با مهاجرت به این نقاط دنیا میلیاردر شوید!

بر کسی پوشیده نیست که برای مهاجرت به هر نقطه ­ای از دنیا چه به قصد کاری و تجاری، چه به دلیل مهاجرت تحصیلی باید هزینه­‌های سفر و اقامت به کشور مقصد در نظر گرفته شود. ولی شاید برای شما جالب باشد که حتی مهاجرت به برخی از نقاط دنیا برای شما درآمدزایی هم به همراه دارد. با ما در مجله دیاکو همراه باشید تا شما را با چند نقطه­‌ی جهان که برای شما درآمد دارد آشنا کنیم.
با مهاجرت به این نقاط دنیا میلیاردر شوید!

 

سوال اینجاست که چه عاملی سبب شده تا برخی از شهرهای دنیا برای مهاجرت به شما پول دهند؟

 

خب یکی از دلایل این است که  رشد جمعیت در برخی از نقاط دنیا روند نزولی را در پیش گرفته و همین عامل منجر شده که در این مناطق با کاهش نیروی کار جوان و پرانرژی مواجه شوند. بنابراین این شهرها تصمیم گرفتند که برای جذب نیروهای جوان برای توسعه و پیشرفت خود کمک هزینه‌ای را پرداخت کنند. در ادامه این مقاله به معرفی این شهرها خواهیم پرداخت.

 

 در کدام یک از نقاط دنیا شما میتوانید درآمد‌زایی کنید؟ 

 

در این قسمت به معرفی اجمالی چند نقطه‌ی مختلف دنیا که امتیاز مالی بابت رفتن شما به آن‌جا می‌دهند، می‌پردازیم. 

 

AFgblk-1569850605.jpg 

 

۱- کاندلا – ایتالیا

 

از نظر موقعیت جغرافیایی کاندلا در استان فاگیا و در منطقه آپولیا در جنوب شرقی ایتالیا قرار گرفته است. کاندلا شهری جنوبی در ایتالیا است که شهردار آن‌جا با توجه به روند نزولی کاهش جمعیت در این منطقه، تصمیمی اتخاذ نموده که به منظور جذب جمعیت برای افرادی که قصد مهاجرت به این نقطه را دارند کمک هزینه‌هایی پرداخت کند. او در اصل می‌خواهد این منقطه‌ی زیبا را به دوران پیشین خودش بازگرداند. البته برای پرداخت هزینه در این منطقه شرایطی در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال افرادی که قصد دارند در این  منطقه مهاجرت کنند نباید کاندلا را ترک کنند. یکی دیگر از شرایط این است که افرادی که حداقل ۸۴۲۵ دلار داشته باشند می‌توانند از امتیاز مالی حدود ۹۱۰ تا ۲۷۷۵ دلار برخوردار شوند. 
 

 

dh3FLo-1569850654.jpg

 

۲- ساسکاچوان- کانادا

 

اگر به قصد تحصیل به ساسکاچوان مهاجرت کرده‌اید زیاد نگران هزینه‌های خود نباشید. چون در این منطقه از کانادا با کاهش نیروی کار مواجه شده‌اند و این عامل به شدت بر توسعه و پیشرفت ساسکاچوان تاثیر داشته است؛ به همین علت برای دانش‌جویان وامی به میزان حدوداً ۱۵ هزار دلار اختصاص می‌دهد.

 

CYzWUf-1569850812.jpg

 

۳- آلبینین – سوئیس

 

این منطقه از سوئیس  نیز مانند مناطق دیگر به دلیل کاهش جمعیت به افرادی که قصد مهاجرت به آن‌جا را دارند امتیاز مالی می دهد. دادن امتیاز مالی به افراد بگونه‌ای است که حداقل فرد باید سرمایه‌ای به میزان تقریباً ۲۰۵ هزار دلار داشته باشد. آلبنین حتی به کودکانی که قصد ماندن در آن‌جا را دارند نیز حدوداً  10 هزار دلار اختصاص می‌دهد. البته افرادی که کمتر از ۴۵ سال دارند و قصد دارند در آلبنین بمانند باید این نکته را در نظر بگیرند که باید حداقل ۱۰ سال در آن‌جا زندگی کنند. 

 

ff_pvF-1569850854.jpg

 

۴- بالتی مور-آمریکا

 

این شهر مرکز فرهنگی ایالت مریلند است و در آمریکا قرار دارد. در بالتی ‌مور اقوام متنوع و مختلفی زندگی می‌کنند.  بالتی‌مور به افرادی که تازه به این شهر وارد شده‌اند تقریباً ۵۰۰۰ دلار اختصاص می‌دهد. 

