۷ دلیل اساسی برای شرکت در آزمون آزمایشی IELTS

شرکت در آزمونهای آزمایشی IELTS بهترین فرصت برای داوطلبین به شرکت در آزمون اصلی IELTS است. از این جهت که داوطلبین با نحوه ی برگزاری آزمون آشنا شده و در عین حال ترس و استرس ناشی از شرکت در آزمون اصلی کاسته شده و یا کلاً از بین می رود. ضمناً هر داوطلب با نقاط ضعف و قوت خود در مهارتهای IELTS بیشتر آشنا شده و به راحتی می تواند بر روی نقاط ضعف خود در هر مهارت بیشتر کار کند. ما به هفت دلیل زیر شرکت در آزمونهای آزمایشی IELTS در دیاکو را به شما پیشنهاد میکنیم.
۷ دلیل اساسی برای شرکت در آزمون آزمایشی IELTS

۱) سطح بسیار مطلوب و استاندارد آزمون ها

در انتخاب آزمونهای آزمایشی در دیاکو وسواس خاصی بکار رفته است به گونه ای که سعی شده سطح سختی یا سهولت هر آزمون به آزمون اصلی نزدیک باشد تا داوطلب بتواند معیار دقیقی از وضعیت خود در هر مهارت به دست آورد. کارشناسانِ خبره ی ما در بخش آماده سازی آزمون ها به دقت و کاملا کارشناسی شده آزمونها را در هر ماه آماده می نمایند.

۲) آزمونهایی که پیشتر ندیده اید!

متریال استفاده شده در آزمونهای آزمایشی IELTS در دیاکو منحصر به فرد و استثنایی است. از آن جهت که این آزمونها از سایت ها و کتابهای تست موجود در بازار کپی برداری نشده و قطعاً شما یا سوالاتی مواجه می شوید که پیشتر ندیده اید!


۳) هزینه ی پایینِ  و استثنایی آزمونها

در دیاکو، خدماتی که در برگزاری این آزمون ها همچون هزینه های سالن، مراقبین، تکثیر برگه ها، پذیرایی، تصحیح برگه ها توسط ممتحنین IELTS در تهران و ... ارائه میشود به گونه ای است که هزینه ی آن میبایست مبلغی دو برابر مبلغ فعلی باشد. اما از آنجاییکه هدف از برگزاری این آزمونها در دیاکو هدفی اقتصادی به دنبال ندارد این آزمونها با نصف قیمتِ مراکز دیگر برگزار می شود.

FdsUoX-1548771700.jpg


۴) محل برگزاری آزمون: سالن VIP شعبه میرداماد

سالن VIP شعبه میرداماد با پذیرش ظرفیت ۳۵ نفر در هر آزمون پذیرای داوطلبین محترم میباشد. با تجهیز سالن به سیستم صوتی مناسب و با کیفیت، سیستم تهویه مطبوع و صندلی های چرمی تشک دار فضایی آرام و راحت را برای یک آزمونِ استاندارد فراهم نموده ایم.


۵) تصحیح برگه های writing توسط ممتحنِ IELTS در تهران

برگه های بخش Writing هر داوطلب اسکن شده و توسط ممتحن IELTS در تهران تصحیح میشود. برای هر داوطلب گزارشی تحلیلی به تفکیک هر Task نوشته شده و بصورت تایپ شده به پیوست کارنامه IELTS به داوطلب ارائه می شود تا از نقاط ضعف خود در برگه ی writing به خوبی مطلع شود.


۶) ارائه کارنامه ی جامع

در پایان هر آزمون به داوطلبین عزیز کارنامه کتبی ارائه می شود. رنج نمره در هر مهارت به تفکیک همراه با نمره ی کلی Band score در کارنامه درج می شود. این کارنامه انعکاس نمره ای واقعی از عملکرد داوطلب در آزمونِ مربوطه است.


۷) مصاحبه شفاهی با مربی بین المللی (IELTS Trainer)

مصاحبه شفاهی با مربی مورد تایید idp استرالیا، این امکان را به داوطلب می دهد تا با جلسه ی مصاحبه کاملا استاندارد و نزدیک به آزمون اصلی رو به رو شود. کل مدت زمان مصاحبه ( ۱۱ تا ۱۴ دقیقه) ضبط شده و در صورت نیاز در اختیار داوطلب قرار میگیرد. در پایان نقاط ضعف و قوت در بخش مهارت گفتاری بصورت یک گزارش جامع همراه با توصیه های کلیدی ممتحن مربوطه به هر داوطلب ارائه میشود.

 

برای شرکت در آزمونهای آزمایشی IELTS اینجا را کلیک کنید.

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!