دوره های آموزشی دیاکو

انگلیسی پیشرفته

در سیستم آموزشی دیاکو، دوره های پیشرفته شامل دوره های Advanced با مجموعه‌ی Speakout، دوره های CAE و دوره CPE دانشگاه کمبریج می‌باشند. زبان آموزان در پایان دوره‌های (بالاتر از متوسطه) Upper-Intermediate و قبولی در آزمون جامع خود را برای شرکت در دوره‌های پیشرفته زبان در دیاکو آماده می نمایند.


در سیستم آموزشی دیاکو، دوره های پیشرفته شامل  دوره های Advanced  با مجموعه‌ی Speakout، دوره های CAE و دوره CPE دانشگاه کمبریج می‌باشند. زبان آموزان در پایان دوره‌های (بالاتر از متوسطه) Upper-Intermediate و قبولی در آزمون جامع خود را برای شرکت در دوره‌های پیشرفته زبان در دیاکو آماده می نمایند.
پس از دوره‌ی Upper-Intermediate زبان آموزان به انتخاب خود می بایست در یکی از دو دوره Advanced Speakout و یا CAE Cambridge شرکت نمایند. سطح این دوره ها C1 است و هر دو دوره از لحاظ سطح زبانی یکسان هستند. 

 

فرق دوره Advanced Speakout و CAE Cambridge

همانطور که در بالا گفتیم سطح این دو دوره یکسان بوده و سطح C1 قلمداد می شود. تفاوت عمده در بین این دو دوره بیشتر بر اساس اهداف هر دوره می‌باشد. در دوره Advanced Speakout هر چهار مهارت اصلی زبان در دستور کار قرار دارد ولی سمت و سوی دوره بیشتر بر روی مکالمه، تاکید بر روانی کلام و دانش عمومی زبان برای شرکت کنندگان است. هر درس از کتاب شامل بخش خواندن Reading و بخش نوشتاری Writing با موضوعات مختلف،‌ بخش لغت و گرامر با تاکید بر نکات گرامری پیشرفته می‌باشد. در پایان دوره پیشرفته،‌ زبان‌آموز ضمن افزایش دانش زبانی خود تا سطح پیشرفته از اعتماد به نفس بالاتری در برقراری ارتباط با دیگران برخوردار خواهد بود. قادر به درک اخبار و فیلمهای زبان اصلی بوده و نیز این توانایی را دارد که در مقابل گروهی از افراد براحتی به ایراد سخن بپردازد و راجع به موضوعات اجتماعی و حتی علمی اظهار نظر کند.
این در حالیست که در دوره CAE Cambridge بر اساس سیاستگذاری‌های دانشگاه کمبریج و سرفصل آموزشی مشخص،‌ کتاب بر اساس محتوا و چهارچوب آزمون CAE طراحی شده و به اصطلاح زبان آموز با یک دوره‌ی آزمون محور (Exam Based)‌ در ارتباط است. در دوره های CAE زبان‌آموز ضمن یادگیری چهار مهارت اصلی زبان در سطح پیشرفته با نکات کلیدی در آزمون CAE خصوصا در دو مهارت گفتاری Speaking و مهارت نوشتاری Writing آشنا شده و در خصوص اینکه چطور بنویسد و یا اینکه چطور و با استفاده از چه تکنیکهایی در بخش گفتاری آزمون (مصاحبه شفاهی) شرکت کند تا بتواند نمره‌ی قبولی و مدرک CAE دریافت نماید آموزشهای لازم صورت می‌پذیرد. 

faYb6q-1546188391.jpg


دوره‌ی Advanced یا CAE؟

چنانچه زبان آموزان تمایل به دریافت مدرک رسمی و بین المللی CAE داشته باشند که نشان‌دهنده‌ی سطح زبانی C1 است،‌ شرکت در کلاسهای CAE در آکادمی زبان دیاکو توصیه می‌گردد. زبان آموزان با شرکت در  دوره‌های CAE آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون CAE و دریافت مدرک رسمی را خواهند داشت.
به زبان آموزانی که نیاز به تقویت مهارت‌های زبانی خود در سطح پیشرفته خصوصا ارتقا کیفیت سطح مکالمه و نیز افزایش دایره‌ی واژگان را دارند و تمایلی به شرکت در آزمون آکادمیک و بین المللی را ندارند شرکت در کلاسهای Advanced با کتاب Speakout در دیاکو توصیه می‌شود.

zAPRtq-1546250091.jpg

دوره فوق پیشرفته CPE Cambridge

مدرک CPE دانشگاه کمبریج انگلستان،‌ نشاندهنده‌ی دانش متمایز شما در زبان انگلیسی است. این مدرک عالی‌ترین نشان در چارت آزمونها و مدارک دانشگاه کمبریج است و تعداد زبان آموزان محدودی هر ساله در این آزمون شرکت می‌نمایند. 
زبان آموز با مدرک CPE به دنیا نشان می‌دهد که در بالاترین سطح از لحاظ کاری و تحصیلی در زبان انگلیسی قرار دارد و دانش زبان قابل اعتمادی دارد و می تواند انگلیسی را بسیار روان و بمانند یک بومی Native speaker تکلم نموده و ارتباط برقرار نماید.
در واقع قبولی در این آزمون،‌ باارزشترین و معتبرترین مدرک بین المللی را نصیب شما می‌کند. این افتخار بسیار بزرگی‌است که هرکس به داشتن آن می‌بالد.
آزمون CPE کمبریج بر سطح سواد انگلیسی C2 که بالاترین سطح زبان در چارت CEFR (چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان‌ها)‌ می‌باشد تمرکز دارد. آزمون CPE هر چهار مهارت اصلی زبان را تحت پوشش قرار می‌دهد. بخش خواندن Reading و ساختار زبان Use of English،‌ ۴۰٪‌ از نمره‌ی آزمون و بخشهای دیگر آزمون یعنی بخش گفتاری Speaking،‌ بخش شنیداری Listening و بخش نوشتاری Writing هر کدام بصورت جداگانه ۲۰٪ از نمره‌ی آزمون را شامل می‌شود.
لازم به ذکر است که بیش از ۱۳۰۰۰ سازمان و شرکت در سرتاسر جهان به مدارک کمبریج خصوصا مدارک CAE و CPE اعتماد دارند و زبان آموزان با ارائه‌ی این مدارک سطح استاندارد زبانی خود را نشان می‌دهند.

HdhSC--1546188580.jpg

 

دوره‌های CPE در دیاکو

دوره‌های CPE در دیاکو با حضور مدرسین توانمند و مجرب و در هر فصل برگزار می‌گردد. زبان آموزان پس از اتمام دوره CAE یا Advanced به دوره CPE راه پیدا می‌کنند. دوره CPE در دیاکو به گونه‌ای طراحی شده که ضمن افزایش سطح مهارتهای زبانی و بالابردن دانش گرامر و لغت،‌ زبان آموز را برای شرکت در آزمون اصلی CPE آماده می‌نماید. لذا در حین برگزاری دوره از کتب تست و تمرین کمبریج نیز استفاده می‌گردد. 

چنانچه همچنان در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی در دیاکو سوالاتی در ذهن دارید همین حالا با شماره ۷۲۱۱۴ تماس بگیرید.