دانشگاه‌های برتر دنیا : اپیزود ۹، یو.سی.اِل/ کالج دانشگاه لندن

یو.سی.اِل جامعه‌ای متفاوت است با آزادی چالش، پرسش و تفکرات متفاوت. این دانشگاه تعالی علمی را دنبال می‌کند، مرزها را در هم می‌شکند و تأثیر مثبتی بر مشکلات دنیای واقعی می‌گذارد.
دانشگاه‌های برتر دنیا : اپیزود  ۹، یو.سی.اِل/ کالج دانشگاه لندن

 

دانشگاه پیشرو در تحقیقات جهان


تحقیقات اصلی یو.سی.اِل در قلب حضورش مستتر است. طبق طرح آخرین چارچوب تحقیق برتر( (REF 2014این دانشگاه به عنوان دانشگاه برتر انگلیس در زمینه قدرت تحقیق شناخته شد. یو.سی.اِل بیش از 675 دوره آموزش کارشناسی ارشد، تحقیق و برنامه آموزش اولیه معلم را در طیف گسترده‌ای از رشته‌ها ارائه می‌دهد و اعضای خود را به کار در مرزهای موضوعی سنتی تشویق می‌کند. روش تدریس مبتنی بر تحقیق یو.سی.اِل به این معنی است که تحقیقات در بسیاری از مدارج آن ادغام شده و دانشجویان این فرصت را دارند که سهم اصلی خود را در زمینه کمک به رشته تحصیلی‌شان ایفا کنند.

 

kCaY27-1599909587.jpg


آینده روشن


مشاغل یو.سی.اِل به دانشجویان کمک می‌کند تا از طریق رویدادها و راهنمایی‌های فردی و همچنین انواع اطلاعات شغلی، شغل مناسب خود را پیدا کنند، مهارت‌های حرفه‌ای خود را گسترش دهند و یا وارد بازار کار شوند. رویدادهای شبکه‌ای و استخدام به دانشجویان کمک می‌کند تا دانش خود را از یک بخش خاص صنعت و کار با گروه خاصی از کارفرمایان، بهبود ببخشند. 


الهام بگیرید


اگر می‌خواهید در مورد تأثیری که تحقیقات و یافته های پیشگامانه یو.سی.اِل بر افراد، زندگی و جوامع دارد بیشتر بدانید، پادکست این دانشگاه را (MadeatUCL Discoverytive Discoveries) بشنوید. این دانشگاه شما را به محققانی که در حال پاسخگویی به سوالات بزرگ زندگی، در زمینه زیرساخت‌های سبز، هوش مصنوعی، اکتشافات فضایی و درمان سرطان هستند، نزدیک می‌کند.


یادگیری و زندگی در یو.سی.اِل


این دانشگاه خدمات و امکانات زیادی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد تا بتواند علایق فرهنگی، اجتماعی و اوقات فراغت و همچنین نیازهای عملی آنها را برآورده سازد. با وجود فضاهای اجتماعی و طیف گسترده‌ای از رویدادها از جمله سخنرانی‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها، زندگی در این دانشگاه بسیار پر جنب و جوش و متنوع است.

 

pfpEo8-1599909610.jpg


دانشکده های یو.سی.اِل


این دانشگاه رشته‌های خود را در 11 دانشکده مختلف عرضه می کند:
1.    دانشکده هنر و علوم انسانی
2.    بارتلت (بناهای پیش‌ساخته)
3.    علوم مغز 
4.    علوم مهندسی
5.    موسسه آموزش
6.    حقوق
7.    علوم زیستی
8.    علوم ریاضی و فیزیک
9.    علوم پزشکی
10.    علوم بهداشت جمعیت
11.    علوم اجتماعی و تاریخی

 

p04UxM-1599909644.jpg


تحصیل در یو.سی.اِل


دانشجو بودن در یو.سی.اِل چیزهایی بمراتب فراتر از کسب دانش برای عرضه کردن دارد. تحصیل در این دانشگاه به شما این امکان را می‌دهد تا به عنوان یک فرد به توانایی‌های خود و مهارت‌ها و ابزارهایی برای پیشرفت در هر کاری که انتخاب می‌کنید، پی ببرید.


