دستور زبان انگلیسی را با Grammar in Use بیاموزید

ببینید که چگونه این کتاب گرامر، تجربه‌های یادگیری بهتر را امکان‌پذیر می‌کند! یادگیری بهتر، رویکرد ساده‌ایست که در آن بینش عمیقتر به شکل دادن محتوای غنی‌تر کمک می‌کند و نتایج قوی‌تری را به همراه می‌آورد. با این کتاب یادگیری را بهتر تجربه می‌کنید.
دستور زبان انگلیسی را با Grammar in Use بیاموزید

 

تکامل ۳۰ ساله


Grammar in Use، پرفروش‌ترین کتاب‌ گرامر در جهان، توسط ریموند مورفی نوشته شده و در یک مسیر ۳۰ ساله به شکل امروزی خود در آمده است.

با ریموند مورفی آشنا شوید
هنگامی که Grammar in Use برای اولین بار در سال ۱۹۸۵ منتشر شد، ریموند مورفی به عنوان یک معلم زبان انگلیسی مشغول به کار بود. در آن زمان، او هیچ کتاب مرجع گرامری را پیدا نکرد که پاسخگوی نیازهای دانش‌آموزانش باشد، بنابراین شروع به ایجاد کاربرگ دستور زبان کرد. این کاربرگها سرانجام به یک کتاب دستور زبان تبدیل شدند که با در نظر داشتن نیاز زبان‌آموزان نوشته شده بود: استفاده آسان، توضیحات ساده و روان، پرسش‌های تمرینی و کلید پاسخ.
در هر نسخه جدید، به روزرسانی‌ها و بهبودها در مورد توضیحات و تمرینات و همچنین در زمینه طراحی و قابلیت استفاده ایجاد شده است.

 

8BEecc-1606908605.jpg

 

Grammar in Use در چاپ چهارم


کتابی با پاسخ به همراه فرم الکترونیکی و مجهزبه فایل صوتی که ایده آل برای کسانی است که می‌خواهند یک نسخه چاپ شده از کتاب به علاوه همان محتوا در شکل الکترونیکی را در اختیار داشته باشند. داخل کتاب یک کد برای کتاب الکترونیکی وجود دارد که با استفاده از رایانه رومیزی یا لپ تاپ به صورت آنلاین قابل استفاده است و همچنین از طریق رایانه لوحی آی‌پَد یا اندروید هم بارگیری می‌شود. پس این نسخه در دو شکل در اختیار شماست:

*کتاب با جواب که نسخه چاپی کلاسیک کتاب و ایده آل برای مطالعه فردی است(بدون نیاز به معلم).
*کتاب بدون جواب با همان توضیحات گرامری و تمرینهای عملی همانطور که در "کتاب با پاسخ" یافت می‌شود اما ایده‌آل برای کلاس‌هایی که معلمان نمی‌خواهند دانش آموزان به پاسخ‌ها دسترسی فوری داشته باشند.
گرامر عالی، مطابق با خواست شما
۱۴۵ واحد درس شامل کلیه نکات گرامری که زبان‌آموزان در سطح متوسط (B1-B2) برای یک ارتباط زبانی موثر به آن نیاز دارند.

 

wkkgfK-1606908586.jpg

 

