۱۰ برنامه یادگیری انگلیسی برای اندروید

انگلیسی یک زبان پیچیده، اما محبوب است. یادگیری این زبان کمی سخت است، اما ارزشمند است چون تقریباً در هر جایی می‌توانید از آن استفاده کنید. تعداد شگفت‌انگیزی برنامه‌ انروید برای کمک به افراد در یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که در اینجا به بهترین آنها اشاره می‌کنیم:
۱۰ برنامه یادگیری انگلیسی برای اندروید

 

بوسو


بوسو یک برنامه محبوب برای یادگیری زبان است که تا حدودی از روش‌های سنتی استفاده می‌کند. شما گرامر، هجی کردن، واژگان، عبارات و مکالمه را با این برنامه به راحتی یاد می گیرید. این برنامه همچنین شامل آموزش لهجه است و از این نظر یکی از برنامه‌های خوب آفلاین برای یادگیری زبان انگلیسی است. برای شروع کار با این برنامه، مقدار مناسبی از محتوا به صورت رایگان به شما عرضه می‌شود. 
 

U2yTAU-1603977169.jpg

 

دراپس


دراپس، در واقع دو برنامه یادگیری انگلیسی دارد: یکی برای انگلیسی بریتیش و دیگری برای انگلیسی آمریکایی. این یک انتخاب خوب است که تکیه اصلی آن بر آموزش لغات است و اصلا دستور زبان را آموزش نمی‌دهد. درعوض، چون زبان انگلیسی مکالمه‌ای را آموزش می‌دهد، در حین کار دستور زبان را خودبخود یاد می‌گیرید. این برنامه همچنین شامل پشتیبانی آفلاین، بازی‌ها و انواع مختلف اشتراک و قیمتهاست. این برنامه به ویژه مناسب کسانی است که هر روز وقت کافی برای مطالعه ندارند.

 

v8wCYp-1603977203.jpg

 

دولینگو


دولینگو یکی از بهترین برنامه‌های رایگان آموزش زبان انگلیسی است که در کل بیش از دوازده زبان را پشتیبانی می‌کند. دولینگو از یک روش سرگرم کننده برای آموزش استفاده می‌کند، به این ترتیب که زبان‌آموز دروس دستور زبان و واژگان را در قالب بازی انجام می‌دهد. از این نظر، این برنامه کمی متنوع‌تر و سرگرم کننده‌تر از برنامه‌های جدی‌تر است. دروس کم‌حجم آن باعث می‌شود که حتی در طول استراحت و ناهار هم بتوانید کار کنید. برای یادگیری زبان انگلیسی، این برنامه قطعاً یکی از اولین پیشنهاد‌های ماست است که به افراد توصیه می‌کنیم.
 

oxoPlF-1603977249.jpg

 

هلو انگلیش


هلو انگلیش برنامه محبوبی است که باید برای بیشتر مردم مفید باشد. این برنامه شامل ۴۷۵ درس، پشتیبانی آفلاین، دیکشنری   ۱۰.۰۰۰ کلمه‌ای و معلمانی برای کمک به شماست. همچنین در این برنامه، از بعضی روش‌های سرگرم کننده آموزشی مثل اخبار روزانه، کلیپهای صوتی و تصویری و حتی کتابهای الکترونیکی استفاده می‌شود. اشتراک‌های آن قیمت نسبتاً مناسبی دارند، اگرچه ما اشتراک یک ساله آن را توصیه می‌کنیم چون خیلی ارزان‌تر است.

 

sVnKGh-1603977303.jpg

 

هلوتاک


این یکی از جالب‌ترین برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی است که برای آموزش از انواع شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند. در این برنامه شما با افراد دیگر جفت می‌شوید: آنها زبان خود را به شما یاد می‌دهند و شما هم زبان خود را به آنها. این تبادل به مکالمه، دایره واژگان و حتی دستور زبان شما کمک زیادی می‌کند. هلوتاک از بیش از ۱۰۰ زبان پشتیبانی می‌کند و همچنین شامل تماس‌های صوتی، تماس‌های ویدیویی، پیامهای متنی، پیام‌های تصویری و پیامهای صوتی است. ما توصیه می‌کنیم از این برنامه، به عنوان فرم ثانویه مطالعه خود استفاده کنید. 

