دانشگاه‌های برتر دنیا : اپیزود ۱۰، کالج امپریال لندن

کالج امپریال لندن یک موسسه منحصر به فرد در انگلستان است که فقط بر روی علوم، مهندسی، پزشکی و تجارت تمرکز دارد. امپریال آموزش همراه با تحقیق ارائه می‌دهد، شما را در معرض چالش‌های دنیای واقعی و بدون پاسخ قرار می‌دهد؛ آموزشی که همه چیز را برای پرسش و فرصت های کار در تیم های چند فرهنگی ، چند ملیتی باز می کند.
دانشگاه‌های برتر دنیا : اپیزود  ۱۰، کالج امپریال لندن

مرکز این کالج در جنوب کنزینگتون در لندن واقع شده، در نتیجه، همسایگان این دانشگاه تعدادی از سازمان‌های فرهنگی پیشرو در جهان از جمله علوم، تاریخ طبیعی و موزه‌های ویکتوریا و آلبرت هستند. 
دانشگاه فضای سبز فراوانی دارد، از جمله دو پارک رویال (هاید پارک و باغ های کنزینگتون) به فاصله 10 دقیقه پیاده‌روی از محوطه دانشگاه. سفر به مناطق دیگر و در خود این ایالت بسیار آسان است زیرا با سه خط مترو و بسیاری از مسیرهای اتوبوس سرویس‌دهی می‌شود.
یکی از متمایزترین عناصر آموزش کالج امپریال اینست که دانشجویان به جامعه محققان کلاس جهانی می‌پیوندند و این همان چیزی است که کالج امپریال بیشتر به خاطر آن شناخته شده است. تعداد برندگان جایزه، از جمله جایزه نوبل و بورسیه‌های معتبر (انجمن سلطنتی ، آکادمی مهندسی سلطنتی ، آکادمی علوم پزشکی) در میان اعضای این دانشگاه گواهی است بر تلاش‌های برجسته آنها در زمینه‌های مربوطه.

 

k-CeLY-1600082454.jpg


مراکز دانشگاهی


کالج امپریال همچنین دارای دو مرکز دانشگاهی است (سابقا مرکز علوم انسانی محسوب می‌شد) و به دانشجویان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان‌های مدرن و تاریخی، موضوعات هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی و سایر مواردی که خارج از محدوده استاندارد علوم، فنون و پزشکی است، تدریس می کند. هدف این مراکز ارائه آموزش در مهارت‌های مطالعه، مثل کسب مهارت در زبان انگلیسی، و همچنین تشویق رویکردهای نوآورانه و میان رشته‌ای در زمینه علوم، فن‌آوری و پزشکی است که ممکن است از مطالعه هنرها، علوم انسانی، زبان و یا علوم اجتماعی استفاده کند. این مراکز دانشگاهی عبارتند از:
مرکز زبان انگلیسی آکادمیک
مرکز زبان، فرهنگ و ارتباطات
مرکز زبان، فرهنگ و ارتباطات همچنین به عنوان مرکز آموزش بزرگسالان کالج امپریال لندن فعالیت می‌کند و دوره‌های کلاس شب را در رشته‌های هنر، علوم انسانی، زبان و علوم ارائه می‌دهد.

 

dbx1-F-1600082489.jpg


جوایز و بورس‌های تحصیلی


کالج امپریال و اتحادیه کالج امپریال چندین جایزه و بورس تحصیلی بمنظور استعداد‌یابی دانشجویانی که از نظر آکادمیک یا خارج از کلاس عالی بوده اند، دارد. این کالج دارای بورسیه‌های کارشناسی ریاست جمهوری و بورسیه دکترای رئیس جمهور است که به دانشجویانی داده می‌شود که عملکردهای استثنایی در سطح علمی دارند. کالج امپریال همچنین دانشجویان خود را که نشانه‌هایی از تأثیرات تحول‌دهنده در فعالیت‌شان در زمان دانشجویی نشان می دهند، شناسایی می‌کند. علاوه بر این، بسیاری  از جوایز علمی دیگر هم در سطح دپارتمان‌ها وجود دارد.


امکانات


کالج امپریال دارای تعدادی پردیس از جمله پردیس جنوبی کنزینگتون است که امکانات برجسته آنها شامل موارد زیر است:
• شبیه‌ساز پرواز حرکتی، برای بررسی کیفیت هندلینگ و عملکرد هواپیماهای موجود و آینده 
• کارخانه آزمایشی جذب کربن، در چهار طبقه و طبق استانداردهای صنعتی
• آزمایشگاه هیدرودینامیک برای اندازه‌گیری امواج و تأثیر آنها
• رصدخانه داده های KPMG (DO) ، بزرگترین در نوع خود در اروپا، دارای یک دیوار دایره‌ای متشکل از 64 مانیتور که توسط 32 کامپیوتر تقویت می‌شوند و امکان 313 درجه دید محیطی را فراهم می‌کند.
• امکانات آزمایشی پرواز برای ربات‌های هوایی بدون سرنشین هیبریدی در یک آزمایشگاه مجهز به 16 دوربین سه بُعدی با سرعت بالا که قادر به ردیابی ربات‌های در حال پرواز و هشت مورد دیگر برای ردیابی حرکت‌های زیر آب هستند.
• تونل‌های بادی، پوشش‌دهنده سرعت از چند متر بر ثانیه تا 9 ماخ

 

9pxMDU-1600082529.jpg


زندگی دانشجویی


کالج امپریال فعالیت‌های دانشجویی گسترده‌ای را شامل می‌شود، از جمله مدیریت 380 باشگاه، انجمن و پروژه‌های مختلف توسط دانشجویان. گروه‌های متنوع دانشگاه متشکل است از جامعه هواپیماهای بدون سرنشین و ورزش‌های الکترونیکی تا کاپلا و یوگا و همچنین گروه‌های مختلف موسیقی و تئاتر. تیم پشتیبانی دانشجویان بین‌المللی همچنین فعالیت‌های مختلفی را برای کمک به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد تا بیشتر از وقت خود استفاده کنند.


آینده شغلی


یک مدرک پایه عالی تحصیلات تکمیلی از کالج امپریال، می‌تواند آینده شغلی شما را تضمین کند و کالج پشتیبانی زیادی را برای کمک به آماده‌سازی شما برای حرفه آتی‌تان ارائه می‌دهد. خدمات شغلی برای پشتیبانی از برنامه‌ریزی شغلی شما، از همان روز اول و تا سه سال پس از فارغ‌التحصیلی همیشه در دسترس است.

 

ymTgb4-1600082566.jpg


برنامه های معتبر


کالج امپریال به دلیل تحقیق و تدریس به شهرت بین‌المللی رسیده است و همچنان در بین بهترین دانشگاه‌های جهان رتبه‌بندی می‌شود. کالج امپریال لندن با ترکیب رشته‌های مختلف و ایجاد یک فضای مشترک، تعهد مداوم خود را نسبت به پرورش نسل جدیدی از دانشمندان، دانشگاهیان و محققان نشان می‌دهد. این دانشکده ازطریق چارچوب ممتاز تدریس (TEF)، یک استاندارد طلایی دریافت کرده که فقط به دانشگاه‌ها/ کالج‌هایی تعلق می‌گیرد که در ارائه یادگیری، تدریس و نتایج برجسته برای دانشجویان خود ثابت‌قدم باشند.


میزان قبولی در کالج امپریال لندن


میزان قبولی کالج امپریال لندن 18٪ است ، بنابراین برای ورود به آن باید واقعاً ممتاز باشید.
 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!