توضیحات گرامری، مثال‌ها و تمرینهای عملی


توضیحات و مثال‌های دستور زبان را در صفحه سمت چپ خوب بخوانید و تمرینات مربوط به آن را در صفحه سمت راست انجام دهید. کلید پاسخ کامل در پشت کتاب، همراه با تمرینات اضافی و یک راهنمای مطالعه برای کمک به زبان آموزان قرار دارد تا بتوانند تشخیص دهند که در کدام قسمت از دستور زبان انگلیسی به کمک نیاز دارند.
ای‌بوک، اپلیکیشن تلفن همراه و نسخه آنلاین با سیستم مدیریت یادگیری شامل تمام واحدهای گرامری موجود در کتاب چاپی است، به علاوه سایر ویژگی‌های عالی از جمله فایل صوتی برای جملات مثال کتاب.
بنابراین هرکدام را که انتخاب کنید، مطمئن باشید که راهنمای گرامری جامعی در اختیار دارید که می‌توانید به آن اعتماد کنید:
۱.  Grammar in Use، چاپ چهارم همراه با پاسخ و کتاب تعاملی الکترونیکی 
این نسخه به روز شده از پرفروش‌ترین کتب گرامر جهان است که شامل یک کتاب الکترونیکی، با همان توضیحات دستور زبان و تمرینات موجود در کتاب چاپ شده و سایر ویژگی‌های عالی است. شما می‌توانید تمام جملات مثال کتاب را گوش کنید، پاسخ خود را به تمرینات ضبط کنید، بخش‌های مهم متن را علامتگذاری و یادداشتهای شخصی خود را به آن اضافه کنید.
۲. Grammar in Use چاپ چهارم همراه با پاسخ
نسخه به روز شده این کتاب، از پرفروش‌ترین کتاب‌های مرجع و دستور زبان گرامر جهان برای زبان آموزان سطح متوسط زبان انگلیسی است. این نسخه شامل یک کلید پاسخ کامل است و بنابراین برای خودآموزی ایده آل و به عنوان کارهای تقویتی در کلاس درس هم مناسب است.

۳. Grammar in Use چاپ چهارم بدون پاسخ
این نسخه به روز شده هم یکی از پرفروش‌ترین کتب مرجع و دستور زبان گرامر جهان برای زبان آموزان سطح متوسط زبان انگلیسی است. چون این نسخه کلید پاسخ ندارد، بنابراین یک کتاب ایده آل برای تمرین‌های تقویتی در کلاس است.

 

jztb7v-1606908554.jpg


۱۰۰ میلیون یادگیرنده خوشحال و راضی


این کتاب دستورالعمل ضروری برای زبان‌آموزان سطح متوسط  زبان انگلیسی است که توسط میلیونها معلم و زبان آموز در سراسر جهان مورد آزمایش قرار گرفته است.
حدود ۱۰۰ میلیون زبان‌آموز و معلم در سراسر جهان از کتاب Grammar in Use Use ، ای‌بوک و اپلیکیشن آن برای بهبود مهارت‌های گرامر انگلیسی و ارتباطات خود استفاده می‌کنند.
بیش از ۳۰ سال است که این مجموعه مرجع و تمرین به عنوان یک ضرورت در قفسه‌های کتاب، کتابخانه‌ها و کلاس‌ها حضور دارد. این کتاب چنان راهنمایی‌های واضح، جامع و قابل اعتمادی برای دستور زبان انگلیسی ارائه می‌دهد که فراگیران و معلمان به آن به دیده احترامو قدردانی نگاه می‌کنند.

 

اپلیکیشن موبایل


پرفروشترین نسخه Grammar in Use در حال حاضر نسخه موبایلی آنست!
اپلیکیشن تلفن همراه بهبود دستور زبان شما را حتی ساده‌تر می‌کند:
محتوای اصلی ریموند مورفی، مخصوص تلفن‌های هوشمند و رایانههای لوحی طراحی شده است:
-۱۴۵ واحد درس شامل توضیحات و دستور زبان
-فعالیتهایی که به طور خودکار مشخص می‌شوند و مناسب خودآموزان است
-سازگار با آی‌اُ‌اِس ، اندروید و آمازون کیندل‌فایر
در تصویر زیر نمونه‌ای از بسته رایگان استارتر را مشاهده می‌کنید:

 

2UDEvM-1606908335.jpg


برنامه رسمی گرامر کاربردی زبان انگلیسی، نوشته شده توسط ریموند مورفی
استارتر، تنها برنامه گرامری که یک زبان‌آموز انگلیسی سطح متوسط به آن نیاز دارد. این بسته شامل شش واحد گرامری (زمان حال و گذشته) با توضیحات واضح و تمرینات تعاملی، واژه‌نامه خاص لغات گرامر و یک راهنمای مطالعه برای کمک به شما در تصمیم‌گیری در مورد واحدهای گرامری مورد نیاز است.
 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!