دوره های آموزشی دیاکو

دوره های کودک و نوجوان

ذهن پویا و فعال کودکان ظرفیت بسیار بالا و تواناییهای شگفت انگیزی دارد و پدر و مادرهای عزیز می بایست از این ظرفیت استفاده نموده و با تشویق فرزندان خود به شرکت در کلاسهای آموزشی متناسب با سنشان آنها را در مسیر رشد و یادگیری قرار دهند.

دوره‌های Family & Friends

مجموعه ی Family & Friends  ، یکی از کاملترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی ویژه کوکان ۷ تا ۱۲ سال طراحی شده است . این مجموعه چهار مهارت اصلی زبان و همچنین لغت ، گرامر و تلفظ را تقویت کرده و دروس هر کتاب بصورت طبقه بندی شده و بر اساس هر سطح ارائه می گردند. این مجموعه مطابق با سیستم بریتانیایی (British system) با ترکیب هجای کلمات این مجموعه دارای ۷ سطح کامل (استارتر و ۶ سطح اصلی ) می باشد . هر کتاب دارای ۱۵ درس می باشد و دروس بر اساس جدول پلکانی و سیستم آموزشی دیاکو به ترمهای مختلف تقسیم شده اند.

تمرکز اصلی مجموعه Family & Friends  بر روی هر مهارت کلیدی یعنی مهارت گفتاری  Speaking  و شنیداری Listening است .

در انتهای کتاب تمامی گرامرها بصورت خلاصه و همراه با تمرین آورده شده است.

در این مجموعه کتابها سعی شده تا برای علاقه مند کردن کودکان به زبان از تصاویر جذاب و رنگی استفاده شود.

شخصیت های کارتونی این کتاب بسیار جذاب است و کودکان در حین خواندن کتاب با آنها ارتباط برقرار می کنند. این مجموعه دارای کتاب اصلی ، کتاب تمرین و CD های مربوط به تلفظ و فایل های صوتی هر درس نرم افزار تعاملی و فلش کارت برای توسعه دامنه لغت زبان آموز می باشد. نرم افزار آموزشی این کتاب نیز بصورت جداگانه مباحث آموزشی هر درس را بصورت کاملا ارتباطی و تعاملی و براساس سر فصل کتاب اصلی آموزش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اهداف دوره‌ها و هر کتاب Family & Friends اینجا را کلیک کنید.

 

wHDysE-1549524587.jpg

 

دوره های Project

مجموعه کتابهای Project با طراحی جدید و مطالبی به عنوان دوره های میانی برای سنین  ۱۰ تا ۱۳ سال در چارت آموزشی آکادمی دیاکو تدوین و تبیین شده است. این کتابها خلاء موجود بین کتابهای مخصوص کودکان با دوره مخصوص نوجوانان را پر نموده و همانند پلی آن دو را به هم متصل می نماید.

این کتابها با جدیدترین ویرایش ( ویرایش چهارم) توسط انتشارات وزین آکسفورد انگلستان در سال ۲۰۱۷ چاپ و عرضه شده است

صفحه بندی خلاقانه، مطالب جدید و جذاب کتاب همراه با تصاویر رنگی و شخصیت پردازی های جالب انیمیشنی میکی ، میلی و مولت و دیگر کارتونهای موجود کتاب را در نگاه زبان آموزان کودک و نوجوان بسیار جذاب جلوه بخشیده است.
زبان آموزان با کتاب و شخصیت های کارتونی آن ارتباط برقرار می کنند و با خواندن بخشهای مختلف آن ضمن افزودن به دانش زبانی خود، عاشق این کتاب می شوند .
مجموعه Project در ۵ سطح به چاپ رسیده که در سیستم آموزشی دیاکو از ۳ سطح ابتدایی آن در سیلابس درسی مؤسسه استفاده می شود. 
این مجموعه به عنوان پیش نیاز ورود به دوره های Solution و یا زبان آموزان در رده بندی ۱۰ تا ۱۲ سال که انگلیسی نخوانده اند در نظر گرفته شده است.

