دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم و آموزش عالی : دانشگاه ژوهانس کپلر اتریش

تحصیل دوره‌های عالی در یک بستر شاد جوان اما توانا و با بیش از ۵۰ سال تجربه، دانشگاه ژوهانس کپلر چیزهای زیادی تجربه کرده است و چیزهای زیادی برای ارائه دارد: از یک طرف، یک دامنه از دوره‌های عالی و از طرف دیگر، یک محیط سالم برای شادی. همچنین به این دلیل که همه موسسات در اینجا بسیار نزدیک به یکدیگر هستند، همه چیز علاوه بر مدرن بودن، فکر شده هم هست. چون این امتیاز علاوه بر مسافت‌های کوتاه و صرفه‌جویی در زمان، یک چیز را بیش از هر چیز ترویج می کند: ارتباط و تعامل. دانشجویان و معلمان نه تنها می‌توانند با هم یاد بگیرند، بلکه زندگی و اوقات خوبی را در کنار هم سپری می‌کنند.
دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم و آموزش عالی :  دانشگاه ژوهانس کپلر اتریش

 

دانش خوب است، اما دانش بیشتر بهتر است. چون هر که بیشتر بداند حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد. نه تنها به این دلیل بلکه  چون شرکتها و بازار کار، از فارغ‌التحصیلان تقاضای بیشتری دارند، JKU دوره‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. یادگیری مادامالعمر به‌طور فزاینده‌ای به یک موضوع اجتماعی بدل می‌شود و چون در عصر دیجیتال سوالات بیشتر و بیشتری بوجود می‌آید، دوره‌های آن شامل بسیاری از موضوعات در زمینه پزشکی و فناوری، جامعه‌شناسی، قانون و آموزش‌و‌پرورش می‌باشد.

 

پردیس دانشگاه ژوهانس کپلر


بسیاری از جاده‌ها به این دانشگاه منتهی می‌شوند. برای دانشجویانی که با اتومبیل به دانشگاه می‌آیند، این سوال مطرح می‌شود: مثلا موقعی که لِکچر دارم با وسیله نقلیه خودم چه کنم؟ نگران نباشید چون در این دانشگاه برای همه چیز فکر شده است: با وجود اینکه در محوطه دانشگاه تردد اتومبیل آزاد است، اما باز هم با کمبود فضای پارک مواجه نیست.

 

BzOdIz-1611605489.jpg

 

شعار دانشگاه ژوهانس کپلر: هر آغازی آسان است


شما داوطلب عزیز می‌توانید بسادگی و گام به گام تحصیلات خود را در دانشگاه ژوهانس کپلر شروع کنید. نحوه پذیرش و ثبت نام، مرحله به مرحله بر روی سایت دانشگاه برای شما توضیح داده شده و دستورالعمل‌های آن به صورت گام به گام ارائه شده است.
اگر سوالی دارید، فقط کافیست با خدمات پذیرش دانشگاه تماس بگیرید؛ حتی اگر در مورد روند پذیرش سوالی دارید و یا نیازمند کسب اطلاعات و مشاوره دانشجویی هستید آنها به شما کمک خواهند کرد!

 

UTlF1G-1611605513.jpg

 

سفر خود را شروع کنید


آموزش همچنین به معنای گسترش افق دید و یادگیری تفکر خارج از چارچوب است. و چه چیزی می‌تواند بهتر از یک دوره تحصیل در خارج از کشور یا کار با شرکای بینالمللی باشد؟
بین المللی سازی، یک کلمه جادویی است که به معنای واقعی کلمه د راین دانشگاه محقق شده است و هدف آن غنی‌سازی زندگی، هم در جامعه محلی و هم در جامعه جهانی است. این دانشگاه به اندازه دانشجویانش متنوع است:
۱۵٪ از دانشجویان این دانشگاه بینالمللی هستند.
۱۰۰ ملیت مختلف در این دانشگاه شرکت دارند.
این دانشگاه شبکهای متشکل از ۲۰۰ دانشگاه شریک است.
در اینجا، ۲۶ دوره دانشگاهی به زبان انگلیسی (۴ رشته کارشناسی، ۲۱ رشته کارشناسی ارشد و ۱ رشته دکترا) ارائه می‌شود.
علاوه بر اینها، ۱۱ دوره دانشگاهی دیگر هم وجود دارد که می‌توانند به زبان انگلیسی تکمیل شوند (۱ رشته کارشناسی، ۳ رشته کارشناسی ارشد و همه رشته‌های دکترا)
دانشگاه ژوهانس کپلر در طول تاریخ کوتاه خود، شهرت بینالمللی زیادی پیدا کرده است. این دانشگاه به طور مرتب از اساتید بینالمللی بازدید کننده میزبانی می‌کند، رویدادهای بینالمللی ترتیب می‌دهد و در تحقیق و آموزش با شرکای سراسر جهان همکاری می‌کند. برنامه‌های اروپایی و بین‌المللی، مثل ایراسموس به شما فرصتی می‌دهد که در کنار تحصیل خارج از کشور، رشد شخصی را تجربه کرده و مهارت‌های بین فرهنگی خود را تقویت کنید.

 

P4500O-1611605535.jpg

 

از ما به شما نصیحت


در جریان باشید! در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی JKU مشترک شوید. چون در اینجا می‌توانید در مورد رویدادهای آغاز تحصیل خود، از دوره‌های مقدماتی در تعطیلات تابستان و رویدادهای اطلاعاتی در ابتدای ترم گرفته تا اولین تجربه سفره‌خانه در اینجا، مطلع شوید. با این حق اشتراک، حتی می‌توانید دانش آموزان همکار خود را بشناسید.

 

دورههای آمادگی


با استفاده از این دوره‌ها که به صورت داوطلبانه و رایگان است، دانش قبلی خود را به‌روز و ترم را با آمادگی کامل شروع کنید! در این دانشگاه، برای دانشجویان سال اول مقاطع کارشناسی دوره‌های مقدماتی زیر ارائه می‌شود:
مطالعات فنی و علمی
لیسانس انفورماتیک تجارت
لیسانس آمار و علوم داده
آموزش متوسطه (آموزش عمومی) 
 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!