دوره کارشناسی


به عنوان یک دانشجوی کارشناسی به دانشگاه یو.سی.اِل بیایید و در یکی از پر جنب‌و‌جوش‌ترین شهرهای جهان، آموزش جهانی کسب کنید. یو.سی.اِل علاوه بر اینکه یک دانشگاه عالی رتبه است، در مرکز لندن قرار دارد و بنابراین ارتباطات شما را از نظر فرهنگی و همچنین علمی در سطحی جهانی حفظ می‌کند.


دوره کارشناسی ارشد


یو.سی.اِل طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تحصیلات تکمیلی، تحقیق و تربیت معلم را ارائه می‌دهد. با مدرک کارشناسی ارشد یو.سی.اِل پتانسیل خود را به حداکثر برسانید، برای اخذ مدرک MPhil / PhD پیشرو باشید و یا یک مدرک PGCE    کسب کنید و یک معلم واجد شرایط شوید.


دوره‌های کوتاه تحصیلی


این که آیا شما برای سرگرمی یاد می‌گیرید، به دنبال پیشرفت در حرفه خود هستید یا به اعتبارسنجی حرفه‌ای نیاز دارید، یو.سی.اِل نزدیک به 400 دوره برای انتخاب دارد. با سرعت دلخواه خودتان بصورت آنلاین بیاموزید و یا در کلاس‌های حضوری دانشگاه ثبت‌نام کنید.

 

iUaJrV-1599909668.jpg


هزینه‌های دوره کارشناسی


هنگام محاسبه هزینه دوره کارشناسی، دو عنصر در نظر گرفته می‌شود:
• شهریه
هزینه‌های تحصیل از برنامه‌ای به برنامه دیگر متفاوت خواهد بود و به این بستگی دارد که از انگلیس/ اتحادیه اروپا باشید یا خارج از این کشور. برای اطلاع از هزینه‌های مربوط به هر رشته تحصیلی، Undergraduate Prospectus را بررسی کنید.
• هزینه‌های زندگی
مبلغی که برای هزینه‌های زندگی در نظر گرفته می‌شود ممکن است از دانشجویی به دانشجوی دیگر بسیار متفاوت باشد؛ این مبالغ کاملا به سبک زندگی و شرایط فردی بستگی دارد. مثلا برای یک دانشجوی مجرد کارشناسی که در پردیس یو.سی.اِل زندگی می‌کند، میانگین 280 پوند در هفته یا 10920 پوند برای سال تحصیلی 39 هفته‌ای تخمین زده شده است.

 

sHI2z5-1599909690.jpg


درخواست تحصیل در یو.سی.اِل


برای تکمیل درخواست تحصیل، شما باید مدارکی را تهیه کنید و تا زمانی که همه موارد را ارائه ندهید، به درخواست‌تان رسیدگی نمی‌شود. این موارد عبارتند از:
1. نامه آکادمیک
نامه آکادمیک یک سند اجباری برای همه درخواست‌هاست.
2. هزینه درخواست
هزینه‌های درخواست شامل برنامه‌های تحقیقاتی نمی‌شود. در صورت نیاز به هرگونه پرداخت، درخواست شما قبل از انجام این پرداخت به یو.سی.اِل ارسال نمی‌شود.
3. الزامات زبان انگلیسی
اثبات مهارت انگلیسی در مرحله درخواست لازم نیست. 
4. توضیحات شخصی
در فرم درخواست بخشی وجود دارد که شما می‌توانید توضیحات شخصی (3000 لغت با احتساب فاصله‌ها) را وارد و یا آن را به عنوان یک سند جداگانه ضمیمه کنید.
5. پروپوزال تحقیق (دکترا)
داوطلبان برنامه‌های مبتنی بر تحقیق (MPhil / PhD،MRes ، EngD) لازم است قبل از درخواست با سرپرستان توانمند تماس بگیرند (به جز دانشکده علوم مهندسی).

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!