دانشگاه‌های برتر دنیا : اپیزود ۱۲، دانشگاه شیکاگو

دانشگاه شیکاگو یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در ایلینوی شیکاگوست که دانشجویان در آن، در حین تحصیل چگونه فکر‌کردن راهم می‌آموزند. در فضای تحقیقاتی آزاد این دانشگاه، دانشجویان و اساتید ضمن به چالش کشیدن فرضیات، با یکدیگر بحث و گفتگو، همکاری و تحقیق می‌کنند.
دانشگاه‌های برتر دنیا : اپیزود  ۱۲، دانشگاه شیکاگو

 

از زمان تاسیس در سال ۱۸۹۰، دانشگاه شیکاگو فارغ از نژاد، جنسیت، دین و توانایی مالی همچنان به آموزش افراد خارق‌العاده متعهد مانده است. در این دانشگاه، سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون دلار کمک مالی و بورس تحصیلی به دانشجویان مبتنی بر نیاز و لیاقت اعطا می‌شود که این خود سندی از افتخارات دانشگاه شیکاگو‌ست.
یو‌شیکاگوگراد یک مدل ملی برای حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و فوق دکتراست که با رویکرد کار‌های ‌پیشروانه و ابتکارات متناسب، در زمینه‌های مختلف: از آموزش مقاله‌نویسی و سخنرانی عمومی تا سفرهای اکتشاف شغلی، دوره‌های کارآموزی، نمایشگاههای استخدام کارفرما و شبکه‌های فارغ‌التحصیلان برگزار می‌شود. 
یو‌شیکاگوگراد با انجام "ملاقات‌های دوره‌ای" خاص هر دپارتمان، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و فوق دکترا را در جریان خدمات موجود می‌گذارد. 
دانشگاه شیکاگو به عنوان یکی از مقصدهای بزرگ فکری جهان، دانشجویان و دانش‌پژوهان را قادر می‌سازد تا سوالات بزرگی را مطرح کنند، مرزهای انضباطی را پشت سر بگذارند و تفکر متعارف را تقریباً در هر زمینه به چالش بکشند.

 

IO0xz3-1601294249.jpg

 

پردیس دانشگاه


پردیس دانشگاه شیکاگو پاییز امسال هم برای فعالیتهای آموزشی و پژوهشی دایر خواهد بود؛ اما با توجه به بیماری همه‌گیر کووید۱۹، شما می‌توانید از طریق وبسایت معماری دانشگاه، رویدادها و اخبار این دانشگاه را به صورت مجازی وآنلاین دنبال کنید. 


دوره کارشناسی


تقریباً۶۳۰۶ دانشجو در این کالج که به دلیل برنامه درسی اصلی و کلاس‌های کوچک مناظره-مانندش بسیار مشهور است، ثبت‌نام می‌کنند. 
دانشگاه شیکاگواز طریق تورهای مجازی، جلسات اطلاعاتی و سایر رویدادهای خاص، یک مجموعه قوی از منابع مجازی را برای کمک به دانشجویان احتمالی خود برای سفر در داخل دانشگاه ارائه می‌دهد: دانشجویان می‌توانند در محوطه دانشگاه کاوش کنند، در کلاس‌هایی که توسط استاتید متخصص تدریس می‌شوند حاضر شوند، با افسر پذیرش منطقه‌ای خود ارتباط برقرار کنند، با دانشجویان فعلی دانشگاه مرتبط شوند و موارد دیگر!


دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا


در بیش از ۱۰۰ برنامه در سراسر بخش‌های تحصیلات تکمیلی و مدارس حرفه‌ای دانشگاه شیکاگو، دانشجویان می‌توانند از نزدیک قدرت ایدهها را برای ایجاد تغییر در جهان کشف کنند. 

