شده است . این مجموعه چهار مهارت اصلی زبان و همچنین لغت ، گرامر و تلفظ را تقویت کرده و دروس هر کتاب بصورت طبقه بندی شده و بر اساس هر سطح ارائه می گردند. این مجموعه مطابق با سیستم بریتانیایی British system توسط انتشارات معروف آکسفورد طراحی و به چاپ رسیده است.
این مجموعه دارای ۷ سطح کامل (از سطح Foundation تا پیشرفته) می باشد که سطح هر چهار مهارت Listening, Speaking, Reading و Writing را به طرز چشمگیری افزایش میدهد. هر کتاب دارای ۱۸ درس می باشد و دروس بر اساس جدول پلکانی و سیستم آموزشی دیاکو به ترمهای مختلف تقسیم شده اند.

تمرکز اصلی مجموعه Oxford Discover  بر روی هر مهارت کلیدی یعنی مهارت گفتاری  Speaking  و شنیداری Listening است .

 

sV95jZ-1620464574.jpg

 

چرا سیستم آموزشی Oxford Discover

- دانش آموزان در هر بخش کتاب تمام مهارت های مهمی که یک دانش آموز در قرن ۲۱  نیاز دارد، از جمله creativity, communication, critical thinking و collaboration آموزش داده میشود.
- مجموعه کتاب های Oxford Discover از روش آموزشی پرسش و پاسخ BIG QUESTIONاستفاده می کند تا حس کنجکاوی ذاتی دانش آموزان را برانگیخته کند. 
- این مجموعه کتابها منبعی است که با سرگرمی، ایجاد چالش و با انگیزه بخشی به آن ها این توانایی را می دهد تا سوالات خود را بپرسند، پاسخ خود را پیدا کنند و دنیای پیرامون خود را کشف کنند و به سوی موفقیت هدایت کنند.
- برای درک بهتر و یادگیری مطلوب، این مجموعه با کتاب های کار و کتاب های آموزشی به نام Writing and Spelling در شش سطح ارائه می شوند تا یادگیری زبان انگلیسی را برای دانش آموزان شما شیرین تر کند.
- یکی از شعار های این کتاب اینه: خلق کردن متفکران آینده با آینده ای روشن! که هدفش الهام بخشیدن به نوجوانان برای نگریستن به آینده و فعال کردن استعداد های آن ها برای رسیدن به اوجشون!
- در این سری کتاب ها ابتدای هر فصل ویدیویی تهیه شده که بدون کلام هست و با مطرح کردن BIG QUESTION و بعد نشان دادن تصاویر ذهن دانش آموزان را درگیر تفکر می کند دروافع باعث می شود دانش آموزان تمام دانشی که راجع به موضوع دارند را به یاد آوردند و همچنین کنجکاو بشن که دیگه چه چیزایی میخوان در اون موضوع یاد بگیرن. و در پایان فصل همان ویدیو اما با یک مجری مجدد پخش می شود تا تمام اطلاعاتی که در طول دو فصل یاد گرفته اند در ذهنشون دسته بندی بشه. 
- همچنین ویدیو کارتونی دیگری با شخصیت های داستانی کتاب تهیه شده که در آن هر آنچه Vocabulary (لغت) و Structure (گرامر و ساختار زبان) در دو فصل گذشته یاد گرفته اند تو ذهنشون جمع بندی بشه. 
- سه کتاب Student's Grammar, Writing & Spelling با کیفیت خیلی خوب و تصاویر بزرگ و جذاب طراحی و چاپ شده که همین ویژگی بصری باعث علاقه بیشتر و جلوگیری از خسته کنندگی و یکنواختی برای زبان آموزان میشه!

 

 

wHDysE-1549524587.jpg

 

دوره‌های انگلیسی با دوره های Project
(مختص سنین ۱۰ تا ۱۳ سال)

مجموعه کتابهای Project با طراحی جدید و صفحه بندی جذاب، به عنوان دوره های میانی برای سنین  ۱۰ تا ۱۳ سال در چارت آموزشی آکادمی دیاکو تدوین شده است. این کتابها خلاء موجود بین کتابهای مخصوص کودکان با دوره مخصوص نوجوانان را پر نموده و همانند پلی آن دو را به هم متصل می نماید.
این کتابها با جدیدترین ویرایش ( ویرایش چهارم) توسط انتشارات معروف و معتبر آکسفورد انگلستان در سال ۲۰۱۷ چاپ و عرضه شده است.
صفحه بندی خلاقانه، مطالب جدید و جذاب کتاب همراه با تصاویر رنگی و شخصیت پردازی های جالب انیمیشنی میکی ، میلی و مولت و دیگر کارتونهای موجود کتاب را در نگاه زبان آموزان کودک و نوجوان بسیار جذاب جلوه بخشیده است.
زبان آموزان با کتاب و شخصیت های کارتونی آن ارتباط برقرار می کنند و با خواندن بخشهای مختلف آن ضمن افزودن به دانش زبانی خود، عاشق این کتاب می شوند .
مجموعه Project در ۵ سطح به چاپ رسیده که در سیستم آموزشی دیاکو از ۳ سطح ابتدایی آن در سیلابس درسی آکادمی دیاکو استفاده می شود. 
این مجموعه به عنوان پیش نیاز ورود به دوره های Solutions و یا زبان آموزان در رده بندی ۱۰ تا ۱۲ سال که پیشتر انگلیسی نخوانده اند در نظر گرفته شده است.
 