 

مشخصه های اصلی کتاب Project

 • متد استفاده شده در کتاب Project  مورد تأیید و اعتماد مدرسین زبان در سراسر دنیا است.
 • بانک متون متنوع و گسترده Reading  (خواندن) همراه با داستانهای طبقه بندی شده و سطح بندی شده
 • بانک جدیدی از تلفظ لغات
 • تمارین مهارتی و ارتباطی در جهت آماده سازی زبان آموزان برای استفاده از انگلیسی در دنیای حقیقی
   

TpskYB-1549525895.jpg

 

دوره  Project در دیاکو

همانطور که عنوان شد دوره های  Project  در دیاکو اساسا به ۲ دسته از زبان آموزان پیشنهاد می گردد:

 • زبان آموزان با رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال که تا به حال زبان انگلیسی نخوانده اند
 • به عنوان پیش نیاز برای ورود به دوره ی Solution مختص نوجوانان
دوره  Project به صورت عادی ۳ و یا ۲ روز در هفته (یک جلسه در هر روز) برگزار می گردند. بنا به درخواست زبان آموزان این دوره ها بصورت نیمه فشرده ۳ و یا ۲ روز در هفته (۲ جلسه در هر روز) و یا به صورت خصوصی نیز در جهت پیشرفت بهتر و جهش بیشتر در تکمیل دوره های زبانی ارئه می‌گردد.

 

دوره های Solutions

با پرفروش ترین کتاب آکسفورد مختص نوجوانان همراه شوید تا دنیای جدیدی از آموزش، خلاقیت و هیجان را تجربه کنید. جدیدترین ویرایش کتاب Solutions (ویرایش سوم) با محتوایی جذاب و متدی موفق در دستان شماست. مؤلفین کتاب جدید Solutions تمام تلاش و تجربیات خود را به کار گرفته اند تا با خلق موضوعات جذاب و جدید برای زبان آموزان نوجوان فضایی متفاوت را در آموزش زبان رقم بزنند. مجموعه کتاب های Solutions با تمرکز بر مهارت گفتاری Speaking و شنیداری Listening و نیز بسط دادن دامنه ی لغات سعی در افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان در برقراری ارتباط با دیگران به زبان انگلیسی نموده است.
 

U-GJpb-1549532111.jpg

 

شاخصه های کلیدی کتاب Solutions

 • طیف وسیعی از دروس با تمرکز بر مهارت های کلیدی زبان آموزان شامل لغت، گرامر، خواندن، صحبت کردن و نوشتن با محتوای ۱۰۰% جدید
 • بخش شنیداری آپدیت شده و جدید همراه با دروس مهارتهای واژگان در هر بخش در جهت افزایش اعتماد به نفس در برقراری ارتباط
 • بخش مهارت های آزمونی در کتاب اصلی جهت آمادگی آزمونهای دانشگاه کمبریج و کسب موفقیت در آزمونهای مدارس
 • تمارین اضافی گرامری در بخش Grammar Builder  در کتاب اصلی همراه با رفرنس صفحات گرامری برای چک کردن قواعد گرامری
 • کتاب تمرین بصورت درس به درس طراحی شده همراه با بخش اضافی تمرین مهارت شنیداری Listening
 • نسخه ی ebook  و الکترونیکی کتاب درس و کتاب تمرین همراه یا ویژگیهای تعاملی که در جهت کمک به یادگیری زبان طراحی شده است (Interactive Features)
 • نسخه ی DVD با انبوهی از تمارین لغت و گرامر برای هر درس در جهت تقویت مطالب تدریس شده در کلاس
   

mYlXp--1549527317.jpg

 

Solutions در دیاکو

دوره های Solutions، معمولا به زبان آموزان سنین ۱۲ تا ۱۶ سال پیشنهاد می گردد. زبان آموزان با شرکت در آزمون ورودی (تعیین سطح) دیاکو و مشخص شدن سطح زبانی خود در یکی از سطوح کتاب Solutions  پذیرفته شده و در دوره شرکت می کنند.
دوره ها بصورت عادی ۳ یا ۲ روز در هفته (یک جلسه در هر روز) برگزار میگردد. بنا به درخواست زبان آموزان این دوره ها بصورت نیمه فشره ۳ یا ۲ روز در هفته (۲ جلسه در هر روز) و یا بصورت خصوصی نیز ارائه می گردد.
در پایان هر ترم زبان آموزان با شرکت در آزمون فاینال کتبی و نیز مصاحبه شفاهی و کسب نمره قبولی مجاز به ورود به ترم بالاتر هستند.
 
چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.