 

DSTxuj-1601294632.jpg


دوره‌های متفرقه و غیر‌مدرکی


دانشگاه شیکاگو یکی از اولین دانشگاه‌های ایالات متحده با آموزش مداوم در زمینه برنامه‌های غیر مدرکی است، شامل تجارت، سیاستگزاری‌های عمومی و طیف گسترده‌ای از هنرهای حرفه‌ای و لیبرال.


آموزش آنلاین


یادگیری آنلاین از بسیاری جهات، گسترش دامنه تعهد طولانی مدت این دانشگاه به تحقیق رایگان و آزاد را به نمایش می‌گذارد.


زندگی در دانشگاه شیکاگو

 

ApnYQf-1601294658.jpg


شما در دانشگاه شیکاگو چیزی بیش از یک آموزش کلاس جهانی خواهید یافت و الهام و پشتیبانی را در سراسر آن احساس خواهید کرد! این دانشگاهبا جمعیت تقریبی‌اش (۹۰۰۰ دانشجوی تحصیلات تکمیلی و ۶۰۰دانشجوی فوق دکترا) از آزمایشگاهها و کلاس‌های درس در هاید پارک گرفته تا مراکز جهانی و باشگاه‌های فارغ التحصیلان در سراسر جهان را به زیبایی دربرمی‌گیرد. 


زندگی دانشجویی


شما در این دانشگاه چیزی بیش از یک کلاس آموزش جهانی خواهید یافت. همان انرژی و هیجانی که برای یادگیری دارید در طول تجربه دانشجویی و طی ارتباط با افراد و پیگیری‌هایی که این مکان رابه خانه شما تبدیل می‌کند، گسترش می‌یابد. با ورود به دانشگاه شیکاگو شما به یک جامعه پر جنب و جوش و متنوع خواهید پیوست که در اشتیاق شما سهیم می‌شود و احساسات جدیدی را به شما معرفی می‌کند. شما و خانواده‌تان با شروع فصل بعدی زندگی خود پشتیبانی مورد نیاز را پیدا و در یکی از هیجانانگیزترین شهرهای جهان، یک زندگی لبریز از الهام و نوآوری را تجربه خواهید کرد. مانند همه چیز در دانشگاه شیکاگو، زندگی دانشجوییِ این دانشگاه هم جذاب، غنی و پویاست.


پشتیبانی دانشگاهی


شما در دانشگاه شیکاگو چیزی بیش از یک آموزش کلاس جهانی خواهید یافت. یوشیکاگوگراد به شما به عنوان دانشجوی تحصیلات تکمیلی، فوق دکترا و به عنوان یک حرفه‌ای،کمک می‌کند مهارت‌هایی را برای حمایت از موفقیت خودایجاد کنید.

 

d9Q82u-1601294416.jpg


چگونه درخواست بدهیم


دانشگاه شیکاگو از دانشجویان احتمالی برای درخواست یک یا چند برنامه در سراسر دانشگاه استقبال می‌کند. همه برنامه‌ها در دانشگاه شیکاگو،در سیستم درخواست آنلاین ارائه می‌شوند. لطفاً توجه داشته باشید که هر مدرسه و بخش برنامه خاص خود را دارد و برای درخواست چندین برنامه، شما معمولاً باید یک درخواست جداگانه برای هر یک ارائه بدهید. لطفاً با توجه به نیازتان،اطلاعات ارائه شده توسط هر برنامه را به دقت بخوانید.
در مورد اکثر برنامه‌های دوره دکترا، تمام درخواست‌های ارسالی توسط کمیتههای هیئت علمی بررسی و گزینش می‌شوند. برای دوره‌های کارشناسی ارشد، کمیتههایی وجود دارد متشکل از ترکیبی از اعضای هیئت علمی و کارکنان پذیرش. با این حال، از آنجا که تحصیلات در مقطع تحصیلات تکمیلی بسیار تخصصی است، هر یک از برنامه‌های تحصیلات تکمیلی برای تعیین متقاضیانی که مایل به پذیرش در دانشگاه هستند، روش خاص خود را دارد.
 

SkurtL-1601294698.jpg

 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!