دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم و آموزش عالی : دانشگاه آی ای اسپانیا

این دانشگاه برای دانشجویانی است که به یادگیری، به عنوان یک روش زندگی نزدیک می‌شوند. در این مکان، یک بستر حمایتی فراهم می‌شود تا در آن دانشجویان و اساتید در حین روند یادگیری با هم تعامل داشته باشند. دانشگاه آی‌ای دارای یک بستر شخصی-دانشجویی محور با تنوعی غنی از افراد، ایدهها و رویکردهاست. هر ساله بیش از ۱۳۰ ملیت دربه این دانشگاه فراخوانده می‌شوند که بیش از ۷۵٪ ‌شان از خارج از اسپانیا می‌آیند.
دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم و آموزش عالی :  دانشگاه آی ای اسپانیا

 

این دانشگاه از لحاظ  آموزش با کیفیت، در سراسر جهان و توسط معتبرترین انجمن‌ها شناخته شده است. دانشگاه آی‌ای با نگاه نوآورانه، روحیه کارآفرینی و تمرکز بر علوم انسانی و سختگیری دانشگاهی، متعهد به آموزش متخصصانی است که تحولی در جامعه ایجاد می‌کنند. رویکرد مبتنی بر تمرین برای یادگیری ِاین دانشگاه، که از کلاس شروع می‌شود و در سراسر جهان ادامه می‌یابد، دانشجویان را برای تبدیل شدن به یک متخصص بین‌المللی آماده می‌کند.

 

تحصیل در دانشگاه آی‌ای


این دانشگاه بر اساس تشکیل یک جامعه شخصیت‌پرداز و دانشجو‌محور کار می‌کند و محیطی است که با درهای بازش به روی جهان، از تنوع غنی افراد، ایدهها و رویکردها برخوردار است.
دانشگاه آی‌ای بسترهای نرم‌افزاری و مساعدت لازم برای تکمیل مراحل درخواست را بصورت کاملاً آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد و همچنین به شما کمک می‌کند تا راه‌حل مالی متناسب با مشخصات و نیازهای اقتصادی خود را پیدا کنید.

 

SmHBtR-1610886993.jpg

 

منابع


کتابخانه کاملاً مجهز دانشگاه آی‌ای به شما امکان می‌دهد در مورد پروژه‌ها تحقیق و کار کنید. در مراکز دانشجویی این دانشگاه، با همتایان خود که دارای الهام و بینش هستند کار خواهید کرد: مثلا آزمایشگاه دانشگاه که به شما این امکان را می‌دهد تا خلاقیت خود را کشف کنید. در طول سفر، دانشکده مربوطه، به عنوان مربی‌تان، شما را آموزش داده و راهنمایی می‌کند؛ درحالیکه نبوغ و مهارت‌تان، در زمینه راه‌اندازی حرفه‌ آتی و موفقیت در بازار کار پشتیبان شما خواهد بود. روحیه کارآفرینی و فناوری سازماندهی شده موجود در اطراف‌تان، شما را برای آینده شغلی که در نظردارید آماده می‌کند.

 

abTUln-1610887011.jpg

 

تجربه یک زندگی متنوع


دانشگاه آی‌ای با بیش از ۶۰۰۰ دانشجو از ۱۳۰ کشور مختلف، بعلاوه ۱۰۰ باشگاه و حدود ۱۵۰۰ رویداد سالانه، همیشه شاهد رخدادهای متنوعی است. عملکرد منحصر به فرد این دانشگاه با محوریت علوم انسانی در آموزش، چشم‌اندازهای جهانی لازم برای موفقیت در بخش انتخابی دانشجویان خود را فراهم می‌کند.
جان کلام اینکه زندگی در دانشگاه آی‌ای، پویا، هیجان انگیز و پرانرژی است و به هر کجای آن که بروید، ردپایی از این پویایی پیدا خواهید کرد. این بدان دلیل است که دانشجویان این دانشگاه درگیر فعالیتهای روزمره متنوعی هستند: از رویدادهای دانشگاه و تجربیات فرهنگی گرفته تا هر چیز دیگری که احتمالاً مربوط به تجربه زندگی دانشجویی آنها در این دانشگاه باشد! 
دانشجویان این دانشگاه به هر طرف که روی خود را بچرخانند، کسی را می‌بینند که قبلا به نوعی با او  برخورد داشته‌اند: شاید در راهروها، در خیابان‌ها و پیاده‌روها، در رستوران‌ها و کافه‌ها؛ یا حتی در حین خرید!

 

HBf_yz-1610887031.jpg

 

پیوستن به دانشگاه آی‌ای


انتخاب رشته دانشگاهی یکی از مهمترین تصمیمات زندگی و اولین قدم شما در شکل گیری حرفه دلخواه و تعیین آینده‌تان است.
در این دانشگاه، هدف اصلی اینست که مدرک شما یک تجربه تحول‌آفرین باشد. مدل آموزشی در اینجا، حول ایجاد برنامه‌های دقیق آکادمیک در یک فضای متنوع و بینالمللی می‌چرخد. با تأکید زیاد بر کارآفرینی، نوآوری و علوم انسانی، این مدارج عملی متمرکز، افراد کاملاً متخصصی می‌پرورد که برای مقابله با چالش‌های مدرن کاملا آماده‌اند.
تیم پذیرش دانشگاه آی‌ای برای کمک به شما در انتخاب برنامه کارشناسی مناسب، در سراسر مراحل ِدرخواست کمک می‌کند.

 

7O6AO--1610887060.jpg

 

چه کسی می تواند برای دانشگاه آی‌ای اقدام کند؟


دانشگاه آی‌ای، به محیط متنوع و بین المللی خود مفتخر است و با وجود دانشجویان خود که بیش از ۱۳۰ ملیت مختلف‌اند، از دانشجویان همه کشورها و با تمام زمینهها استقبال می‌کند.

 

سفر دانشگاهی شما از اینجا شروع می‌شود


دانشگاه آی‌ای، به دنبال افراد پر‌انگیزه و منحصر بفردی است که بتوانند به جامعه بشری ارزشی بیافزایند و علیرغم تمام شرایط پیش بینی نشده، سعی در حفظ فضای نوآوری برای دانشجویان خود را دارد! روند پذیرش اولین قدم شما برای رسیدن به آینده ای جدید است و به منظور کمک به شما در ساختن این آینده بدون به خطر انداختن سلامتی، این دانشگاه مصمم است به شما این فرصت را بدهد که کل مراحل درخواست را بصورت آنلاین انجام دهید. تیم پذیرش دانشگاه برای هر گونه سوال در مورد روند آنلاین به طور کامل در دسترس‌تان خواهد بود!
اما مراحل ثبت‌نام آنلاین عبارتند از:

۱. ایجاد حساب کاربری 
لطفاً اطمینان حاصل کنید که در تمام مراحل، از یک آدرس ایمیل استفاده می‌کنید؛ چون این امر منجر به یک ارزیابی دقیق می‌شود.
جدا از استفاده از ایمیل والدین یا مدرسه‌تان خودداری کنید.

۲. ارسال فرم درخواست 
ارائه کلیه مدارک مورد نیاز برنامه باید به زبان انگلیسی انجام شود.

۳. مصاحبه با تیم پذیرش
به محض بررسی درخواست شما، تیم پذیرش دانشگاه برای مصاحبه رسمی با شما تماس می‌گیرد؛ و این یعنی آغاز سفر دانشگاهی و تحصیلی شما 😊
 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!