 

O_PZdo-1603977342.jpg

 

گوگل ترنسلِیت


گوگل ترنسلِیت یک برنامه عالی برای متخصصان زبان و مسافران است. این برنامه دارای سه ویژگی اصلی است که آن را واقعاً سودمند‌تر می‌کند. اولین امتیاز این برنامه که با ۱۰۳ زبان آنلاین و ۵۹ زبان آفلاین کار می‌کند، ترجمه استاندارد متن به متن است. این برنامه همچنین ترجمه صحبت‌ها را در زمان واقعی انجام می‌دهد که می‌تواند یک راه عالی برای تمرین واژگان باشد. در آخر، می توانید دوربین را به سمت چیزهای واقعی بگردانید. این برنامه مواردی را که دوربین نشان می‌دهد، در زمان واقعی ترجمه می‌کند؛ این توانایی گوگل ترنسلیت برای ترجمه منوها، علائم خیابان و غیره بسیار خوب عمل می‌کند. 
 

9llD0P-1603977375.jpg

 

لِرن انگلیش فریزز


این یک برنامه ساده و در دسترس برای یادگیری زبان انگلیسی است که به عنوان کتاب راهنما یا راهنمای مرجع دارای بهترین کارایی است (هم تلفظ‌های آمریکایی کلمات را دارد و هم انگلیسی). با این برنامه می‌توانید صدای خود را ضبط کرده و دایما لهجه و تلفظ خود را چک کنید. حتی اگر از این برنامه به عنوان ابزار کمک آموزشی استفاده کنید، باز هم یکی از بهترین برنامه‌های آموزش آفلاین انگلیسی است. 
 

مِمرایز


مِمرایز یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین برنامه‌های یادگیری زبان است که از زبان‌های مختلف پشتیبانی می‌کند، از جمله زبان انگلیسی. این برنامه درواقع یک سایت اجتماعی است که از بسیاری از روش‌های مختلف آموزشی استفاده می‌کند. مواد درسی این برنامه عبارتند از: دروس اصلی، واژگان و دستور زبان به همراه بازی‌ها، انگلیسی مکالمه‌ای، راهنمای تلفظ و ... مِمرایز حتی پشتیبانی هم آفلاین دارد. این برنامه کمی گران‌تر از بقیه برنامه‌هاست، با این وجود در آن محتوای کافی وجود دارد تا شما را برای مدت طولانی مشغول کند.

 

سیمپلی لرن امریکن انگلیش


این یک برنامه بسیار ساده است. با این حال بیشتر به عنوان یک کتاب پر از عبارات مفید است. نسخه جدید آن شامل بیش از ۱۰۰۰ کلمه و عبارت در ۳۰ دسته‌بندی است (آخرین نسخه آن شامل ۳۰۰ دسته‌بندی است). این برنامه همچنین شامل تلفظ صوتی، آزمونها و فلش‌کارت‌ها برای مطالعه آسان‌تر است.  این برنامه به صورت آفلاین هم کار می‌کند.
 

lNZAFP-1603977423.jpg

 

تاندِم


یک برنامه جامع برای یادگیری زبان و بسیار شبیه به هلوتاک است. در این برنامه شما با مردم جفت می‌شوید، زبان خود را به آنها می‌آموزید و آنها هم زبان خود را به شما می‌آموزند. این برنامه شامل تماس‌های صوتی و تصویری همراه با عکس، متن و پیام‌های صوتی است. تاندِم، از بیش از ۱۵۰ زبان پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید در هر روز موضوع خاصی را که دوست دارید انتخاب و آن را مطالعه کنید. 
 

Lx9nVW-1603977467.jpg

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!