مشخصه های اصلی کتاب Project

 • •    متد استفاده شده در کتاب Project  مورد تأیید و اعتماد مدرسین زبان در سراسر دنیا است.
  •    بانکی از متون متنوع برای تقویت مهارت Reading  (خواندن) همراه با داستانهای طبقه بندی شده و سطح بندی شده
  •    بانک جدیدی از تلفظ لغات همراه با تمرینات اضافی
  •    تمارین مهارتی و ارتباطی در جهت آماده سازی زبان آموزان برای استفاده از انگلیسی در دنیای حقیقی

 

TpskYB-1549525895.jpg

 

دوره  Project در دیاکو

همانطور که عنوان شد دوره های  Project  در دیاکو اساسا به ۲ دسته از زبان آموزان پیشنهاد می گردد:

 • زبان آموزان با رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال که تا به حال زبان انگلیسی نخوانده اند
 • به عنوان پیش نیاز برای ورود به دوره ی Solution مختص نوجوانان
دوره  Project به صورت عادی ۳ و یا ۲ روز در هفته (یک جلسه در هر روز) برگزار می گردند. بنا به درخواست زبان آموزان این دوره ها بصورت نیمه فشرده ۳ و یا ۲ روز در هفته (۲ جلسه در هر روز) و یا به صورت خصوصی نیز در جهت پیشرفت بهتر و جهش بیشتر در تکمیل دوره های زبانی ارئه می‌گردد.

 

دوره‌های انگلیسی با کتابهای Solutions
(مختص سنین ۱۲ تا ۱۶ سال)

با پرفروش ترین کتاب آکسفورد مختص نوجوانان همراه شوید تا دنیای جدیدی از آموزش، خلاقیت و هیجان را تجربه کنید. جدیدترین ویرایش کتاب Solutions (ویرایش سوم) با محتوایی جذاب و متدی موفق در دستان شماست. مؤلفین کتاب جدید Solutions تمام تلاش و تجربیات خود را به کار گرفته اند تا با خلق موضوعات جذاب و جدید برای زبان آموزان نوجوان فضایی متفاوت را در آموزش زبان رقم بزنند. مجموعه کتاب های Solutions با تمرکز بر مهارت گفتاری Speaking و شنیداری Listening و نیز بسط دادن دامنه ی لغات سعی در افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان در برقراری ارتباط با دیگران به زبان انگلیسی نموده است.
 

U-GJpb-1549532111.jpg

 

شاخصه های کلیدی کتاب Solutions

 • طیف وسیعی از دروس با تمرکز بر مهارت های کلیدی زبان آموزان شامل لغت، گرامر، خواندن، صحبت کردن و نوشتن با محتوای ۱۰۰% جدید
 • بخش شنیداری آپدیت شده و جدید همراه با دروس مهارتهای واژگان در هر بخش در جهت افزایش اعتماد به نفس در برقراری ارتباط
 • بخش مهارت های آزمونی در کتاب اصلی جهت آمادگی آزمونهای دانشگاه کمبریج و کسب موفقیت در آزمونهای مدارس
 • تمارین اضافی گرامری در بخش Grammar Builder  در کتاب اصلی همراه با رفرنس صفحات گرامری برای چک کردن قواعد گرامری
 • کتاب تمرین بصورت درس به درس طراحی شده همراه با بخش اضافی تمرین مهارت شنیداری Listening
 • نسخه ی ebook  و الکترونیکی کتاب درس و کتاب تمرین همراه یا ویژگیهای تعاملی که در جهت کمک به یادگیری زبان طراحی شده است (Interactive Features)
 • نسخه ی DVD با انبوهی از تمارین لغت و گرامر برای هر درس در جهت تقویت مطالب تدریس شده در کلاس
   

mYlXp--1549527317.jpg

 

Solutions در دیاکو

دوره های Solutions، معمولا به زبان آموزان سنین ۱۲ تا ۱۶ سال پیشنهاد می گردد. زبان آموزان با شرکت در آزمون ورودی (تعیین سطح) دیاکو و مشخص شدن سطح زبانی خود در یکی از سطوح کتاب Solutions  پذیرفته شده و در دوره شرکت می کنند.
دوره ها بصورت عادی ۳ یا ۲ روز در هفته (یک جلسه در هر روز) برگزار میگردد. بنا به درخواست زبان آموزان این دوره ها بصورت نیمه فشره ۳ یا ۲ روز در هفته (۲ جلسه در هر روز) و یا بصورت خصوصی نیز ارائه می گردد.
در پایان هر ترم زبان آموزان با شرکت در آزمون فاینال کتبی و نیز مصاحبه شفاهی و کسب نمره قبولی مجاز به ورود به ترم بالاتر هستند.
 
چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.