 

z2fvFW-1569850885.jpg

 

۵- همیلتون- آمریکا

از نظر موقعیت جغرافیایی، همیلتون یک شهر صنعتی  است که در جنوب استان انتاریو قرار دارد. شهر همیلتون از جمله شهرهایی است که در بیشتر زمان‌های سال در آن‌جا باران می‌بارد. از مراکز آموزشی همیلتون می‌توان دانشگاه مک مستر را نام برد. اگر شما تازه از دانشگاه‌ فارغ‌التحصیل شده باشید و قصد داشته باشید در همیلتون اقامت کنید مبلغی در حدود ۱۰ هزار دلار برای شما در نظر گرفته می‌شود. شاید برای شما جالب باشد که حتی اگر فرد استعداد خاصی از خود نشان دهد همیلتون مبلغی در حدود ۳۰۰ دلار به او می‌دهد. 

 

R87HUd-1569850929.jpg

 


۶- تالسا - آمریکا

ریکی از شهرها در ایالت اکلاهمای آمریکاست که به مرکز جهان هم معروف است. حتی این شهر برخلاف برخی از قانون‌های فیزیک عمل می‌کند و به این علت شهری عجیب به شمار می‌آید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید دایره‌ای با بتن و آجر در این منطقه قرار دارد که اگر فرد در داخل آن بایستد و صدایی ایجاد کند، انعکاس صدای او با فرکانس بیشتری شنیده خواهد شد. ولی نکته‌ی جالب‌تر این موضوع است که اگر شخصی خارج از دایره باشد این انعکاس صدا را نمی‌شنود. این شهر عجیب، یعنی تالسا به افرادی که به این منطقه مهاجرت می‌کنند تقریباً ۱۰ هزار دلار پول می‌دهد و حتی افراد به مدت سه ماه از تخفیفاتی برخوردار خواهند بود. 

 

rBgp_1-1569850966.jpg

 

۷- چاتانوگا – آمریکا

 

یکی از چهار شهر بزرگ ایالت تنسی، شهر چاتونگا است. این منطقه به افرادی که اثاث‌کشی می‌کنند هزینه‌ای در حدود ۱۲۵۰ دلار را اختصاص می‌دهد. همچنین وامی به ارزش تقریبی ۱۰ هزار دلار به ساکنان جدید می‌دهد.

 

 

xpM0sk-1569850996.jpg

 

۸- لینکلن - آمریکا

 لینکلن پایتخت ایالت نبراسکا و دومین شهر معروف این ایالت در آمریکاست. در این شهر موزه هنر Sheldon در محوطه‌ی دانشگاه نبراسکا قرار دارد که یک مجموعه‌ی برجسته از هنر آمریکایی و یک باغ مجسمه‌سازی دارد. این شهر نیز به افرادی  که تازه وارد این منطقه شده‌اند خانه‌ای به مساحت ۱۲ هزار فوت مربع تا ۳۵ هزار فوت مربع می‌دهد. 

 

6pojW7-1569851399.jpg

 

۹- آلاسکا – آمریکا

یکی از ایالت‌های ثروتمند در آمریکا به واسطه‌ی معادنی که دارد آلاسکاست. آلاسکا از مناطقی است که تنوع آب و هوایی دارد. آلاسکا از مناطقی در دنیاست که جاذبه‌های گردشگری و مکانهای دیدنی از جمله ‍پارک‌های ملی، میعادگاه ‍‍پوست خز در شهر انکوریج را دارد. همچنین هرساله مردم از سر تاسر دنیا برای مسابقات سورتمه‌رانی به آلاسکا سفر می‌کنند. این ایالت به افرادی که قصد اقامت دائم در این منطقه را دارند یک کمک هزینه‌ی مادام العمر می‌دهد. 

 

OnQr4m-1569851449.jpg

 

10- شیلی

 

یکی از کشورها در آمریکای جنوبی شیلی است. این کشور به منظور توسعه‌ی خود در زمینه تکنولوژی و فناوری افراد کارآفرین را از سال ۲۰۱۰ جذب و کمک هزینه‌ای به میزان تقریبی ۸۰ هزار دلار ‍پرداخت می‌کند. 

 

8EbpuR-1569851612.jpg
 

ما در این مقاله سعی کردیم که چند نقطه از دنیا را که ممکن است برای شما درآمدزایی داشته باشد، معرفی کنیم. با توجه به اینکه موضوع یادگیری زبان برای مهاجرت به این کشورها و ارتباط با افراد امری مهم تلقی می‌شود، بنابراین نباید برای یادگیری زبان به هر موسسه‌ی زبانی اعتماد کرد. ما در دیاکو از مدرسین مجرب و با سابقه‌ای استفاده می‌کنیم که زبان‌آموز در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین بازدهی را داشته باشد.


 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!